V práci při nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:34
V práci při nemocenské.

Ahoj, chci se zeptat, jak by jste se zachovaly, kdyby jste při nemocenské (mám problémy v těhotenství) pořád musely řešit práci? Denně vyřizuji telefony, již 3× během posledních 10 dnů jsem musela absolvovat cestu do práce (dohromady tam i zpět 60km) - budu tam zase několik hodin - jezdím ve vycházkách. Jen pro informaci - jsem na vedoucí pozici v menší firmě - za mě je již měsíc a půl záskok, který jsem celý měsíc zaškolovala.

Nejsem moc průbojná povaha, ale mám pocit, že bych si měla říci o jisté finanční ohodnocení. Jak by jste se zachovaly vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Salorka
Závislačka 4232 příspěvků 4 inzeráty 15.02.17 08:36

Já nevím, ale jsi na nemocenské z nějakého důvodu a pro svůj klid a zdraví dítěte bych se na to vykašlala… A pokud takhle jezdíš v době vycházek, ať Ti to kompenzují finančně…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:37

@Salorka děkuji, jsem prostě v tomto až moc hodná a hloupá

Salorka
Závislačka 4232 příspěvků 4 inzeráty 15.02.17 08:38
@Anonymní píše:
@Salorka děkuji, jsem prostě v tomto až moc hodná a hloupá
;)

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 15.02.17 08:39

Já si myslím, že kdyby to sociálka zjistitla, tak postihne zaměstnavatele. Pač neni povolený prudit člověka který je na neschopence a už vůbec po něm chtít dělat práci. Tak na to bacha. Já to v těhu zabalila a nazdar. Mysli na sebe hlavně!! Jinak si zruš neschopenku, když je ti dobře a pracuj z domova.

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 15.02.17 08:40

Vycházku máš k tomu, aby ses šla pomalu projít na čerstvý vzduch a udělala něco pro miminko. Za mě jsi hloupá, na práci bych se vyprdla.
Když můžeš toto absolvovat, tak ti asi dvakrát nic nebude a pracovní neschopnost by jsi neměla zneužívat.

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 15.02.17 08:42

Nikam bych nejezdila, jsi na nemocenské, musí si poradit bez tebe

Tefanek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:43
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jak by jste se zachovaly, kdyby jste při nemocenské (mám problémy v těhotenství) pořád musely řešit práci? Denně vyřizuji telefony, již 3× během posledních 10 dnů jsem musela absolvovat cestu do práce (dohromady tam i zpět 60km) - budu tam zase několik hodin - jezdím ve vycházkách. Jen pro informaci - jsem na vedoucí pozici v menší firmě - za mě je již měsíc a půl záskok, který jsem celý měsíc zaškolovala.Nejsem moc průbojná povaha, ale mám pocit, že bych si měla říci o jisté finanční ohodnocení. Jak by jste se zachovaly vy?

Proc jsi na PN, kdyz do prace dojizdis a vykonavas ji? Sice omezene, ale presto.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 15.02.17 08:46

Taky bych se na ně vyprdla, pokud nejsi na nemocenské jen tak ze srandy, máš být doma a ne nikde courat, natož do práce 8) Slušně bych je odmítla, na volání odpověděla SMS a hotovo.

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 15.02.17 08:47

Po telefonu bych poradila, ale nejezdila bych tam, řekla bych ať se nezlobí ale ze musíš byt v klidu. Pokud si někoho zaskolila tak ať si ten člověk poradi sam, připadne mu pomůžes po telefonu.

terien
Echt Kelišová 8119 příspěvků 15.02.17 08:47

Na marodny tehule už začínám být alergická. Tak buď jsi práce neschopná, tudíž nechápu jak můžeš tohle všechno absolvovat nebo práce neschopná nejsi a pak nemusíš být doma na neschopence. Asi ti neco bude když nemůže pracovat ne? Nebo to jenom zneužívás?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:47

Nezneužívám PN - měla jsem bouračku a byla jsem v nemocnici tři týdny, následovalo krvácení, tvrdnutí břicha - dr. mi doporučila ať jdu na neschopenku. Ano, jsem hloupá, protože neumím říci ne. Děkuji za odpovědi.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 15.02.17 08:48

No, 3× za 10 dní je dost, to bych jim řekla, že musí zvládnout a že nikam nejedu - a pokud mají něco akutního, tak ať to buď přivezou nebo přivezou noťas se vzdáleným připojením a udělám to za tolik a tolik. Naopak být jako podpora pro toho nového na telefonu mi přijde normální.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 15.02.17 08:49

Buď je slušně upozorni, že jsi na nemocenské a kvůli zdravotnímu stavu to dělat nemůžeš, nebo si řekni o finanční vyrovnání - přece jen projedes, investujes svůj čas a znalosti.

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 15.02.17 08:49
@Anonymní píše:
Nezneužívám PN - měla jsem bouračku a byla jsem v nemocnici tři týdny, následovalo krvácení, tvrdnutí břicha - dr. mi doporučila ať jdu na neschopenku. Ano, jsem hloupá, protože neumím říci ne. Děkuji za odpovědi.

Zdraví máš jen jedno a doktorka asi ví, proč ti dala neschopenku. Tak buď doma a odpočívej, v práci si určitě poradí i bez tebe.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >