V sobotu jsem měla ovulaci a dnes menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:20
v sobotu ovulace dnes ms!??????

Dobry den, holky prosim,, tohle absolutne nechapu… v patek jsem mela na folikulometrii 19mm folikul, v sobotu pozitivni ovulacni test, a dnes krvacim… muzete mi prosim ze zkusenosrti rict co to je? :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 18.09.18 18:27

Tak výjimečně se to stát může.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:28
@ugluk píše:
Tak výjimečně se to stát může.

takze to je normalni ms ? :(

Lenka_Hal
Kelišová 5675 příspěvků 18.09.18 18:36

To je ovulacni krvaceni, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:38
@Lenka_Hal píše:
To je ovulacni krvaceni, ne?

ja se omlouvam ale v tomhle se nevyznam, na nidaci je brzo ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:40

a navic nemam zadne priznaky ms, a to mivam bolesti v podbrisku i v bedrech, jsem z toho zaskocena..

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 18.09.18 18:42

Je to možné, že je to normální MS. Zažila jsem letos na jaře to samé. Dorazila jsem k dr. s velkým zpožděním a ta dle utz konstatovala, že jsem těsně před ovulací. A za tři dny dorazila MS. Další cykly už byly OK, tak jsem neřešila.

Při ovulaci klasické krvácení většinou nebývá, max. tak zašpinění, ale uvidíš, jak dlouhé a silné to bude. Ale pokud by to bylo jednorázové, prostě nějaká hormonální porucha.

Lenka_Hal
Kelišová 5675 příspěvků 18.09.18 18:43

To jo, na nidaci je potreba vice dni…
Bylo by ale lepsi, kdyby to tu nekdo potvrdil. Ja se o tohle zas az tak nezajimam. Ja vzdycky otehotnim tak rychle, ze si o tom ani nestiham nic precist :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:44
@Lenka_Hal píše:
To jo, na nidaci je potreba vice dni…
Bylo by ale lepsi, kdyby to tu nekdo potvrdil. Ja se o tohle zas az tak nezajimam. Ja vzdycky otehotnim tak rychle, ze si o tom ani nestiham nic precist :lol:

tak to mate stesti..

morinka7
Kelišová 6898 příspěvků 18.09.18 18:44

Ovulační krvácení je při ovulaci ( ovualce není v den kdy je pozitivní test, ale klidně i den, dva po něm). Někdy doktoři na krvácení nasadí prášky. Není to nic zvláštního ;) Nidační krvácení je 5-10 den po ovulaci ;) Pokud by jsi nepřestala krvácet zajdi za gynekologem.

Příspěvek upraven 18.09.18 v 18:53

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:46
@morinka7 píše:
Ovulační krvácení je při ovulaci ( ovualce není v den kdy je pozitivní test, ale tak 2 dny po něm) . Někdy doktoři na krvácení nasadí prášky. Není to nic zvláštního ;) Nidační krvácení je 5-10 den po ovulaci ;) Pokud by jsi nepřestala krvácet zajdi za gynekologem.

pozitivni ovulscni test jsem mela 16.9. // a 17.9. hned rano pouze /…

Lenka_Hal
Kelišová 5675 příspěvků 18.09.18 18:48

http://1stovulation.com/…oes-it-mean/
https://helloclue.com/…eriencing-it
https://www.healthline.com/…ion-bleeding

Vsude pisou, ze nejcasteji jde spis o ruzovou krev spolu s hlenem, nekdy naopak jen trochu uz srazene. Trva to tak dva dny. Podle mne uvidis az podle toho, jak se to bude vyvijet dal, jestli pak prijde ms za mesic nebo naopak hned za tech 14dni atd…

Lenka_Hal
Kelišová 5675 příspěvků 18.09.18 18:50
@morinka7 píše:
Ovulační krvácení je při ovulaci ( ovualce není v den kdy je pozitivní test, ale tak 2 dny po něm) . Někdy doktoři na krvácení nasadí prášky. Není to nic zvláštního ;) Nidační krvácení je 5-10 den po ovulaci ;) Pokud by jsi nepřestala krvácet zajdi za gynekologem.

No tak to odpovida, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:52
@Lenka_Hal píše:
No tak to odpovida, ne?

ano odpovidá, pardon za mou hysterii,ale nejakou dobu se snazime, ted jsem absolvovala prvni navstevu u gyne na folikulometrii a odchazela jsem z gyndy s radosti ze jde vse jak ma a ze budu ovulovat nasledujici dny, plus ze mi to potrvdil i ovu test.

morinka7
Kelišová 6898 příspěvků 18.09.18 18:55
@Anonymní píše:
ano odpovidá, pardon za mou hysterii,ale nejakou dobu se snazime, ted jsem absolvovala prvni navstevu u gyne na folikulometrii a odchazela jsem z gyndy s radosti ze jde vse jak ma a ze budu ovulovat nasledujici dny, plus ze mi to potrvdil i ovu test.

Ale k ovulaci došlo, klidně může dojít i l oplodnění ;) Pokud se tedy opravdu nerozjela MS. Hodně štěstí a žádný stres :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >