Reklama

Večerní líčení - rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 23:36
Večerní líčení - rada

Ahoj, holky :) Byla bych ráda za nějaké tipy a rady ohledně večerního líčení na oslavu. Budu mít tmavě modré šaty a černé bolerko. Uvažuju nad výraznějším líčením rtů, aby se celý vzhled barevně oživil. Myslíte, že je to dobrý nápad? Nosíte ke tmavým šatům výraznější rtěnku? Jinak vyznáte se někdo v odstínech vhodných k barvě očí a vlasů? Mám modré oči, středně hnědé vlasy, ale pleť nemám úplně světlou - spíš takový nádech do béžova. Vínová rtěnka se asi spíš hodí k bledé bílé pleti, že? Pro víc „žlutou“ pleť se hodí víc korálová třeba? Díky moc za rady ;)

Reklama

Reakce:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 10.12.16 23:43

@Shaari90 ja bych se ani nebala klasické rudé a oči jen decentní černou linkou a rasenkou. A nebo nějaké pěkné kourovky a pak na rty už jen nějaká nude barvicka :palec:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 10.12.16 23:53

Rty se během večírku neuhlídají, volila bych decentní lesk a oči kouřovky, aby vynikli oči s šaty :pankac:

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 00:00

@holkaZ Nad tím jsem taky přemýšlela - že bych nechtěla mít rozmazanou rtěnku nebo tak něco. Ale já určitě nebudu nějak chlastat, protože mám malé dítě.
A k nude líčení s kouřovými stíny na očích byste zvolili tvářenku aspoň? Aby ten vzhled byl takový živější…

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 11.12.16 00:16
@tobinoko píše:
Já bych se nebála těch výrazných rtů. Dnes je výběr rtěnek, které vydrží celý večer i jídlo a líbání :-) Já používám Maxfactor lipfinity. Vydrží vše.

Super. Mám ráda výrazné rtěnky a jemně nalíčené oči. Na mne je moc to obočí, ale jinak super.

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 11.12.16 09:03

@Shaari90 ja bych použila asi toto, make up, pudr, rozjasnovac, tvarenku, a pokud je ti to vlastní tak i bronzer.

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 11.12.16 09:20
@holkaZ píše:
Rty se během večírku neuhlídají, volila bych decentní lesk a oči kouřovky, aby vynikli oči s šaty :pankac:

Stačí koupit kvalitní rtěnku, nosím je celodenně už x let, i na večírky a ještě jsem si pusu nikdy nerozmázla 8o

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 11.12.16 09:24

Mimo dražších rtěnek perfektně drží Rimmel London (mám jich asi deset z řady Kate), potom Dermacol má „fixu“ - nevím, jak to popsat, název si nepamatuji, která se fakt nehne, ono je docela náročné odlíčit jí.
Výraznější rtěnky bych se nebála, akorát bych pak ubrala při líčení očí.

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 10:28

Díky moc, holky :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama