Obézní dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikiu
Nováček 5 příspěvků 01.07.19 20:54
Obezni dcera

Ahoj, mám 11 letou dceru měří 145 a váží 62,89 kg vim je to moc ale nevím co s ní jdeme do obchodu a ona si dá do kosiku 5 pytliku bonbónů a když jí řeknu ne tak začne řvát a pištět válet se po zemi chytne mi nohu a nepustí mi ji :,( když jdeme z babičkou nakupovat kupuje ji milion sladkosti když je u babičky ji jenom KFC a McDonald nic jinýho když jsme byli u doktora řekl mi že by sem sní měla něco dělat :,( děti se jí posmívají a v tělocviku nosí samé 3-4 :,( na půl roku jedu příč a ona bude u babičky ( kvůli práci) byli jsme u psychiatra dneska a tam mi řekli že ji mám dát ovoce a chodit sní ven ale ona má jen v ruce mobil a když řeknu ať jdeme ven začne řvát že ne a že ji tyran ale ja se o ni bojím :,( je líná na kole neumí :,( pomocné co sní? s babičkou sem o tom mluvila ale ona nic :,( každý den sní 3 balíčky chipsů. dnes mela: snídaně u babičky - palačinky s nutelou, čokoládové muffiny a čokoládové mléko Oběd u babičky-rajiska, špagety s cukrem a skořicí Večeře u babicky-cokoladova buchta a čokoládové mléko Po veceri u babičky-same sladkosti :,( žiju sama nevím co dál :,( :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 7021 příspěvků 37 inzerátů 01.07.19 20:57

Nedavat ji k babičce a laskavě se dceři věnovat…

Pavlička
Kelišová 5299 příspěvků 01.07.19 20:57

A to sis všimla až v jejích 11 letech, že je dcera obézní? Děti vypadají tak, jak my rodiče dopustíme…

bublinek
Kelišová 5650 příspěvků 01.07.19 20:58

Jsou ještě léčebny?

katyna1984
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 01.07.19 20:58

Tak v 11 letech už snad nemusí být u babičky, obzvlášť, když ji tak škodí. Holt se asi budeš muset začít starat Ty a ne babička.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 01.07.19 20:58

Dětský lékař? Psycholog? Lázně - pobyt pro léčbu dětské obezity? :nevim: Není v pořádku, aby holka v tomto věku dělala takové scény. A babičku omezit, pokud není ochotna ji krmit normálně. A přihlásit aspoˇn do nějakého pohybového kroužku ve škole. Na tu výšku by měla vážit tak polovinu. :(

Pvln34
Kecalka 124 příspěvků 01.07.19 20:59

@Nikiu popravde by som ju na pol roka k takej babičke nedávala. Prečo ju nevezmes sebou? Ta váha je mazec :? Dcéry je mi hodne ľúto popravde. odnaučiť niečo, čo ma dlhodobo zažite, bude ťažký boj. Idealne by som na tvojom mieste zapojila i psychológa a obezitologa / kvalitného výživového poradcu.

Je nejaký šport alebo aktivita kt dcéru láka?
Je babička rozumná a ochotná jej variť zdravé veci, mäso a ryby so zeleninou atď?
Uvedomuje si dcéra, že ma problém?
Ako sa stravujete doma? Co varis ty pre vás dve?

jarmilk
Kecalka 452 příspěvků 01.07.19 21:01

V 11 letech se válí v obchodě na zemi a řve??? Sorry jako, nevěřím…

Khalesi
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 01.07.19 21:01
@pannda píše:
Nedavat ji k babičce a laskavě se dceři věnovat…

Totalni souhlas.
Jsi sakra matka tak se starej, babine nastav kruty pravidla a smitec. Musi. Ne jestli chce, musi je dodrzovat. Holce to samy. Klidne at se vali a pisti. Nejlepe ji s sebou na nakupy neber, v 11 letexh snad doma chvili vydrzi. Mobil mastav na hodinu denne at zavola tatinkovi jinak smolik. Najdi ji krouzek, pohyb, pravidelnost. A ty sama se taky seber! Zere to protoze ses mekka a dovolis ji takovy hnusy. Podlehnes. Ma te na haku. Ale sakra dospela jsi snad ty a mas zodpovednost za to decko. I za jeji zdravi.

Natálka26
Kelišová 5885 příspěvků 01.07.19 21:02

Tak tyhle návyky nejsou asi jen tak z ničeho nic, že? Je tlustá, co si Budem povídat, chce to změnit životosprávu, vysadit cukry, začít se hýbat. Já bych ji nic z toho nekoupila, nezajimalo by mě že rve, u mě by zkusila jednou jedinkrát říct, že ji tyram a podruhé už by si to nedovolila. Pokud dělá scény v obchodu, tak dokud se nenaučí chovat tak se mnou chodit nebude. Co se týká babičky, tak rázně domluvit že žádný sladký, KFC, nic takového, ale třeba pečená ryba se zeleninou, nebo kuresi steak a k tomu salát, na snídani jogurt, vločky, k večeři lucina, bylinky, chleba a třeba kvalitní šunka. Vůbec bych nediskutovala a pokud bych viděla, že má takovýhle hody tak bych to sebrala a dala ji jídlo podle sebe. Babičce tohle opravdu ale opravdu důrazně vysvětlit.

Petronilla
Závislačka 4689 příspěvků 01.07.19 21:02

11 letá řve a válí se po zemi v obchodě, když jí nejlepší bonbóny? To dělají děti tak do 4 let ne?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 01.07.19 21:04
@Nikiu píše:
Ahoj, mám 11 letou dceru měří 145 a váží 62,89 kg vim je to moc ale nevím co s ní jdeme do obchodu a ona si dá do kosiku 5 pytliku bonbónů a když jí řeknu ne tak začne řvát a pištět válet se po zemi chytne mi nohu a nepustí mi ji :,( když jdeme z babičkou nakupovat kupuje ji milion sladkosti když je u babičky ji jenom KFC a McDonald nic jinýho když jsme byli u doktora řekl mi že by sem sní měla něco dělat :,( děti se jí posmívají a v tělocviku nosí samé 3-4 :,( na půl roku jedu příč a ona bude u babičky ( kvůli práci) byli jsme u psychiatra dneska a tam mi řekli že ji mám dát ovoce a chodit sní ven ale ona má jen v ruce mobil a když řeknu ať jdeme ven začne řvát že ne a že ji tyran ale ja se o ni bojím :,( je líná na kole neumí :,( pomocné co sní? s babičkou sem o tom mluvila ale ona nic :,( každý den sní 3 balíčky chipsů. dnes mela: snídaně u babičky - palačinky s nutelou, čokoládové muffiny a čokoládové mléko Oběd u babičky-rajiska, špagety s cukrem a skořicí Večeře u babicky-cokoladova buchta a čokoládové mléko Po veceri u babičky-same sladkosti :,( žiju sama nevím co dál :,( :(

to jako fakt nebo si z nás tady děláš srandu?
Jestli si srandu neděláš, tak nechápu, co se divíš, když sis dceru tak vychovala a cpeš jí sladké horem dolem, chipsy a podobně… ale věřím, že jsi jen troll… aby se jedenáctiletá dcera začala válet po zemi a sápat se matce na nohu, když jí nechce koupit bonbony, tomu se fakt nechce věřit… a ty jsi teda matka na baterky… a napadá mě ještě jiné, co bych k tomu napsala, ale nevěřím, že je to pravda…

Cenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.07.19 21:04

Babicku vyliskat. Neni mozny se stravovat timto stylem. Vsak to jsou vagony sacharidu, ktery nemuze spalit i kdyby jezdila denne 50km na kole. Babicku informovat, ze ji timto zkazi cely zivot, ale hlavne zdravi posle do kytek mlady holce.

Musite byt prisna, mit ji pod dohledem a nic ji nekupovat a k babicce nedavat. Jinak z ni bude ve 20ti 150kg vepr.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 01.07.19 21:05

@Petronilla asi tak. Bych ji s klidnym svedomim prekrocila a mechala ji tam. Predpokladam, ze domu trefi.

tini
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 01.07.19 21:05

To jako sorry, ale at se vali po zemi, at se treba pos…,chipsy ani sladkosti by nedostala.Ty jsi matka a ty ji nicis zivot. To same babicka. Lekar ti poradil spravne. Denne ven-vyhazky, hriste, na kolo-nauci se hned, kup si tu tyc co se da na sedlo a dite tim drzis. Vyrazte plavat, do skal. Sladkost max jednu malou a dopoledne. Jinak normalni strava, ovoce, zelenina, na piti voda. Co mame jineho poradit. Takhle mama s babickou vyzraly chudaka brachu, cukrovku II.typu ma uz od 20., vysoky tlak, vecne problemy. Jeste to muzes zastavit. Takova holka uz musi prece chtit sama. Vysvetli ji to

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama