Velké dobrodružství agentura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 412 příspěvků 08.04.18 18:11
Velké dobrodružství agentura

Dnes jsme byli s dětmi na pohádkovém lese pořádaném agenturou velké dobrodružství a musím říct že jsem fakt zklamaná.70 Kč se platí za každou osobu ne jen děti a za to na konci dostal zaprášené autíčko za3 koruny. slibuji něco extra ale je to proste klasiky pohádkový les, který bývá pořádán minimálně na stejné úrovni a zdarma. Před touto agenturou varují, rozhodně Vás nečeká co slibují.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pst007
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 08.04.18 18:22

Zajímavý, neznala jsem.

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 08.04.18 18:57

No já byla několikrát a dětem se moc líbilo… Ono někdo ty lidi platit musí, nebo myslíte, že tam půjdou hrát divadlo jen tak… Dárek si na konci vybírají sami, ano jsou to drobnosti typu tužka, panenka v hodnotě pár korun…

hulala
Kecalka 412 příspěvků 08.04.18 19:19

@yweta tak ono je platit a platit a tohle je jen o rejzovani. Chápu vstup pro dítě ale i za rodiče je to výsměch! Chodíme na akce pro děti často, toto byl první PLACENÝ pohádkový les za ty prachy bych čekala o hodně vic

boball
Echt Kelišová 9345 příspěvků 08.04.18 19:22

Mě to zase jako nějaká extra pálka nepříde. Dneska už žádná kuřata zdarma nehrabou. Hlavně, jestli se to dětem líbilo.

hulala
Kecalka 412 příspěvků 08.04.18 19:26

@boball mě Teda jo. Dala bych to za něco perfektního což nebylo. Dítěti se bude líbit i na písku a taky za to neplatim. Vadí mi ta prezentace, kdy jsem čekala WAU. A ono prd

medunka23
Kelišová 6691 příspěvků 08.04.18 19:27

@hulala nezlob se, ale zkuz si spočítat, kolik stojí usiti kostýmů(a že agentura veldo má fakt kostýmy pěkné) kolik lidí na kolika stanovistich tam byla, musí se tam nejak dopravit a stráví tam nějaký čas. Na pohádkový les chodíme taky často, ale zdarma bývají pořádané pouze určitým spolkem, nebo třeba městem a nejezdí s tím po republice. Chtělo by to kouknout na to ve větším záběru ;)

pst007
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 08.04.18 19:32

Rejžování za 70 korun na osobu? :-) Ta představa mě pobavila. Podívejte se kolik je běžné vstupné do akvaparků, bongohaly, na hrady, muzea.

boball
Echt Kelišová 9345 příspěvků 08.04.18 19:35
@hulala píše:
@boball mě Teda jo. Dala bych to za něco perfektního což nebylo. Dítěti se bude líbit i na písku a taky za to neplatim. Vadí mi ta prezentace, kdy jsem čekala WAU. A ono prd

Nemohu posoudit, nebyla jsem tam, nicméně, jak už tu někdo psal, těm lidem co se zůčastní a dělají dětem zábavu, musí taky někdo zaplatit a nebo to vybírají na nějakou charitu. Trochu jsi mi připomněla ten vtip, pane vrchní v té polévce, mi plave moucha.No a co by jste chtěl za dvacet korun, aby vám tam plaval mistr světa? Co je to dneska sedmdesát korun.Je mi jasné, že větší rodina dá něco kolem třech stovek, ale pokud jí to udělá díru do rozpočtu, tak musí na ten písek zdarma no.Vem si kolik dáš, když jdete všichni třeba do kina. A nemůžeš jim tam říct, to je hodně, taky jsem si mohla pustit zadarmo doma televizi.

hulala
Kecalka 412 příspěvků 08.04.18 19:44

Opět zdůrazňují že za mnou vynaložené peníze očekávám víc než zápraseny auto, zmalovanyho hastrose a vyzranou rádoby vilu. Nemám problém s penězi ale něco za ně taky očekávám.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 08.04.18 20:03

@hulala naprosto souhlasím. Taky jsme tam byli. Ještě jsme si dělali srandu, že za ty prachy dostanou děti v cíli omalovánky a lízátko, ale tohle jsme fakt nečekali. Hrozný a už nikdy vic

Nikolajka
Kecalka 137 příspěvků 08.04.18 20:03

Taky jsme tam dneska byli a zrovna nějaký pán ve frontě za námi se taky hrozně divil, že musí platit i za dospělí. Paní Lucka, která agenturu vede, mu vysvětlovala, že oni nedostávají žádný příspěvky narozdíl od klasických pohádkových lesů, na které můžete jít zdarma. Někdo musí zaplatit ty lidi, kostýmy a i ty drobnosti, které děti dostávají. Nevím, co jste očekávala za wau, ale za nás musím říct, že se nám to líbilo. Děti to bavilo a i z těch dárečků na konci měli radost. Těch 70 Kč není tak hrozný a ráda agenturu velká dobrodružství podpořím. Baví nás ;)

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 08.04.18 20:10

@Nikolajka ano, 70 korun není hrozný, ale dvě děti a dva dospělí to už jsou skoro 3stovky, což mi fakt přijde dost a očekávala bych za to něco lepšího. Kostýmy pěkné, soutěže skoro stejné jako v jiných poh. lesech kde se platilo jen za děti 50kc a odměny v cíli se s tímto nedají absolutně srovnat. Takže za nás už nikdy

hulala
Kecalka 412 příspěvků 08.04.18 20:26

@Nikolajka četla jsem schválně jejich stránky kde se naváží do obyč. pohádkových lesů a slibují něco víc. to VIC nebylo. a upřímně ani úrovně běžných lesů to moc nedosahovalo. A stánky na konci? aby se vytáhli z rodičů další peníze za předražený balón nebo plastovou hračku na jedno použití? :nevim:

medunka23
Kelišová 6691 příspěvků 08.04.18 20:54

@hulala tak já právě zkoukla foto z dnešní akce a opravdu nevím co by sis představovala, jako pokud nemáš 280kc na zábavu, opravdu musíš na to pískoviště zadarmo. Nejsem si úplně jistá, zda stánky patřily přímo agentuře, to by asi zhodnotil někdo, kdo jezdí na pohádkové lesy pořádané jimi častěji a ono nevím, ale kupovat tě nikdo nenutí, já mám třeba děti naučené tak, že není pravidlem, že na akcích něco kupujeme, zeptají se a ví, že když řeknu ne, tak to platí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kila navíc ani celulitida na molu nevadí, ukázala přehlídka plavek

Krása nemá jiné měřítko než spokojenost ženy samotné. Právě ta se odráží ve... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama