Vaření, zamrazování příkrmů
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
já když vařila ve vodě, tak mrkvičku jsem nechala s tou vodou, ale ty ostatní co vařím teď s bramborou tak si to naředím MM jak je potřeba ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@viky23 píše:
holky tak já mám taky ještě jednu otázečku, toho masá má být cca 20gramů ze začátk..ale syrového nebo uvařeného? já jsem si naporcovala už krůtí do mrazáku po těch zhruba 20gramechsyrového…a koupila jsme si napařovák, doteď jsme těch pár dní vařila ve vodě, chci vařit v páře, tak to maso taky v páře nebo zvlášť ve vodě? díky
Já vařím v páře. Je to mnohem chutnější. S tím masem: já dávala pol. lžíci.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já jsem vařila maso se zeleninou ve vodě vše v jednom hrnci.
- Citovat
- Upravit
tak jsem asi jelito, v páře teda komplet i brambory a i to maso? nebude tvrdý?
a co když to maso hodím pod ten napařovák do té vody radši?
zatím dáb¨vám jeno zeleninu, nebudou ty brambory moc lepivé když nebudou z vody? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V pare varim ty brambory a zeleninu,maso varim zvlast v malem kastrulku.Ale asi bys to mohla i to maso.Ja to maso nechvam mnohem dyl nez tu zeleninku,tak proto zvlast.. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
super, díky moc, dneska bude cuketa a brambor, poprvé v páře, masíško začnem až tak za týden ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@viky23 píše:
tak jsem asi jelito, v páře teda komplet i brambory a i to maso? nebude tvrdý?a co když to maso hodím pod ten napařovák do té vody radši?
zatím dáb¨vám jeno zeleninu, nebudou ty brambory moc lepivé když nebudou z vody?
Já vařím v parním hrnci, brambory z toho lepivější jsou, ale zase jsou mnohem chutnější. Maso je krásně šťavnaté, není suché.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@gabi.design píše:
Já vařím v parním hrnci, brambory z toho lepivější jsou, ale zase jsou mnohem chutnější. Maso je krásně šťavnaté, není suché.
Mohu jen souhlasit. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit