V kolik vstáváte o víkendu, pracující matky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
50186
5.2.12 12:01
draga píše:
ano to je přesný :)) já tohle taky nechápu.. výskokem z postele :))
Murka píše:
A nejvíc mě dostává, že ona ráno otevře oči a je hned plná života a síly. Žádný tkaový to rozlepování očí, protahování a „dopejkání“ v posteli. Vstane a hned je jí plnej byt.

Náš kluk, taky hned vyleze z postýlky a lítá po baráku :) Naštěstí vstává nejdříve kolem 8h, tak to jde. Odpoledne mi spí i 4 hodinky :D Jsou mu 2 roky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat