Vadí váha těhotenství?

Anonymní
3.1.21 19:06

Vadí váha těhotenství?

Holky,

Měřím 165 a vážím 49kg, mám takové geny, jim co chci a kdy chci a sportuji 2× týdne, žádné diety nedrzim. Menstruaci mám +-2 dny pravidelně. Kamarádka mi řekla, ze díky váze budu mít problém otěhotnět. Což začíná byt aktuální. Jenomže já nikdy nepribrala, maximálně muzu přestat cvičit a ladovat se čokoládou a nesmyslama a budu mít kilo nahoře.

Myslite ze to je pravda? Já jsem hodně drobná, není to ze bych byla vychrtla a jsem taková cely život. Plus myslím ze tělo funguje víceméně dobře.

Dekuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61592
3.1.21 19:09

Vůbec to tak být nemusí, nestresuj. Pokud normálně jís a máš ms, tak to půjde s největší pravděpodobností dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9728
3.1.21 19:10

Kamarádka má asi 155cm a kolem 49kg je její normální váha, je drobek. Otěhotněla po 3 měsících, odnosila a porodila zdravé dítě. Po roce po porodu na ní není vidět, že by někdy dítě nosila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3450
3.1.21 19:12

Byla jsem drobna celou dobu pred tehotenstvim - na vysku 173 jsem vazila taky 49kg a mohla jsem snist co jsem chtela a zadny problem v tehotenstvi jsem nemela, ani pri porodu. Deti jsem tedy mela 49cm a 3kg.
Po tehotenstvi uz kila naskocila nahoru :mrgreen: ted mam 60, ale jsem spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
3.1.21 19:12

Máme v rodině taky takového hubeňoura a má dva kluky. Otěhotněla vždy do půl roku. A po porodech je znovu hubená 😄.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:14

Díky holky, mě chytla panika, protože nemám jak přibrat, jedine nezdravě a to mi přijde hloupé.

Tak moc bych chtěla už miminko, ze se zbytečně teď stresuju, co jsem kdy udělala špatně nebo ze budu neplodná atd :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
236
3.1.21 19:15

Blbost! Vadí extrém na obě strany, ale to by se projevilo i jinými zdravotními obtížemi. Rozhodně je nesmysl přestat cvičit a začít jíst nezdravě. Znám i velmi hubené ženy, které bez problémů otěhotněly. Buď v klidu a těmahle „radama“ se nenech znepokojit;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
3.1.21 19:30

Já mám 158cm a 47kg
Dvě děti první 2730g druha 3230g myslím že pár dní po porodu jsem vypadala stejně jako před tehu, no jen ty prsa mi teď po odkojeni zmizeli :mrgreen: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
3.1.21 19:35

To je zázrak. To je sen každé ženy. To je lepší pro ultrazvuky také. To znamená lepší viditelnost. Ty porodíš a budeš hezká již brzy. To je skvěle opravdu!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:41

:lol: To nevím, jestli budu, spis nechápu kam to dítě dam a jak ho odrodim :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
8145
3.1.21 19:42
@Anonymní píše:
Holky,

Měřím 165 a vážím 49kg, mám takové geny, jim co chci a kdy chci a sportuji 2× týdne, žádné diety nedrzim. Menstruaci mám +-2 dny pravidelně. Kamarádka mi řekla, ze díky váze budu mít problém otěhotnět. Což začíná byt aktuální. Jenomže já nikdy nepribrala, maximálně muzu přestat cvičit a ladovat se čokoládou a nesmyslama a budu mít kilo nahoře.

Myslite ze to je pravda? Já jsem hodně drobná, není to ze bych byla vychrtla a jsem taková cely život. Plus myslím ze tělo funguje víceméně dobře.

Dekuji moc
Není to pravda
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14875
3.1.21 19:42

Máš pravidelnou menstruaci, tudíž máš dostatek tuku na to, aby hormonální systém fungoval jak má, takže je vše v cajku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
3.1.21 19:43

Neměla jsem se stejnými mírami problém :kytka: děti měly kolem 3 kil. všechny, přirozené porody. A mám dvě kamarádky, které otěhotněly s váhou 45-47 kg. A obě mají stejnou váhu i po dětech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:48
@Anonymní píše:
Holky,

Dekuji moc

Pokud normalne menstruujes a mas pravidelny cyklus, tak se toho vubec neboj.
Ja jsem to stejny, mam 175cm, nikdy mi vaha nesla nad 56kg, bohuzel. A otehotnela jsem bez problemu.

• Citovat
  • Nahlásit
5551
3.1.21 19:55

Já měla před prvnim otěhotněnim 42kg a 158cm. Ale měla jsem strašně nepravidelný cyklus. Otěhotněla jsem za 3.5 roku, a druhé jsem pocala neplanovane cca 2m po porodu. Obě holky donosene, narozené v termínu, zdravé. A to mi okolí říkalo jak porodim předčasně. A dokonce ta druhá je naše nejtěžší miminko v celé rodině… Všechny děti u nás mely max 3100g. A moje dcera 3380g. 8) takže klídek, nemusí to být pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat