V plence v suchu, v kalhotkách čůrá
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
Dueliola píše:
Ahoj, v afektu podle mě nejde nic dělat naschvál. A k tomu, jak jsi psala na začátku, přišla by za tebou ukázat loužičku a pro pochvalu, jak je šikovná, když by to byla schválnost?
Napadlo mě, jestli se jí prostě nelíbí, jak čurání teče, když to nezná moc mimo nočník.
Teď nevím jestli jsem to správně pochopila, v tom afektu čůrá vleže ![]()
Když zase čůrá někde mimo poté co nečůrala na nočník, tak se na to nekouká ani to nějak nesleduje
ale kouká jestli se koukám já nebo manžel, teda nevim jak to popsat. Poslední dobou mluvim (a píšu) jak tatar a asi ani já sobě nerozumím ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V afektu se nepřemýšlí, nekontroluje, tak asi nedělá schválnost. Ale když sleduje, co vy na to, když čurá někde na zem, taky by mě napadlo, že je to schválně. Starší dcera byla v tomto věku vzteklá, ne jako tvoje, ale počurávala se taky krátce po nevyčurání na nočník.
Tak nevím, kalhotky jsem jí začala dávat až někdy ve 20 měsících.
- Citovat
- Upravit
marsve píše:pate81 píše:my už taky měsíc běháme nahatí, asi před 3 dny jsem jí dala kalhotky a buď čůráme do kalhotek anebo si sama sedne na nočník, ale i s kalhotkama
No tak asi měsíc sem jí nechávala nahou jen v návlecích,ona chodila na nočník sama.
Pak sem použila kamarádčinu dceru,která Terce předvedla kalhotky a ukázala jí jak si je sundavá když jde na záchod a kupodivu pomohlo.
Jen jak byla zvyklá na nočník chodit sama a kalhotky ještě nezvládala sama sundat,tak sem musela být ve střehu a když sedala,tak rychle přiskočit a svlíknout.Ale fakt za pár dní si zvykla a v pohodě
pate81 píše:
Jojo,to taky dělala,prostě těch prvních pár dní musíš být ve střehu a rychle přiskočit a svlíknout.Ona to za chvilku pochopí uvidíš
díky za radu, už jsme pochopili, že do kalhotek nééé ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
marsve píše:marsve píše:pate81 píše:my už taky měsíc běháme nahatí, asi před 3 dny jsem jí dala kalhotky a buď čůráme do kalhotek anebo si sama sedne na nočník, ale i s kalhotkama
No tak asi měsíc sem jí nechávala nahou jen v návlecích,ona chodila na nočník sama.
Pak sem použila kamarádčinu dceru,která Terce předvedla kalhotky a ukázala jí jak si je sundavá když jde na záchod a kupodivu pomohlo.
Jen jak byla zvyklá na nočník chodit sama a kalhotky ještě nezvládala sama sundat,tak sem musela být ve střehu a když sedala,tak rychle přiskočit a svlíknout.Ale fakt za pár dní si zvykla a v pohoděpate81 píše:díky za radu, už jsme pochopili, že do kalhotek nééé
Jojo,to taky dělala,prostě těch prvních pár dní musíš být ve střehu a rychle přiskočit a svlíknout.Ona to za chvilku pochopí uvidíš
Super
moc gratuluju ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, v afektu podle mě nejde nic dělat naschvál. A k tomu, jak jsi psala na začátku, přišla by za tebou ukázat loužičku a pro pochvalu, jak je šikovná, když by to byla schválnost?
Napadlo mě, jestli se jí prostě nelíbí, jak čurání teče, když to nezná moc mimo nočník.