Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Doctus píše:
@sissi79
Třeba.Ale u těch by se nehodila zdrobnělina.
Příspěvek upraven 01.11.14 v 22:07
ze by koule? ![]()
@Chocoloco píše:
Ani ne, ale ze to byl maximalne vydarenej rocnik…Husak u moci..Cernobyl jeste fungoval..
Anebo jo, jedu, ale nebudu si muset brat pravitko na miry, ptz uz jsem z tech prumeru otravena a beru aj 5 cm s rozumnym majitelem
@Kraťomír
Možná to nevíte, ale parafrázoval jsem jednoho vědce. Případné stížnosti adresujte jemu. Jakékoliv dopisy od psychopatů totiž hážu do kaše.
@aspagi píše:
taky jedny vlastnim puvodne sem si je v 15 koupila jako erotickou hracku a az nekdy po porode zjistila k cemu presne slouzej
@Chocoloco píše:
uz jsem z tech prumeru otravena a beru aj 5 cm s rozumnym majitelem
To by tě hodně rychle přešlo… ![]()
@sissi79 píše:![]()
![]()
woe
![]()
![]()
to jde?
hele jo ja tam neak nechodila a uvitelka se nastvala a kdyz po me chtela za znamku vysplhat na provaz a jeste mi ho rozhoupala a ja spadla tak mi dala za 5 vicekrat sem tam nesla si myslela ze sem cvicena opice ![]()
@sissi79 píše:
jooo![]()
![]()
a je mi fajn, dáš si?
Nerozdavej, budes mit nad ranem malo ![]()
Smoulince naliju z kanystru ja
![]()
@tigy66 píše:
Nebyl jsem tu 2 hod. můžeš tu otázku trochu upřesnit? Dík
zkus si prosím přečíst ty stránky zpětně.. zajímal by mě tvůj názor na tohle.. otázku pak pochopíš.. ![]()