Reklama

Valentýnký srdcový polštářek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M_Vladim
Kelišová 7156 příspěvků 11.02.17 11:00
Valentýnký srdcový polštářek

Hezký den!
Blíží se nám svátek sv. Valentýna a tak všude potkávám i srdcové polštářky. To mě připomnělo, že jsem dříve vidělsrdcový polštářek určený k milostným hrátkám. Proncip je jednoduchý: podkládá se „nohama vzhůru“ partnerce pod hýždě a jde se na věc :srdce:
Leč ouha! Ani jeden co jsem viděl nevyhovuje. Především tím, že jsou šííleně měkoučké. Jako štuclík pod hlavu dobrý, jako srdcový pro milování na p. d. :,(
Takže otázka: Potkal někdo z vás pravé valentinské srdce (tuhý polštář)? :mavam:
Kde?
Popř. s dalšími vychytávkami?

Reklama

Reakce:

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 11.02.17 11:11

Co takhle koupit obyč polstář a kytku. ;) Jinak Valentýn je u mě pěkná šaškárna. :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 11.02.17 11:18

Jestli chceš vyloženě tuhý polštář a tvar srdce, tak jsem ho viděla minulý týden, tuším že v nanu-nana (jistá si nejsem, ale byla jsem jen v jednom OC a jediný obchod, kde by to tam mohlo být je právě nanu.nana)

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 11.02.17 11:44

Nejlepší vychytávka je polštář, který je zrovna po ruce, nějakej spešl mi přijde jako další zbytečnej krám do baráku :D

M_Vladim
Kelišová 7156 příspěvků 11.02.17 18:29

Normální polštář se musí přeložit na půl a stejně se rozplácne. Je prostě dělaný tak, aby měký byl. Uvědomte si, že na něm dovádí aspoň metrák. 8o
A navíc - o nějaká ta flekatější místa pak není nouze a spát na tom bude kdo? „No já ne…“ :jazyk:
Dneska jsem objevil jeden aspoň trochu vyhovující ve Flying tigre.
Kdysi jsem nějaký viděl na návštěvě. Kromě požadavku na tuhost měl ve středu kapsu s chlopní na suchý zip ( a v ní kapesníčky, ale určitě by se tam vešlo i něco většího).Asi samovýroba :). Došlo mi to až pozdě, a protože jsem nechtěl vyvolávat trapnou chvilku, tak jsem se už nezeptal. :oops:
Zato jsem se jednou ptal v sexshopu a slečna co tam obsluhovala byla zjevně překvapená :lol:. Její kolegyně ne, ta věděla, ale neměli. 8o
Sv. Valentýn vám může připadat, jako zbytečný svátek, proč ne. Ale zaprvé, je to dobrá záminka a hlavně: Při agilitě obchodníků a záplavě srcových polštářů mě překvapuje, že „sexy“ mezi nimi abys pohledal 8o :think:.
:srdce:

M_Vladim
Kelišová 7156 příspěvků 15.02.17 22:36
@Kotatko03 píše:
Jestli chceš vyloženě tuhý polštář a tvar srdce, tak jsem ho viděla minulý týden, tuším že v nanu-nana (jistá si nejsem, ale byla jsem jen v jednom OC a jediný obchod, kde by to tam mohlo být je právě nanu.nana)

V Nanu Nana mají, ale není dost tvrdý. Okouknul jsem ho. :?

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 16.02.17 10:41
@M_Vladim píše:
V Nanu Nana mají, ale není dost tvrdý. Okouknul jsem ho. :?
:roll: Tak použijte klasický polštář a přehněte ho v půlce. Ale Valentýn už byl. :mrgreen:

M_Vladim
Kelišová 7156 příspěvků 16.02.17 13:34

Psal jsem to před Valentýnem…
Nicméně šel jsem okolo NANU - NANA, tak jsem se ze zvědavosti stavil.
edit: On tedy není k Valentýnu, ale doufal jsem, že kolem Valentýna ten správný seženu. Nakonec od Flying tyger: visačka „polštář na mazlení“ :potlesk: :srdce:

M_Vladim
Kelišová 7156 příspěvků 20.02.17 22:40

Dodatek:
Nechtěl jsem aby se tahle diskuze míchala mezi dětské poštářky. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama