Vánoce - dárky

45
7.11.20 19:43

Vánoce - dárky

Kde a co budete kupovat svým miminkam a dětem k Vánocům? 🎄 🎁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
7.11.20 19:48

Na internetu. Nebudu čekat, jestli otevřou obchody. Jestli je otevřou, tak bude takový nával, že budu akorát naštvaný a otrávený. Pro dceru (4roky) budu kupovat nějaké společenské hry, magnetické kuličky, domino a nějaké oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22824
7.11.20 20:16

Na internetu. Budu kupovat, co si přejí a o čem se domnívám, že se jim bude líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14125
7.11.20 20:21

Mam si preje chytrý náramek, dostane ho. Dceři 2roky kuchyňku, raději jeden větší dárek než hromadu malých blbostí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.11.20 20:22

Tak jako kazdy rok na internetu vetsinu darku..
co jeste nevim…syn ma narozeniny a svatek + Vanoce behem 10dnu, vzdy je to takove narocnejsi.
Urcite ale knizky, lego, neco do noveho pokojicku, asi kocarek a panenku, je to takovy pecovatel 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
7.11.20 20:31

Uz mam koupeno. Rocnimu duplo, staršímu lego a igracky. Este chci koupit plysaky, jestli mi otevrou do vanoc bambuli, mam na ne bodiky :mrgreen: pak mam spolecne hru k albi tuzce a jeste jednu hru mam v planu objednat (ale ta uz bude spis pro me a staršího)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19222
7.11.20 20:36

Na internetu, zavrene obchody mne opravdu nechybi. A darky mame rozdelene do 5 kategorii, neco ba sport, neco ke cteni, neco na sebe, jedno Lego a pak jeden ditetem vybrany kyc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2699
7.11.20 20:37

Já už skoro všechno mám. Samozřejmě po internetu jako každý rok, běhání po krámech mě nebaví :D každopádně všem kdo ještě shání, tak přeji úspěšný lov ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3209
7.11.20 22:20

Rozhodně přes internet. Mladší dcera dostane kuchyňku a kočárek, starší syn doplňky ke Gravitraxu a nějaké elektro věci, chce diody a spínače a podobně legrace. Uz mám dvě knihy a ještě chci něco s motivem Minecraft.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
8.11.20 08:12

Co pujde tak pres internet, pro deti z rodiny uz darky mame. Uz chybi jen nejake jeste pro dceru a meho brasku. Pak zabalit a tesit se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9755
8.11.20 09:52

Na internetu, i kdyby otevřeli obchody, jsem líná a ani nechci tam chodit. Nesnáším předvánoční přeplněný obchody, jen nákup potravin 23. mě vždy stojí flašku vína hned jak dorazím domů :roll: :mrgreen:
Jinak ještě nevíme. Zvažujeme dceři 1r koupit suchý bazén s balónky, ale nejsme nefinitivně rozhodnutí. Dostane nějaké knížky, kuličkodráhu a odrážedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
8.11.20 18:54

Nakupuji jedině online, a už prakticky nakoupeno mám. Pro syna (o Vánocích 8 měsíců) máme knížečky, xylofon, kostky, pak senzorické míčky a takovou interaktivní kostku z Lidlu. Plus něco na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
8.11.20 19:04
@Rossallie píše:
Kde a co budete kupovat svým miminkam a dětem k Vánocům? 🎄 🎁

Dcera 5 let - lego friends, Barbie domek (hlavní dárky), helmu na kolo (praktický dárek) a pak drobnosti z Agátina světa - společenské hry, holčičí tvoření, knihy, paráda. Přes internet a to raději dříve než později. Kdo ví, jak to bude letos s dopravci… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
8.11.20 22:18

Nakupuju na internetu i normálně, v obchodech bych dárky opravdu nevybrala. A co - to, co si děti přejí a co mi připadá smysluplné ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6072
8.11.20 22:38

Dneska už jsem začala, první objednávku mám z Lidlu, zítra pokračuju na e-shop s hračkami. Prvňačka dostane oblečení na panenku (a možná i tu pannu, uvidím) a nějaké tvořící věci - razítka, nálepky a podobně. Školkáč taky nějaké tvoření a pak takový ten rybolov otáčejících se rybiček, hrál si s tím jednou na návštěvě a docela ho to zabavilo. Společně dostanou sadu s modelínou a příslušenstvím na výrobu jakože zmrzlinových pohárů. Pro mimino mám zatím nějaké oblečení a asi vezmu pár hraček do vany, přemýšlím ještě o lehátku, jestli narazím někde na nějaké šikovné. Oblečení bych ráda vzala v kamenném obchodě, ale jestli to nestihnu či neotevřou, tak zkusím ještě jednou Lidl. A nebo taky nic :nevim: My jsme s dárky hodně skromní, stačí, že budou zahrnuti ze tří stran (pra)prarodiči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama