Nové maminy na eMiminu

4258
19.1.06 12:28

nove maminy na emiminu

ahojky chtela bych pokecat s nekym novym co ma mimi nebo treba i ho ceka a je tu novy,porad hledam kde pokecat ale bohuzel je to vsude rozjety a nemam se kam zaradit.tak maminky s pulroicnima miminama ale jine nastavajici,piste.co vasi ratolesti a vse pocity.snad se to tady konecne rozbehne.nebo se treba vy tehulky ktere jste zde nove muzete ptat co by vas zajimalo.papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

224
19.1.06 12:34

Ahoj Valli,
já se taky nikam moc nevtěsnala, ze začátku jsem neměla na net ani pomyšlení a teď když už to sem tam zvládnu, tak zase nemám kde pokecat, tak pokecáme spolu :-). Mám Adélku 9 měsíců, 3 týdny a 2 dny - přidala bych sem metřík, ale doted jsem nepochopila jak se to dělá.

maya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
19.1.06 12:39

ahoj tak te zdravim ja ti ten metrik vyvetlim,vcera se mi to asi na sty pokus povedlo.vytvoris ho treba na www.lilypie.com az to vytvoris tak pak se cucni do diskuze testik-metrik a tam na konci asi na 39 strane je to od milky vysvetlene, ta mi to vcera poradilano ja jsem skakala radosti.jinak mam martinka v nedeli bude mit 7mesicu.je mi skoro 24 :) a co ty napis nejake info a pak zkusime zalozit nejaky denicek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
19.1.06 12:42

Ahoj Valli a Mayo(už se známe kvůli slalomu,ne)tak se připojuji,mám 10měsíčního Vojtíška a je to pěknej ďáblík.Jsme z Brna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
19.1.06 12:45

may, s tim metrikem to mas docela dobre popsany v diskusi tady. Hodim ti ju dolu at dlouho nehledas. Musis to zkouset, me se to povedlo snad az na posedmy. Uz jsem si pripadala jako blbec.No a ja zapominala dat datum nerozeni. https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
19.1.06 12:47

Jé ahoj Salecko, soukromou zprávu jsem našla až včera večer :oops:, stydím se velmi… jak jsi dopadla s reklamací? My jsme to co nám vrzalo namazali silikonem a už zase jezdíme jako draci, naštěstí.
Valli já jsem zvládla metřík vyrobit, ba dokonce ho mám i v mailu uložený jako podpis, ale nějak mi to nejde dát ho sem.. ještě zabádám :-)
jinak jsem z Prahy.
maya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258

jeee to je fajn,do brna jezdim casto.ne ze bych se vnucovala.i tam studuji.kolik ti vasi macci vazi a meri?muj mel v pulroce 9,3kg a 75cm.ale myslim ze ted zase vyrostl,vcera jsem ho vazila a asi ma10kg!!macek ale nevypada tluste je asi hrozne dlouhy.akorat ma stehna.tak se pripojujte dalsi maminy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986

Ahoj holky, Salecko, my se už známe :wink: . Je mi 32 jsem z Prahy západ a mám Kláru Samiru, viz metřík. Taky mám někdy pocit, že „nejsem vítána“ :wink: a je mi to líto. Ivča_K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.1.06 12:48

Ahojte,

taky jsem se nezařadila :lol: A když jsem chtěla, tak jsem měla v těch holkách dost zmatek. Ony už se znají delší dobu, tak to mají zmáknuté, ale já bych v tom plavala 8O :lol:

Mám 7,5měsíčního Pavlíka a zdravím z mrazivé a sněhem zasypané Vysočiny :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
19.1.06 12:50

Adélka měla před 2 měsíci 70 cm a necelých 8 kg, na kontrolu jdeme teď koncem ledna, tak jsem zvědavá. Už se těším až jí dáme do normální dětské sedačky, z toho „vajíčka“ jí čouhají nohy i hlava, ale pořád nemá 9 kg, tak musíme vydržet.
maya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
19.1.06 12:51

no prave proto to tady delame abysme se necitily osamocene.salecko ty lyzujes?nejak jsem to vydedukovvala?
jinak ten metrik se musi tady nahore v diskuzi nastavit v nastäveni u podpisu ten prostredni ramecek¨s adresou URL.tak snad ti to pujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.1.06 12:51

Ještě tedy doplňuji :-)

Pavlík měl v půl roce 73cm a 8,30kg a já ho považovala za obříka, ovšem koukám, že on je to zatím drobek :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
19.1.06 12:52

Holky, co tak skocit tady na chat(pozvatlame). S nekteryma jsme se tam uz setkali, ze maminy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
19.1.06 12:53

Já jsem teď právě na odchodu, tak snad příště :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
19.1.06 13:05

taky prchám, tak buď odpoledne nebo zítra … snad se tady zase potkáme.
zkouším vložit metřík, ale moc si od toho neslibuju …
maya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama