Dva homosexuálové - etiketa

21.12.19 16:17

Dva homosexuálové- etiketa

Ahoj, tak mě napadlo. Mám homosexuálního syna, který studuje poslední ročník SŠ a rádi bychom ho vzali na nějaký ples, i s jeho partnerem. Ples je velmi gala, budou se tam objevovat lidé z vyšších poměrů a bude i večeře. Ovšem, jak s tancem a podobnými věcmi, které jsou podle etikety v páru? Oni by spolu tančit chtěli, možnost nějakých kamarádek na tanec zavrhují, stejně tak jako si chtějí dát normálně v rámci slušnosti pusu a držet se za ruku. Jak je to dle etikety, když u muže a ženy to nevadí? Je homosexualita proti etiketě? Jak byste to udělaly či vysvětlily vy? Jak byste se na to dívaly? Na internetu nemůžu nic najít. Děkuju. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1214
21.12.19 16:23

To nevím ale vím jedno…že váš syn má štěstí že má tak super rodiče :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 16:24

@35ja Není to vždycky úplně jednoduché, ale on je hodný kluk a i když je jeho partner o dost starší, jsou oba naši kluci. Děkuju. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 16:25

Je to od vás hezké jak to berete :kytka: já myslím, že v dnešní době se nad tím už nikdo nepozastavi, nechala bych je tančit s bavit se stejně jako kdyby byli hetero, samozřejmě ve vší slušnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
21.12.19 16:26

My chodíme na ples advokátní komory každý rok a homosex. párů tam potkáváme vícero. Tanči, vedou se v rámě nebo za ruku. Nekoukám na to nijak a nebýt jeden z oněch párů naši kamarádi, ani bych si jich asi nevšimla. Tančit, stolovat a vodit se je v rámci etikety bez ohledu na pohlaví. Nedělala bych nic a vůbec to neřešila. A dotaz „jak bychom to vysvětlili my“ asi nechápu, není komu co vysvětlovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
21.12.19 16:29

@Bromelia máte u mě respekt, ono je důležité aby naše dítě bylo zdravé, šťastné a je jedno jestli to bude se ženou nebo mužem, lásku si zaslouží každý. Přeji vám hodně štěstí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4194
21.12.19 16:51

@Bromelia zkus prohledat na netu Špačka etiketa, mel i online poradnu, jednou sem mu psala kvůli jedné věci a do par dni odpověděl.
Ale ta adresa už nefunguje, před rokem jsem to zkoušela.
Třeba ma jinou, nebo na podobnou otázku někde odpovídal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 19:19

Děkuju vám všem, holky, moc jste mi pomohly. Půjdeme tedy úplně normálně a kluci ať se chovají jako kterýkoliv pár. Jsem ráda, že je společnost tolerantní. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama