Vaříme pro malé děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 13.09.01 12:16
Vaříme pro malé děti

Naše dítko nejvíce zbožňuje rajskou máčku - podávat ji můžete s těstovinami, knedlíkem, vajíčkem nebo masem. Pokud máčky uvaříte více, můžete ji pak zředit a udělat z ní rajskou polévku - přidat buď krupicové nočky nebo rýži.

Reklama

Reklama

Reakce:

sarks
Povídálka 42 příspěvků 10.05.05 16:52
sarks

Ahoj malý má rád svíčkovou,dělal mu ji bez smetany jen třeba s kolínkama nebo s rýží.A moc mu chutná.Zkoušela jsem kašu bramborovou a mletým vařeným masem a měla uspěch.

Radina  10.05.05 17:04

Holky, poraďte jak děláte rajskou? U nás doma se to nikdy nevařilo a neměl mne to kdo naučit. Nikdy se mi nepovedla ani přímo z rajčat, ani z protlaku :cry:

IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 10.05.05 18:03

ahoj Radino, já ti napíši recept, podle kterého vaří i má mamka. Hovězí maso dáš vařit / nejlépe do papiňáku je to rychlejší/ a přidáš nové koření , pepř, bobkový list a cibuli, sůl. Když je maso měkké, tak ho vyjmeme a vývar přecedíme, poté znova uvedeme do varu a přidáme protlak a zahustíme / používám instantní jíšku / , nakonec dochutím cukrem a solí a úplně nakonec vmíchám smetanu na šlehání, krásně to zjemní.

IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 10.05.05 18:05

Ještě jsem zapomněla, že tento recept je vhodný spíš pro dospělé.

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 10.05.05 18:22

no my to děláme trošku složitějš.o))

hovězí vaříme stejně,
pak na másle zpěním slaninu cibulku , mrkev, tymián, bobkový list - krátce orestuju, přileju vývar a přidám rajčata v plechovce a protlaky - tka podle citu.o)) a vařím 30 minut, propasíruju, a osladím lpříp. dosolím. Zahušťju buď jíškou nebo rozmixuju ten zbytek po pasírování - přičemž vytahám ty bobkový listy.o)

Mňam mňam.o)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama