Vaše dětství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.19 16:49

Vaše Dětství

Dobry den, možná se vam tohle bude zdat divne, ale strašně se mi stýska po dětství, sice je mi teprve 16,ale chela bych aby mi bylo zase tak 8 a nebo bych si moc přála abych mohla nekdy zažit nějaké dětské dobrodružství a nejlépe tak jak ho zažívali naši rodiče, bez telefonů a v lese, ale to když bydlim ve městě prostě nejde. A jestli se můžu zeptat, jaké bylo to vaše dětství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4957
20.11.19 16:59

Skvělé, bez mobilu a TV, pořád venku. Všichni stárneme, doba pokročila. Není proč zoufat, nikdo nemůže být věčně dítětem. Pokud chceš zažít nějaké dobrodružství tak si ho sama naplánuj a telefon se dá vždycky vypnout, nikdo tě nenutí ho používat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20882
20.11.19 17:02

Moje dětství bylo v lese, kde pro nás rodiče dělali dobrodružné hry, na projíždkách na kolech, výlety, venku u baráku. Bylo to super, ráda na to vzpomínám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
20.11.19 17:05

Také mám takový pocit že jsem spoustu dětských dobrodružství nestihla zažít. Ale já mám celkově pocit že jsem se nějak narodila do doby která mi moc nesedí. Ale dětství jsem neměla špatné, jsem sice městské dítě ale s kamarády jsem si řádění v lese za městem taky užila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
20.11.19 17:10

Ty jo, já měla boží dětství, prázdniny jsem trávila s bratranci a sestřenicemi u babičky a dědy na malé vesnici. Chodily jsme se koupat do potoka, hráli jsme si v lese, když někomu vypravim jak jsme si hráli na indiány, vlkodlaky, chytali v potoce pyskoře a žáby, sušily seno, lezli po stromech jak opice, chodili do mlýna, koukají na mě, jak když jsem z jiného světa. Vsichni na to moc rádi vzpomínáme, bohužel doba je jiná a moje děti už nic takového nezažiji, potok zarost, les se pokácel, přes vesnici jezdí plno aut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat