Varuji před pojišťovnou Allianz! - Špatná zkušenost

1309
25.7.13 23:21

Varuji před pojišťovnou Allianz!(Alianz)

Ahoj, má zkušenost s Allianz:NEJSEM JEJICH KLIENTEM. Před 14 dny mi zavolala jakási dáma, řekla mi, že je z mé pojiš´tovny (domnívala jsem se, že tedy z kooperativy, kde mám pojištění),že prostudovala mou platnou pojistnou smlouvu na nemovitost a chce mi nabídnout výhodnější verzi smlopuvy, že mi v obálce pošle novou, přepracovanou smlouvu té stávající, ať přečtu, podepíši a odešlu. Za týden přišla velká obálka, tam předpřipravené smlouvy, vyplněné už s mými osobními údaji, k tomu průvodní dopis od paní z pojišťovny, ať tedy přepracovanou smlouvu obratem podepíši a vrátím. Má to ale VADU. Poslala mi to pojiš´tovna Allianz!!!Na firemním papíře, s razítky atd. Já ale u nich žádnou smlouvu nemám, jsem pojištěna jinde! Je to megapodvod! Zkoušejí nepozorné lidičky - leckomu prostě v tu chvíli nesepne, že to není vůbec jeho pojišťovna, podepíše to a tím se jim zaváže a musí platit!!!Osobní údaje na mne našli prý v archivu z loňska, jak jsem zjistila později, kdy mi dělali nezávaznou kalkulaci-smlouvu jsem s nimi tehdy ale neuzavřela, nechala se pojistit jinde, a požádala Allianz o storno svých osobních údajů. Evidentně údaje sbírají a zkoušejí tento sprostý trik!!!Prostě obvolají a obepisují lidi, že jsou jejich pojišťovna - ve spěchu si leckdo prostě nevybaví, že zrovna tu pojistku u nich nemá :-), nabídnou mu, že mu finančně zvýhodní stávající smlouvu, ale že ji musí nově podepsat - chudák ve spěchu podškrábne, odešle a už je rázem jejich pojištěncem :-).Podle mne nejsem jediná, zřejmě to jede takhle hromadně. Pojišťovna slíbila k věci vyjádřit se, ale neozvali se. Podala jsem trest. oznámení, protože je to úmyslný podvod a případ předala i TV reportérům. Varuji uživatelky emimina! Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
25.7.13 23:26

Hmmm, no vidis a ja si allianz nemuzu vynachvalit jak resili moje problemy. Kdezto z ceskou pojistovnou jsem sla do soudniho sporu a kdybych mohla tak je nakopnu. Je hnusny kdyz nejaky blbec nici praci ostatnich a spini pak pojistovnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.7.13 23:29
@Minki píše:
Hmmm, no vidis a ja si allianz nemuzu vynachvalit jak resili moje problemy. Kdezto z ceskou pojistovnou jsem sla do soudniho sporu a kdybych mohla tak je nakopnu. Je hnusny kdyz nejaky blbec nici praci ostatnich a spini pak pojistovnu.

Napsala jsem svoji realnou zkuisenost. Pojistovna tak svata nebude - k problemu se VUBEC NEVYJADRILI, coz bych od SERIOZNI pojistobvny cekala. Pokud jsou tu dalsi uzivatelky s podobnou zkusenosti, poslete mi prosim SZ. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5636
25.7.13 23:30

S tím problém mít nebudu, protože Allianz je moje pojišťovna a jsem spokojená :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.7.13 23:31

@Kyslíková Napsala jsem svou osobni zkusenost. Spokojenost ti preji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.7.13 23:33

Pridavam se k tem, co maji Allianz a jsou spokojeni.

jinak neferove chovani to, ale spis bych to videla na neferoveho dealera, ktery dela akorat za provize. a mimochodem dokazovat takove jednani pujde tezko, pokud nemas nahravku toho hovoru :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LL
1057
25.7.13 23:36

Já mám také pojišťovnu Allianz a jsem s ní maximálně spokojená. Řekla bych, že v tomto případě šlo o selhání jednotlivce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.7.13 23:37

@Ali-Ali @Ali-Ali Mam veskerou korespondenci od Allianz, kde mi vse pisemne sdeluji, to co vyse popisuji.Vec resi Policie a statni zastupitelstvi, to uz necham na nich.Tuto zkusenost jsem napsala proto, ze se to muze stat i dalsim osobam.Neni to podepsano zadnym dealerem, ale primo pojistovnou Allianz, ktera za vec tedy nese odpovednost. Obracim se zde v diskusi na osoby s podobnym problemem - kdo je spokojeny, tomu spokojenost preji, ale psat mi sem nemusi, uvitam spise, kdyz se ozvou lide, na ktere Allianz zkusila stejny trik. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 23:39

Asi mají teď nějakou náborovou akci, jsem jejich a volali mi taky. Nejdřív nějaká baba, tam teda vím jméno, a pak ještě chlápek s tím samým návrhem. A pak napsal kdosi z Allianzu, že mi snižují sami pojistné u stávající smlouvy… :nevim: Ale pořád ne na tak málo, kolik je ve smlouvě nové, co poslala ta baba. :nevim:

Zítra tam mám cestu, tak se poptám svého osobního chlápka, co to má znamenat.. :roll: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
11133

@yourlady
ty mas od nich pisemne, ze ti tvrdili, ze jsou jina pojistovna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3065

No tohle děljí všechny pojišťovny, v každé je někdo, kdo si tímto způsobem rychleji a snadněji vydělává, data si prodávají mezi sebou a co já vím dělají to nejenom pojišťovny, ale i energetické firmy, dělají to samé i zdravotní pojišťovny, je dobré tato pokusy o přetažení klientů rázně odmítat a je dobré na ně posílat reportéry, na polici bch se za chvíli asi uběhala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.7.13 23:40
@Ali-Ali píše:
@yourlady
ty mas od nich pisemne, ze ti tvrdili, ze jsou jina pojistovna?

mam od nich pisemne to, co jsem vyse uvedla a resi to nyni policie, necham to tedy na vysetrovateli. Diskusi jsem napsala jako vyzvu, aby se ozvali prip.lide s podobnou zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
25.7.13 23:40

@yourlady proc vyskakujes ja psala o blbovi v pojistivne co s tebou takto jedna a pak nici treba dobre jmeno :zed:
Jinak je potreba se branit ja to delala proti CP, takze bojuj :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.7.13 23:41
@Anonymní píše:
Asi mají teď nějakou náborovou akci, jsem jejich a volali mi taky. Nejdřív nějaká baba, tam teda vím jméno, a pak ještě chlápek s tím samým návrhem. A pak napsal kdosi z Allianzu, že mi snižují sami pojistné u stávající smlouvy… :nevim: Ale pořád ne na tak málo, kolik je ve smlouvě nové, co poslala ta baba. :nevim:Zítra tam mám cestu, tak se poptám svého osobního chlápka, co to má znamenat.. :roll: :think:

Jasně, ale ty jsi aspon jejich pojistenec, JA VUBEC NE, ja s nimi nemam nic spolecneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.7.13 23:42
@Minki píše:
@yourlady proc vyskakujes ja psala o blbovi v pojistivne co s tebou takto jedna a pak nici treba dobre jmeno :zed:
Jinak je potreba se branit ja to delala proti CP, takze bojuj :palec:

nikdo nevyskakuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama