Velká prsa bez plastiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 16:56
Velká prsa bez plastiky

Ahoj holky chci se vás zeptat mám strašně malá prsa chtěla bych je mít velká ale nechci jít na plastiku chtěla bych aby to šlo i bez toho zkouším cvičení ale nic nezabírá :( chtěla bych se zeptat jestli některá z vás měla malá prsa a teď je má velké jak to udělala :D vim je to blbá otázka ale chtěla bych to vědět strašně bych si přála velká prsa ale Nějak to nejde aby se zvětšila
Děkuji a blbé připomínky si nechte děkuji :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 02.07.19 16:58

Nejde to. Ježiš marja. Já bych chtěla měřit víc než metr a půl, taky mám smůlu.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 02.07.19 16:58

Tehotenstvi dela velka prsa.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 02.07.19 16:59

@Čičorečka to je pech, to je neco mezi hobitem a trpaslikem co? :D

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15067 příspěvků 02.07.19 16:59

Buď plastika nebo kojení - mne po něm zůstala prima velikost i tvar. Ovšem riskujes, ze budeš ta druhá skupina po-kojicích matek a budeš mít ještě větší prd než teď :lol:

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10054 příspěvků 02.07.19 17:05

Dám ti kousek, abys věděla jaké to je se s nima tahat :mrgreen:

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 4 inzeráty 02.07.19 17:06

No, taky bych řekla, že to jen tak nepůjde… Sama mám poměrně slušná prsa, teď v těhotenství D, před těhotenstvím C, s obvodem 75 docela hezké pokoukání. Ovšem po dokojení druhého dítěte se mi prsa smrskla na g ymnaziální velikost B. Což je sice ještě pořád ucházející, ale ty trojky mi prostě chyběly :mrgreen:. Uvidím, co se mnou udělá dokojení u třetího potomka, tak trochu se obávám nejen zmenšení, ale i gravitace, protože už napodruhé jsem cítila změnu v elasticitě. A jak už jsem psala v jiné diskusi - vím, jak vypadají prsa mojí mámy, takže čekám, že budu mít obdobná :).
Kamarádka malé poprsí vždy řešila dobrou podprsenkou a vycpávkami. Co vím, je velmi promiskuitní, ale žádný chlap si nikdy nestěžoval, že by byl obelhán.

milktea
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 17:10

Přibrat. Ale záleží, kam se ti ukládá tuk, jestli na zadek jako mě, tak máš smůlu a budeš plochá s velkým zadkem :) dlouho jsem to řešila push-upkou a pak jsem se s tím smířila. Pořád lepší, než velký těžký prsa, fakt.

Ou
Echt Kelišová 8120 příspěvků 02.07.19 17:10

Když přibereš tak 20 kilo, tak ti vyrostou i prsa… Případně teda trošku experimentuj s hormony a staň se profesionální kojnou - během té doby co budeš kojit narostou prsa!

Nauč se mít ráda taková jaká jsi - protože i kdyby si na tu plastiku nakonec šla, tak ti to díry v sebevědomí a sebepřijetí nevyřešíš. To že teď věříš, že je to kvůli malým prsům neznamená, že po operaci by si nevěřila že je to kvůli křivým kotníkům, zahnutým uším a nebo divnému odstínu konečníku.

Sebepřijetí a spokojenost sama se sebou nemá nic moc společného s konkrétními formami těla, ale se stavem psychiky a smysluplnosti života.

Příspěvek upraven 02.07.19 v 17:16

Ou
Echt Kelišová 8120 příspěvků 02.07.19 17:13

Jinak teda si pořiď pořádnou podrpsenku - pokud teď nosíš 75A a nejsi vyloženě tlustá a bez prsou, tak téměř jistě nosíš špatnou velikost, která navíc prsa opticky zmenšuje.

pokud budeš cvičit na záda a na prsní svaly a budeš se nosit dostatečně rovně, tak taky opticky budeš působit prsatěji. Stejně tak napomůže troška čarování se střihy a materiály svršků, co nosíš.

Nic z toho ovšem nepomůže na tvoje mindráky, ty jsou psychickou záležitostí.

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 02.07.19 17:18
@Cenarius píše:
@Čičorečka to je pech, to je neco mezi hobitem a trpaslikem co? :D

Něco mezi vílou a makovou panenkou, ano? Děkuju :D

Bábrdl
Generální žvanilka 24092 příspěvků 02.07.19 17:22
@Čičorečka píše:
Něco mezi vílou a makovou panenkou, ano? Děkuju :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ernais
Kecalka 143 příspěvků 02.07.19 17:28
@Ou píše:
Když přibereš tak 20 kilo, tak ti vyrostou i prsa… Případně teda trošku experimentuj s hormony a staň se profesionální kojnou - během té doby co budeš kojit narostou prsa!

Nauč se mít ráda taková jaká jsi - protože i kdyby si na tu plastiku nakonec šla, tak ti to díry v sebevědomí a sebepřijetí nevyřešíš. To že teď věříš, že je to kvůli malým prsům neznamená, že po operaci by si nevěřila že je to kvůli křivým kotníkům, zahnutým uším a nebo divnému odstínu konečníku.

Sebepřijetí a spokojenost sama se sebou nemá nic moc společného s konkrétními formami těla, ale se stavem psychiky a smysluplnosti života.

Příspěvek upraven 02.07.19 v 17:16

To pribrani taky neni spasne u vsech, zalezi jaky ma typ postavy, pokud se ji to uklada do zadku a stehen, tak ji to moc nepomuze, bude mit zadek jak valach a prsa stejne nic moc, znam takovych nekolik. Treba spoluzacka ze stredni vylozene skoro ovlivnovala rotaci zeme a hrudnik mela takrka jak pristavaci drahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 17:29

Vyprdni se na to. Já měla před otěhotněním 75E, na svých sotva 160 cm a 49 kilo super, no. Teď v těhotenství 75G. Nejen, že taková velikost snad v žádném kamenném obchodě už ani neexistuje, a to jsem jich prolezla už fakt hodně, ale když už nějakou najdu, tak stojí 2000. Jak budou prsa vypadat po porodu během kojení, toho se fakt děsím. A jak budou vypadat, až kojit přestanu, na to raději ani nemyslím, z toho se mi chce brečet už teď. Ty chceš velká prsa, já zas chci malá. Buď ráda za to, co máš. Bez plastiky si je stejně nezvětšíš, nejde to.

tulipán
Závislačka 4536 příspěvků 02.07.19 17:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se vás zeptat mám strašně malá prsa chtěla bych je mít velká ale nechci jít na plastiku chtěla bych aby to šlo i bez toho zkouším cvičení ale nic nezabírá :( chtěla bych se zeptat jestli některá z vás měla malá prsa a teď je má velké jak to udělala :D vim je to blbá otázka ale chtěla bych to vědět strašně bych si přála velká prsa ale Nějak to nejde aby se zvětšila
Děkuji a blbé připomínky si nechte děkuji :mavam:

Nekde jsem videla, ze zenske odsali tuk ze zevnich stehen a aplikovali ji to do prsou. Ale asi je to typ plastiky. Chapu, ze clovek ma nejake predstavy, ale vzdycky si rikam, kdyz zdravy clovek resi neco podobne zbytecneho, ze ma jinak asi velice stastny zivot. :kytka:

@Cenarius píše:
@Čičorečka to je pech, to je neco mezi hobitem a trpaslikem co? :D

To bylo teda drsny. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama