Vdechutí vody

Anonymní
10.9.11 10:42

vdechutí vody

chtěla jsem se zeptat,myslíte,že bych poznala kdyby má holčička vdechla vodu do plic??Trošku se nalokala vody ve vaně,kdy jsme dělaly blbosti,ale myslím,že byla spíš v šoku,protože se rozplakala za chvilku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.9.11 10:56
Anonymní píše:
chtěla jsem se zeptat,myslíte,že bych poznala kdyby má holčička vdechla vodu do plic??Trošku se nalokala vody ve vaně,kdy jsme dělaly blbosti,ale myslím,že byla spíš v šoku,protože se rozplakala za chvilku.

ahojky klíííd, určo bys to poznala..kuckala by se nemohla by se nadechnout…když plakala bylo to z leknutí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76808
10.9.11 11:02

Klid, pokud pláče, tak evidentně dýchat může ;-) a ono se nic moc neděje ani když se tam trochu vody dostane, je to sice nepříjemné, ale pokud je to jen trocha, tak to tělo vyřeší samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veverunka11
10.9.11 12:03

Klíííd,pokud se nalokala malinko vody vpohodě,a že brečí tak se jen lekla :huban: :huban:

• Citovat
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
10.9.11 12:37
j.a.n.i1 píše:
Klid, pokud pláče, tak evidentně dýchat může ;-) a ono se nic moc neděje ani když se tam trochu vody dostane, je to sice nepříjemné, ale pokud je to jen trocha, tak to tělo vyřeší samo.

No tak myslim si,ze nevyresi.Dcera vdechla nosem sprchovy gel,kdyz k nemu cuchala.Zabrecela si,chvili kaslala,ja jsem ale radsi zavolala do nemocnice a tam mi dr rekla,at hned s holkou prijdu.Musela jsem tam s holkou zustat na pozorovani a za 24hodin sla na rentgen,protoze z vdechnuti vody (tekutiny) muze byt zadni zapal plic.Takhle mi to popsala dr.

To ale samozrejme neznamena,ze to je vas pripad,jen reaguji na to,jak ma kazdy tendenci vse zlehcovat a hazet za hlavu.

• Citovat
  • Nahlásit
76808
10.9.11 12:45
Neprihlasena Jaruna píše:
j.a.n.i1 píše:
Klid, pokud pláče, tak evidentně dýchat může ;-) a ono se nic moc neděje ani když se tam trochu vody dostane, je to sice nepříjemné, ale pokud je to jen trocha, tak to tělo vyřeší samo.

No tak myslim si,ze nevyresi.Dcera vdechla nosem sprchovy gel,kdyz k nemu cuchala.Zabrecela si,chvili kaslala,ja jsem ale radsi zavolala do nemocnice a tam mi dr rekla,at hned s holkou prijdu.Musela jsem tam s holkou zustat na pozorovani a za 24hodin sla na rentgen,protoze z vdechnuti vody (tekutiny) muze byt zadni zapal plic.Takhle mi to popsala dr.

To ale samozrejme neznamena,ze to je vas pripad,jen reaguji na to,jak ma kazdy tendenci vse zlehcovat a hazet za hlavu.

No, ono je malinko něco jiného když se do plic dostane voda (sladká) a sprchový gel…

Nicméně i z tvého popisu je zřejmé, že platí to co jsem napsala, tělo si s tím poradí samo, neb s dcerou taky nic nedělali, pouze zkontrolovali, že je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25170
10.9.11 12:48

Co vím, tak je problém pokud se vdechne slaná voda (váže na sebe dál vodu), sladká voda se v malém množství vstřebá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
10.9.11 13:03
j.a.n.i1 píše:
j.a.n.i1 píše:

To ale samozrejme neznamena,ze to je vas pripad,jen reaguji na to,jak ma kazdy tendenci vse zlehcovat a hazet za hlavu.

No, ono je malinko něco jiného když se do plic dostane voda (sladká) a sprchový gel…

Nicméně i z tvého popisu je zřejmé, že platí to co jsem napsala, tělo si s tím poradí samo, neb s dcerou taky nic nedělali, pouze zkontrolovali, že je vše v pořádku.

Ano,nedelali,telo si v situaci poradilo,ale musela stejne na rtg,takze kdyby to bylo jak pises,nemusela by v nemocnici zustavat.Pisu jen,jaky to muze mit nasledek.Kdybych s ni treba do nemocnice nesla,mohlo to dopadnout jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
10.9.11 13:04

A hlavne nevim,kde jsi vzala sladkou vodu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
18224
10.9.11 13:18

Tím je nespíš myšleno, že to není voda slaná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
10.9.11 13:19

A jinak myslím, že kdyby vdechla vodu, tak by kuckala- to bys určitě poznala. A pak bych to konzultovala s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5527
10.9.11 13:45

Většina lidí koupe ve sladké vodě. Vy přisolujete? 8-o :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Neprihlasena Jaruna
10.9.11 14:30
lulje píše:
Většina lidí koupe ve sladké vodě. Vy přisolujete? 8-o :think:

Samozrejme,ze ne :lol: .

• Citovat
  • Nahlásit
5527
10.9.11 22:07
lulje píše:
Většina lidí koupe ve sladké vodě. Vy přisolujete? 8-o :think:
Samozrejme,ze ne :lol: .
:-D :palec: Náhodou… já když jsem bývala bezdětá a mívala jsem čas nakládat se do vany, tak jsem si tam sypala něhorázně drahou sůl z Mrtvého moře. To byly časy..... Teď jsi mi to připomněla Takže zase až tak blbý dotaz s tím přisolováním to nebyl :mrgreen:

Ad úvodní dotaz - stejný problém jsem řešila teď v úterý. malá se naučila plavat a celý den se potápěla. Druhý den 41 horečky a nemohla dýchat. Měla jsem taky podezření na vodu v plicích. Doktorce jsem to řekla a ta se jen pousmála s tím, že tím to určitě nebude. Do pátku e stav horšil, nasadili ATB a dneska už to má i malý. takže nějaký bacil :pocitac: :cert:
Ale když se někdo topí, tak pak taky ležívá v nemocnici s antibiotiky kvůli možnému zápalu plic z vody v plicích (bohužel loňská zkušenost mé neteře :zed: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
10.9.11 22:16

bych byla klidna, kdyz vdechnes vodu tak to prirozene vykasles, nebavim se o ruznych chemikaliich, slanou vodu jsem vdechla taky x-krat uz jako dite a nic mi nebylo jen je to neprijemne. Jen tak pro zajimavost, clovek jen behem spanku vydycha kolem jednoho litru vody, takze z jednoho loknuti si hlavu nedelej, vstreba se to. Kdyby vdechla moc tak se zacne topit, jestli normalne dycha tak se nemusis bat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat