Velké sebevědomí

Anonymní
4.1.19 00:57

Velké sebevědomí

Zdravím,
raději anonymně. Holky, cítím se fakt trapně. Prostě proběhl sex a já jsem už dál neměla náladu…a on se urazil, že ho ani neumím dokončit. Přijde mi to jako chování malého dítěte, teď ani nemluví. Nevím ani, co si mám myslet, spíš je mi do breku.
Stalo se vám něco podobného? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23715
4.1.19 01:08

Jak jako neumíš dokončit. Že jsi mu v půlce řekla, že tě to nebaví? :lol:

A co to má společnýho se sebevědomím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.19 01:12

Velké sebevědomí

Špatně napsané. Ale bez legrace. Stalo se, že u mě to bylo rychlejší než u něj.

• Nahlásit
  • Citovat
23715
4.1.19 01:14

No tak dokončit chlapa je tak nějak povinnost v sexu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
4.1.19 01:33

To musí byť troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
4.1.19 01:44

A to po jednom orgasmu končíš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13290
4.1.19 02:21

8o a on se urazil? No toto,detina jeden! :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4703
4.1.19 05:05

Tvl, ty jsi dobrá :lol: :lol: :lol: Já jsem hotová, tak dobrou :mavam:… v partnerském sexu jde snad o oba, ne? :cert: koukej mu to udělat! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
4.1.19 05:35

Holka tak to mas spatnyho chlapq,kdyz te sex v pulce prestane bavit :lol: nebo spis ty si divna,ani se mu nedivim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
4.1.19 06:46

No, tak to bych byla nasrana i ja teda. To se tomu chlapovi nedivim. Jeste, ze to mame s manzelem tak jak to mame. I kdyz ted toho meho chudaka zanedbavam. 7 mesic tehu, a jsem rada, ze jsem rada, ale rozhodne si nedovedu predstavit, ze on me udela a ja se na nej pak vykaslu. To by ten muj suptil taky. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15264
4.1.19 06:51

Tak ty ses dobrá no :lol: ten můj by taky byl naštvaný, ani se nedivím, je to dost sobecké říct sem hotová tak čau… Většinou se za konec počítá vyvrcholení toho chlapa a ty chlapi si to berou víc osobně než ženský.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5857
4.1.19 06:53

Ja bych to zas tragicky nevidela ;) vsak mu to v nejblizsi dobe vynahradis, at si je urazeny jak chce,prejde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14320
4.1.19 07:14
@Anonymní píše: Špatně napsané. Ale bez legrace. Stalo se, že u mě to bylo rychlejší než u něj.

Fuj. Tohle by se skutečně stávat nemělo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
4.1.19 07:43
@Anonymní píše:
Zdravím,
raději anonymně. Holky, cítím se fakt trapně. Prostě proběhl sex a já jsem už dál neměla náladu…a on se urazil, že ho ani neumím dokončit. Přijde mi to jako chování malého dítěte, teď ani nemluví. Nevím ani, co si mám myslet, spíš je mi do breku.
Stalo se vám něco podobného? :,(

To máš opravdu velké sebevědomí, já se tomu chlapovi nevidím, tohle nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
4.1.19 07:52

Tak to je hezký. A ty se mu divíš? Víš, že to chlapa bolí? Jako ne duševně jako vás ženský, ale normálně fyzicky. Je natlakovanej, připravenej vypustit svůj obsah do tebe (nebo na tebe, nebo na záclony, já nevím jak to máte rádi) a ty mu zastavíš přívod :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama