Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Zdravím dámy…
Chci se optat, dostal se nám do ruky od výše zmiňovaného e-shopu a úplně nás uchvátila jedna sedačka a ještě ke všemu ta cena
, jsme z ní s manželem úplně nadšení, ale problém je v tom, že prodejna je od nás děsně daleko a nevíme jestli to máme risknout a objednat bez,,omakání´´?
Nemáte náhodou někdo zkušenost s tímhle shopem?
Když jsem jim volala tak mi bylo řečeno, že sedačka má 2 roky záruku a do 14-ti dnů ji mohu vrátit, pokud nevyhovuje.. Ale ráda bych slyšela tedy četla osobní zkušenost…
Díky moc…
My od nich máme postel s nočními stolky a jsme nadšení! Vypadá přesně jako na obrázku, doprava dobrý, montáž sme taky zvládli
Dokonce přežila i demontaci a opětovné smontování při stěhování, takže za mě palec nahoru ![]()
My od nich máme stůl a židle v kuchyni, válendy do dětského pokoje a dětskou sestavu (skříň+police+stůl) a taky naprostá spokojenost.
@Spagata já se vetřu s dotazem, jestli můžu, kde maj prodejny? scháním taky sedačku ![]()
My od nich máme skrin do chodby a pohoda. ale cetla jsem kdesi nazory, ze pokud je zbozí na objednávku (tedy to, co nemají na skladě a čeká se na výrobu), tak s tím tam byl problém…ale my si vybrali tu skrin, co meli na sklade a dodání, komunikace bez problémů…
@Spagata děkuju tak to mám hodně z ruky, budeme vybírat podle obrázků
My od nich máme postel a komodu. Taky naprostá spokojenost. Vše přivezli v pořádku a vypadalo to jako na netu, takže jsem byli fakt spokojený. ![]()
Tak nevím, holky…stejně jako @Spagata jsme se s manželem vzhlédli v jedné sedací soupravě a když to tak tady čtu, hned bych ji objednala…ale když jsem se podívala na Heuréku do diskuze, trošku mě zamrazilo, protože jak to tady celkem chválíte, tam zase není téměř jediný kladný ohlas, přestože obchod má na portálu poměrně dobré hodnocení…Opravdu jste všechny s nábytkem od nich a s dodáním spokojené?? Mám strach to teď objednat, protože nevím, kdy to dojde a v jaké kvalitě ![]()
Už asi píšu s křížkem po funuse, ale my sedačku objednali a vše bylo naprosto ok… Za mě teda doporučení