V létě jsem ho odmítla, teď ho chci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:09
V létě jsem ho odmítla,teď jo chci.

Dobrý večer, prosím o zachování anonymity, nechci aby to věděli moji přátelé a jeho rodina, že tu něco takového řeším.
Líbila jsem se od mého kamaráda jeho kamarádovi, vyptal si na mě kontaktovat, napsal mi, setkali jsme se, v ten ten setkání nepreskočila z moji strany jiskra a hned jsem ho odmítla po setkání.
Potkávali jsme se náhodně ve městě, vždy jsme se na sebe déle podívali než obvykle. Zkusila jsem mu napsat, ale ne o setkání, jen tak..Něco jsme si psali.
Potřebuji poradit, nevím jak mu napsat, že bych s ním šla ráda na kafe, ale tak aby si nemyslel, že se teď vnucují a dolézám? :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:12

Omlouvám se za hrubky,psala jsem rychle z mobilu.zakla­datelka

unuděná
Kelišová 5601 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 20:14

:roll: Normalne bych mu napsala,jestli byby mel zajem nekdy zajit na kafe a dal se uvidi.Nevim,proc z toho delas kovbojku.

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 15.11.18 20:26

Přesně. Normálně napsat, jestli nedáte kafe nebo krátkou procházku a nepokecáte. Co je na tom? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 21:03

Jenomze,si říkám jestli to není trapné,když jsem ho předtím odmítla.

radek9
Kecalka 101 příspěvků 15.11.18 22:05

Někde ho „náhodně“ potkej a řekni, že mu dlužíš kafe …

Hroznej puberťák
Kelišová 5406 příspěvků 15.11.18 22:08

Trapné to není, ale počítej s tím, že teď může odmítnout on tebe. Nicméně, na tahu jsi ty, je to na tobě, tohle riziko prostě musíš nést, když něco chceš.

Adulika
Povídálka 31 příspěvků 15.11.18 22:20

Taky bych mu normalne napsala, ze mam zajem nekam jit. Me se zase stalo, ze jsem nevedomky pozvala kluka na rande, on to tak pochopil jako rande, ja vubec. A pak jsem zjistila az pozdej,ze se mi vlastne libi, ale uz byl pak zadany a jeste na me byl nastvany. Ale prijde mi, ze n

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 16.11.18 08:04
@radek9 píše:
Někde ho „náhodně“ potkej a řekni, že mu dlužíš kafe …

Tak tohle JE trapné.

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 16.11.18 11:50
@TrueIsFalse píše:
Tak tohle JE trapné.

přesně :D náhodně někde číhat a náhodou ho potkat :D

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 16.11.18 11:50
@Anonymní píše:
Jenomze,si říkám jestli to není trapné,když jsem ho předtím odmítla.

ne není. prostě pokec u kávy. bud přijme nebo odmítne :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >