V kolik vstáváte o víkendu, pracující matky?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
5.2.12 12:01
draga píše:
ano to je přesnýjá tohle taky nechápu.. výskokem z postele
Murka píše:
A nejvíc mě dostává, že ona ráno otevře oči a je hned plná života a síly. Žádný tkaový to rozlepování očí, protahování a „dopejkání“ v posteli. Vstane a hned je jí plnej byt.
Náš kluk, taky hned vyleze z postýlky a lítá po baráku
Naštěstí vstává nejdříve kolem 8h, tak to jde. Odpoledne mi spí i 4 hodinky
Jsou mu 2 roky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit