Velké přibírání +2 kg týdně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 15:33
Velké pribirani +2kg týdně

Ahoj holky, jsem ve 24tt a ručička váhy se zcvokla. Pribiram 2kg týdně! Neprijde mi ze bych hodně jedla, někdy si vezmu sušenku nebo něco sladkého ale v rozumném množství a nepřejidam se.
10 března jsem měla 60kg
19 března jsem měla 62 kg
21 března 62,5 kg
A dneska mám 64kg :,(
Jdu příští týden na testy těhotenské cukrovky, muže to být způsobeno tou??
Dekuji za odpovědi :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 26.03.19 15:38

Může i nemusí, já přibrala v prvním těhotenství 30 kg a žádnou cukrovku neměla. Kolegyně, těhotná ve stejné době, přibrala 7 kg a po dobu těhotenství si píchala inzulín. V druhé polovině těhotenství se přibírá rychle..

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 26.03.19 15:39

Tohle jsem byla schopná udělat s váhou taky. Myslím, že taky jsem to nějak nepustila ze řetězu, ale prostě to číslo letí nahoru. Jsem v půlce a od začátku mám 9kg. Ale první 3 měsíce to letělo jak raketa. :zed: Prostě to neřeším, zhubnu pak. V prvním těhotenství 18kg, ve druhém 12kg a teď to čekám někam ke 20 :? :zed: Vždycky zas zhubnu do štíhlé postavy, tak snad i teď :mrgreen: Cukrovku jsem nikdy neměla :nevim:

LuciMik94
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 26.03.19 15:40

Já jsem hned během prvního měsíce nabrala za neustálého zvracení a nechutenství 8kg, pak to šlo nahoru poměrně rychle, aniž bych jedla, spíš jím méně, než před těhotenstvím a nejím sladké, pečivo apod…prostě váha jde nahoru, ikdyž k tomu není důvod. Veškeré testy mám ok. Jsem 38tt a z původních 75kg vysportované svalnaté postavy mám 107kg…dle lékařů to je ale vše voda a půjde to po porodu rychle dolů…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 15:43

Já ale pribiram řekla bych vsecko do zadku a nohou.. cejtim se jak nějaká nestvůra :pocitac: kdyby to aspoň šlo do toho bricha

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 26.03.19 15:45

Nejlepší jsou ty těhotenský tabulky, kolik se má přibrat. :pocitac: To jsem si zakázala číst. Za první trimestr je to snad max 2 kg.. :roll: haháá. Přitom nejsem koule, ale to číslo mě vždycky spolehlivě vyděsí. Sedmičku jsem ještě v životě na váze neviděla, ale myslím, že se brzy setkáme :,( :,( Taky doufám, že mi to dělá voda a ne špek :mrgreen:

Venceslavka
Kecalka 260 příspěvků 26.03.19 15:55

Ja jsem taky měla jeden takový měsíc, myslim, že to bylo taky okolo 24-28 tý a přibírala jsem taky každý týden 2 kg. Naštěstí to bylo jen měsíc. Pak se to zpomalilo. Celkem jsem měla 19kg+. Myslim, že to moc nešlo ovlivnit, prostě si tělo dělalo zásoby a taky jsem to měla všechno v bocích, na zadku a v nohách, asi aby unesly to břicho :mrgreen: Tak klid, nech tomu volný průběh.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 26.03.19 16:14

Ja otehotnela pri 76 a sla rodit se 105… jedla jsem stejne, prvni 4 mesice jen zvracela… proste to slo samo nahoru, nevim jak to ovlivnit. Ted je male 16 mesicu a bez snahy jsem zpatky na startovni vaze. Jinak teda jeste chci tak 10 dolu, tak se citim nejlip. Na tom uz ale musim maknout :D podle me to neovlivnis. Cukrovku jsem nemela.

ozzian
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 26.03.19 16:20

Já taky docela přibírám, jsem ve 25. týdnu a váhově mám nahoře asi 7kg, vizuálně tak 57. Asi voda, mám to v nohách, i ruce nic moc..přitom celý to břicho a věci kolem musí něco vážit, takže 7kg je nic. Podle mě voda, ta je i nejvíc vidět. Tolik sádla se tak rychle přibrat nedá a taky se nijak nepřejídám :nevim: ale jako štve mě to, to ne že ne. Na cukrovku jdu pozítří.

HankaUL
Povídálka 19 příspěvků 26.03.19 16:25

Ahoj, ja cekam první, jsem ve 23 tt a nabrala jsem asi 9 kg…taky mam zadek a nohy uplne monstrózní a připadám si jako cune…na cukrovku jdu pristi tyden. Na jednu stranu si rikam, ze jsem těhotná a řešit váhu je malicherny, na druhou stranu si připadám vazne hrozne. Nevim, jestli je to voda, ale tak nejak se mi nechce verit, ze by mi voda vytvořila takovou ukázkovou celulitidu :mrgreen:

ozzian
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 26.03.19 16:29

Já myslím že jo, sádlo se takhle rychle nevytvoří. Plus ještě hormony k tomu. Je to katastrofa. Jako super, že nám to vychází na léto a můžeme pomalu zahodit vrstvy (já už pomalu ty teplejší věci nezapnu nebo se v nich ani neohnu), na druhou stranu představa, že takhle se mám vyvalit někde v sukni nebo v tílku, taky nic moc :roll:

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 26.03.19 16:35

@HankaUL @ozzian Taky mám celulitidu a taky se děsím léta. A té váhy před porodem. Ještě vloni super figura a teď… obryně Stáňa :,( :,(

HankaUL
Povídálka 19 příspěvků 26.03.19 16:36

@ozzian Snad mas pravdu :) Taky se na jednu stranu těším, az budu moct misto kalhot dat saty (koupila jsem uplne obyčejný bavlneny v c&a) a na druhou stranu si rikam, ze se v nich mozna budu dost stydět :mrgreen: Ach jo, připadám si jak slepice, ale vzdycky jsem byla stihla a ted se sotva valim, tak snad si na me lidi nebudou ukazovat v MHD :mrgreen:

HankaUL
Povídálka 19 příspěvků 26.03.19 16:37

@mau-mau Nikdy bych nevěřila, ze muzu mit celulitidu tesne nad kolenama :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 26.03.19 16:39

Já vám, holky, nechci brát iluze, ale i to sádlo se tak rychle vytvoří. Tělo si dělá zásoby a ochranu pro miminko. Já při prvním těhotenství přibrala třicet kilo a v porodnici nechala šest. Pak jsem otěhotněla znovu a pořád jsem měla nahoře 15 kg z prvního. Mezitím jsem držela dietu,jinak by to dolů nešlo. Teď jsem ve 22.tt a nahoře mám od začátku těhotenství asi kilo. Každopádně přeji, ať patříte mezi ty šťastné, u kterých to hlavně voda je :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama