vakcína Infanvax?

77
19.1.06 20:27

vakcína Infanvax?

Ahoj všem čítajícím,
včera jsme byly s mimískem na kontrole ve 2 měsících a paní doktorka nás začala připravovat na očkování ve 3měsících.
Napsala mi recept na vakcínu Infanvax (nebo Infawix, moc ten recept nejde přečíst). Ta vakcína je prý mnohem šetrnější (ušetří miminku v 1. roce 7 injekcí, horečky, mrzutosti, plačtivost, a místo 3000 ?bakterií? obsahuje jen 5 - nevim přesně čeho :o) medicína není můj obor).

Vypadá to krásně, samozřejmě to má háček: očkuje se 3× v prvním roce a jednou v 1,5 roce. A každá injekce stojí 1600,–- kč.

Máte s tím někdo zkušenosti? Nejde celkem o peníze (o ty až v první řadě :lol: ) jen by mě zajímalo jestli to opravdu má smysl a miminko se tím vyhne trápení v podobě horeček,nespavosti atd…

Předem děkuju za jakékoliv poznatky.

Olivia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

843
19.1.06 20:37

Ahoj olívia,
malo by sa asi jednať o vakcínu infarix hexa. Lucka bola očkovaná 2× hexavakcínou /je to to isté, len od inej firmy/, a raz infarixom.
Neviem to posúdiť oproti klasickej vakcíne, pretože tú sme nikdy nemali, ale po tejto si Lucka len trochu viac pospala a inak bola v pohode. Každopádne pichanie nie je pre nikoho príjemné, takže ušetrené injekcie tiež potešia :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
19.1.06 21:13

Ahoj Olívie,

přečti si tuhle diskuzi https://www.emimino.cz/modules.php?…

:)

pápá

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama