Pomlouvá mě kamarádka

Anonymní
19.11.19 16:23

Pomlouva me kamaradka?

Ahoj holky, co si myslite? Mam kamaradku a posledni dobou nevim co si mam o ni myslet, rikejme ji treba Alena. Driv jsme se bavily jeste s jednou, treba Zuzanou, bavili se i nase chlapi. Ale prave Alena a jeji muz nam rekli, ze nas Zuzana a muz pomlouvaji dost hnusne, kolikrat si i treba vymysleli a rusili plany aby mohli byt s Alenou a jejim muzem, proste jako maly deti :D Tak jsme se prestali vidat, Alenu ale po delsi dobe zaceli stvat, a zaceli je intenzivne i s muzem pomlouvat kdyz byli u nas, ja take parkrat rekla svuj nehezky nazor na ne, ale proto se s nima take nebavim. Alena se s nima ale zacela dost bavit, a stale je pomlouvali, kdyz jsme se dozvedela ze se opet bavi tak jsem ji rekla at o nich nemluvi za jejich zady a ze o nivh slyset pomluvy nechci ze proc se s nima tedy bavi, ona zrudla a zacela se vymlouvat. Moje otazka zni, myslite ze kdyz je takova na jenich stranu, pomlouvaji spolecne i nas? Verili byste takove kamaradce?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1621
19.11.19 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, co si myslite? Mam kamaradku a posledni dobou nevim co si mam o ni myslet, rikejme ji treba Alena. Driv jsme se bavily jeste s jednou, treba Zuzanou, bavili se i nase chlapi. Ale prave Alena a jeji muz nam rekli, ze nas Zuzana a muz pomlouvaji dost hnusne, kolikrat si i treba vymysleli a rusili plany aby mohli byt s Alenou a jejim muzem, proste jako maly deti :D Tak jsme se prestali vidat, Alenu ale po delsi dobe zaceli stvat, a zaceli je intenzivne i s muzem pomlouvat kdyz byli u nas, ja take parkrat rekla svuj nehezky nazor na ne, ale proto se s nima take nebavim. Alena se s nima ale zacela dost bavit, a stale je pomlouvali, kdyz jsme se dozvedela ze se opet bavi tak jsem ji rekla at o nich nemluvi za jejich zady a ze o nivh slyset pomluvy nechci ze proc se s nima tedy bavi, ona zrudla a zacela se vymlouvat. Moje otazka zni, myslite ze kdyz je takova na jenich stranu, pomlouvaji spolecne i nas? Verili byste takove kamaradce?

8o to vám je 15 nebo co :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10103
19.11.19 16:28

Přijde mi to jak mezi dětmi v mateřské školce. Záleží na tom, co bereš jako pomlouvání. Taky mám kamarády, které na nějaké akce s jinými zrovna brát nemusím, prostě jsou jiného ražení a nedělalo by to dobrotu. Ale jsou normální a když jim řeknu, že jdeme s manželem a druhým párem, nikdy se nenutí. A to samé je z naší strany, pokud mě nepozvou na nějakou společnou akci, musí pro to mít důvod. A kdyby se s námi stýkat nechtěli, nikdo je přece nenutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 16:30

@Aduš8 jakoze jsem s manzelem kvuli penezum, utracime furt za dovoleny a manzel je gay, a pak jee jak bylo na dovce :zed: takove lidi mit v zivote nepotrebuji

• Citovat
  • Nahlásit
10103
19.11.19 16:34
@Anonymní píše:
@Aduš8 jakoze jsem s manzelem kvuli penezum, utracime furt za dovoleny a manzel je gay, a pak jee jak bylo na dovce :zed: takove lidi mit v zivote nepotrebuji

Tak co řešíš? Možná tak na lidi působíte, no…Možná závidí, kdo ví. Ale nechápu, proč máš potřebu to řešit. Jestli tě v jejich přítomnosti kamarádka pomlouvá to tu tu stejně nikdo neřekne. Ty jo musíš znát líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
19.11.19 16:38

Jak malé děti v MŠ buď se domluvte nebo se nebavte. A nežalujte :poblion: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11566
19.11.19 16:42

Ani se mi to nechce číst, všichni se vzájemně pomlouváte, dejte si hromadně po hubě a bude klid :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9591
19.11.19 16:57

Ja to hlavně vůbec nepochopila :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
19.11.19 17:01

Jsem z toho jelen :mrgreen: Alena pomlouvá Zuzanu, tebe, tvůj manžel je gay a ty s ním jsi kvůli penězům a utrácíte za kraviny. Kolik vám je? Jestli tě takhle někdo pomlouvá a víš že to není zas jen pomluva ale pravda, tak se s takovými lidmi nestýkej a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
19.11.19 17:11
@Anonymní píše:

Sama sis odpovedela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
19.11.19 20:44
@Anonymní píše:

Pomlouvaji - ano. Verili - ne. Co to je za lidi?  :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
20.11.19 10:57

Takovéhle lidi nemá cenu si držet okolo sebe…rozhodně bych jí nevěřila, bůh ví co o vás už napovídala té druhé kamarádce… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11749
20.11.19 11:02
@Tarinka píše:
Ja to hlavně vůbec nepochopila :oops: :mrgreen:

Já taky ne, jak v ruské románu, příliš postav a moc zamotane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek