Vánoce a uzkosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
40
21.12.19 20:30

Vánoce a uzkosti

Máte někdo taky úzkosti takhle před Vánoci, já ani nevím proč, vše mám nachystané, doma pohoda, těším se jak si užijeme s rodinou dny před Vánoci, dnes jsem pekla vánočky, ale stejně to na mě padlo :( zase bezdůvodný neklid, bolesti zad, taková „depka“. Mám úzkostnou poruchu a beru antidepresiva Citalopram, ale bylo to teď dobré a dnes zase propad, mám výčitky kvůli rodině, abych jim to nekazila :,( Stává se Vám někomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
891
21.12.19 20:43

Ahoj jj stava vse mam, ale nic me nebavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
21.12.19 20:49

Myslím, že je to běžné :kytka: Nikdy jsem žádné léky nebrala a přesto se mi to občas stane taky. Mně pomáhá si pustit hudbu a vyspat se. Do dvou dnů je to pryč. Odpočiň si a bude líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
21.12.19 20:50

Mi se tohle stává ve chvíli kdy mám vše hotovo, nachystané, nakoupené… Prostě všechno tip top zorganizovane. Tak to na mě nějak padne, asi tím že je zas konec roku atd…ale většinou to přejde tak za dva dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 20:52

Mam to taky tak. Vzdy se mi ty uzkosti zhorsi pri zatezi, stresu. Delej chvilku i neco jen pro sebe. Jdi sama na prochazku, nebo si zacvic jogu, pilates. pohyb mi hodne pomaha. A hlavne uz se nesnazim byt dokonala a nehonim se.

• Citovat
  • Nahlásit
200
21.12.19 21:07

Ano je to tak, beru také a ted sem doma, vše v pohodě, nechodím do práce, stíhám, vše nachystané-a sem na tom hůř než když chodím do práce. Asi mám rozhozený režim. Vím, že to přejde, ale mrzí mne, že si to neumím užít líp. Sem doma 5 dní, a docela mne mrzí, že sem nebyla radši do včera v práci. Ale já sem holt už taková. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 21:16

Nechci v žádným případě shazovat tvoje problémy, ale napíšu, jak to mám letos já. Do posledního prosince se musím přestěhovat, klíče od novýho bytu budu mít až ve čtvrtek. Mám doma jako po výbuchu, nemám mimo svátky vůbec žádný volno, v nemocnici mi umírá babička, blesk z čistýho nebe. Jediný co mam, tak nakoupený dárky, dnes je ještě budu dobalovat, přičemž nemám dneska skoro ani kde spát, protože mám všude krabice a rozházený věci. Tak si važ toho, že můžeš být doma se svými blízkými, nemusíš nic řešit a jste všichni zdravý. Ne každej má to štěstí. Hezký Vánoce přeju. Anonym, osobní informace.

• Citovat
  • Nahlásit
1165
21.12.19 21:18
@Anonymní píše:
Nechci v žádným případě shazovat tvoje problémy, ale napíšu, jak to mám letos já. Do posledního prosince se musím přestěhovat, klíče od novýho bytu budu mít až ve čtvrtek. Mám doma jako po výbuchu, nemám mimo svátky vůbec žádný volno, v nemocnici mi umírá babička, blesk z čistýho nebe. Jediný co mam, tak nakoupený dárky, dnes je ještě budu dobalovat, přičemž nemám dneska skoro ani kde spát, protože mám všude krabice a rozházený věci. Tak si važ toho, že můžeš být doma se svými blízkými, nemusíš nic řešit a jste všichni zdravý. Ne každej má to štěstí. Hezký Vánoce přeju. Anonym, osobní informace.

To jsou fakt rady, kdyz nevis co jsou to uzkosti a deprese, tak radsi nepis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.12.19 21:20

Asi je to tak když jedu naplno, tak jsem v pohodě ale jakmile je volno tak mě to úplně rozhodí. Doufám, že to bude do Vánoc lepší, miluju Vánoce a vždy si říkám jak si je užiju a pak tohle. Já nedokážu vůbec odpočívat, pořád musím něco dělat, nebo uklízet atd. Závidím lidem kteří jen tak odpočívají a užívají si to, já mám hned výčitky jako že bych měla něco dělat a nemarnit čas, hlava ví že je to nesmysl, že je třeba odpočívat, ale neumím se uvolnit, stále v tenzi. Ale snad to bude lepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.12.19 21:23
@Anonymní píše:

To je mi moc líto. Nechci aby to vypadalo, že si nevážím toho co mám, ale mám opravdu psychické problémy, tak jsem se chtěla jen podělit a zjistit jestli to někdo má podobně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
21.12.19 21:24
@Albuša píše:
Máte někdo taky úzkosti takhle před Vánoci, já ani nevím proč, vše mám nachystané, doma pohoda, těším se jak si užijeme s rodinou dny před Vánoci, dnes jsem pekla vánočky, ale stejně to na mě padlo :( zase bezdůvodný neklid, bolesti zad, taková „depka“. Mám úzkostnou poruchu a beru antidepresiva Citalopram, ale bylo to teď dobré a dnes zase propad, mám výčitky kvůli rodině, abych jim to nekazila :,( Stává se Vám někomu?

Mne se to. stava, kdyz toho mam moc, nemam cas na sebe. Nedelam dusevni ocistu, kdyz jsem moc mezi lidmi, porad nejake akce, firemni, pratele atd. Mam rada svuj klid. Je mi ted taky hur, nebot jsem.toho mela hodne, ale doma nedelam. skoro nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
21.12.19 21:26
@Albuša píše:
Asi je to tak když jedu naplno, tak jsem v pohodě ale jakmile je volno tak mě to úplně rozhodí. Doufám, že to bude do Vánoc lepší, miluju Vánoce a vždy si říkám jak si je užiju a pak tohle. Já nedokážu vůbec odpočívat, pořád musím něco dělat, nebo uklízet atd. Závidím lidem kteří jen tak odpočívají a užívají si to, já mám hned výčitky jako že bych měla něco dělat a nemarnit čas, hlava ví že je to nesmysl, že je třeba odpočívat, ale neumím se uvolnit, stále v tenzi. Ale snad to bude lepší :)

Proc neumis odpocivat? Mas strach byt sama se sebou? Pred myslenkami neuteces, je treba se s nimi naucit pracovat. A to kazdy den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.12.19 21:31
@Cizinka 999 píše:
Proc neumis odpocivat? Mas strach byt sama se sebou? Pred myslenkami neuteces, je treba se s nimi naucit pracovat. A to kazdy den

Jo je to tak neumím být sama se sebou. Neumím s nimi pracovat, nevím jak na to v tomhle mi bohužel zatím nepomohl ano jeden psycholog a to jsem zkusila už 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.12.19 21:33

@Cizinka 999 jo přesně, teď jsem toho měla dost a najednou klid a nevím co s tím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
21.12.19 21:37
@Albuša píše:
Asi je to tak když jedu naplno, tak jsem v pohodě ale jakmile je volno tak mě to úplně rozhodí. Doufám, že to bude do Vánoc lepší, miluju Vánoce a vždy si říkám jak si je užiju a pak tohle. Já nedokážu vůbec odpočívat, pořád musím něco dělat, nebo uklízet atd. Závidím lidem kteří jen tak odpočívají a užívají si to, já mám hned výčitky jako že bych měla něco dělat a nemarnit čas, hlava ví že je to nesmysl, že je třeba odpočívat, ale neumím se uvolnit, stále v tenzi. Ale snad to bude lepší :)

to je uplně přesné-pořád mám výčitky, že bych měla dělat to a to, do toho honím chlapa, ten je ze mne hotovo. Přitom se nadělám za rok jak pes, ještě mám po práci doma hospodářství, dost velké, a když je ted volno a mám na to vše čas nemám z toho nic.
Ale vidím, že nejsem sama, tak holt musíme se dát dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat