Vánoce nějak často

Anonymní
19.11.19 16:59

Vánoce nějak často

Prijde mi, ze tu jsou Vanoce nejak moc casto. A posledni roky uz opravdu nevim, co komu dat. Absolutne me nic nenapada pro mamku, tatu a dokonce ani pro starsi sourozence. Dat jim nejaky spolecny “vylet” a nebo tak neco, nikdo nechce, nebot jsem mlada a teprve par mesicu vydelavam. Nema nekdo nejaky napady, co pro ne k Vanocum?.. Za jakykoliv typ budu rada… dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10416
19.11.19 17:06

Každý rok si říkám to stejné :mrgreen: Už taky nevím co komu kupovat. Tchyně s tchánem všechno mají, nečtou, nemají žádné koníčky… takže fakt prekérka. Tak jsem jim koupila sodastreeam, kupují si vody, tak už nebudou muset. K tomu ještě nějaký kosmetický balíček, pro tchyni dobré víno, pro tchána pivo. Nevím co mají tví rodiče rádi :nevim: Sourozencům… No, koupila bych kosmetický balíček + třeba vonnou svíčku, pro kluka taky balíček + třeba lahev nějakého dobrého rumu. Nepíšeš kolik jim je let, take to se pak těžko vymýšlí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
19.11.19 17:11

Malým dětem se dobře kupuje, starší děti a dospělí už je to horší co koupit, vymyslet, aby to potěšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
19.11.19 17:14

My jsme se v rodině domluvili, že si nic nekupujeme. Jen dětem. Koupíme si nanejvýš láhev vína, kterou společně vypijeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48286
19.11.19 17:17

U nás q rodině mají úspěch fotokalendáře, fotoknihy, lístky do divadla, na koncerty, kosmetika. Bráchovi kupuju různý hlavolamy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
19.11.19 17:17

Jo v lednu vždycky říkám a za chvíli jsou tu další Vánoce a je to tak. Já teda sonduju v rodině většinou celý rok, co kdo a jak. Jinak když už máme rodiny tak si dáváme dárky už jen s rodiči, sourozencům nekupuji to bych se nedoplatila, dávám jen k narozeninám.
Každopádně nic nezkazíš dárkovou kartou na oblečení, elektroniku, kuchyňské potřeby apod. Většinou to platí aspoň půl roku, mohou si koupit pak co chtějí a jen si třeba rozdíl doplatí… Moje 85ti léta babička je největší oříšek, každý rok si dělá legraci, že jí stačí baterka, křížovky a tužka s orezavatkem, aby v té rakvi viděla na luštění :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
19.11.19 17:18

Ja jsem darky resila vzdycky kosmetikou, knihama a necim na zub. A hlavne jsme je v ramci sirsi rodiny uplne zrusili. Takze mamce letos kupuju knizku, tasticku Vichy, neco z Biodermy na suchou kuzi, a darkovou sadu caju Oxalis. Pro tatku mam knizku a necham mu zabalit velkou plechovku belgickych pralinek jako vloni, protoze to melo velky uspech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hegy
19.11.19 17:18
@Aduš8 píše:
My jsme se v rodině domluvili, že si nic nekupujeme. Jen dětem. Koupíme si nanejvýš láhev vína, kterou společně vypijeme.

Taky tak…

• Citovat
  • Nahlásit
607
19.11.19 17:20

U nas je to silene v prosinci maji narozeniny obe dcery a jeste partnerovi rodice oba :roll: :roll: do toho vanoce… Fakt mazec to je :D vymyslet neco originalniho co potesi to je individialni podle veku a podle povahy cloveka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30980
19.11.19 17:25

Jj jsou čím dal tím častěji. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9177
19.11.19 17:34

Ať žije tradice dopisů Jěžíškovi, i když už jsme velcí!!! Fakt. :D Jinak u nás: kniha, kosmetika, předplatné časopisu, dobré víno, kvalitní mlsání (oříšky, drahá čokoláda klidně), sem tam něco na sebe… ale je fakt, že u nás si jednak píšeme, jednak jsme „naučení“ mít upřímnou radost skoro ze všeho. U tchánovců je to horší, tam taky vždycky tápu, ale nějak to plácám, letos dáváme i se švagrovou společný víkend na horách někdy v lednu (jinak se málokdy sejdeme všichni).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
19.11.19 17:36

Já letos nakoupila poukazy, na nevlastní sestře s manželem párovou masáž. Bratranec má 4letyho kluka, tak dostanou voucher do mašinkové restaurace. Mamka a teta spolu půjdou na trdelnik a kávu. Mamka s manželem na večeři. K tomu klasicky kosmetika, nepřekvapí, ale vždy se hodí. Jo a mámy manžel ještě dostane Pilsner Urquell v retro edici. A mamka knizku. Máma je navic Eva a hned po vánocích má narozky, takže taky chuťovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
19.11.19 17:57

Mě to vymýšlení zatím baví… Dokupuju například nádobí do sady, nebo předplatné oblíbeného časopisu, lístek na koncert…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
19.11.19 18:04

Mamce, babickam kazdorocni wellness pobyt, dedum a maminymu chlapovi pivni lazne, mame jeste parfem, babicce sudoku, foto knize, manzelovi babicce zvonecky, maminymu chlapovi militari encyklopedii, dedum jeste nejakou lahev, svagrici pyzamo a svicku, tchyni sadu caju a salu, tchan nic, svagr pc hra, bracha nejaky doplnky k prolezacce, manzel si neco opet vybere tak 22 :roll: pak kupuji ruzne drobnosti pro radost, ale nam pro nej boty a dziny zatim. Jinak sestrenky, tety to neresime..ja uz zacinam nakupovat v lednu kdy jsou slevy :D Ja spis resim, ze mam ctvrt roku novou praci a nevim jestli neco nest :nevim: jednu kolegyni nesnasim, a dat ostatnim nejakou drobnost a ji ne, mi prijde buranske, ale nic ji fakt davat nechci. Tak leda jim to nejak tajne podstrcit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
19.11.19 18:20

Tak u nás jedou fotokalendáře nebo fotoknihy s fotkama dětí - tedy pro naše, tchyni a mé prarodiče. A pak jedlé dárky, třeba moje segra dostane vždy domácí paštiku, nebo velkou sklenici nakládaných sýrů… Ale u ní je to sázka na jistotu, je přes jídlo. Jinak třeba ještě ráda dávám lístky do divadla nebo na koncert…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat