Velký gestační váček-problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:26
Velký gestační váček-problém?

Ahoj holky, hledám tu odpověď a hlavně potřebuju uklidnit.Dnes jsem byla na gyn. vyšetření, kdy odhadované stáří podle poslední MS je 5+5tt. Doktorka při ultrazvuku komentovala nález. gestační váček ok, snad i hovořila o embryu a velikosti, poté našla srdičko i já jsem krásně viděla. Co mě ale zarazilo, řekla, gestační váček je abnormálně velký. Ptala jsem se jak má být normálně velký a řekla bych, že snad třikrát menší než mám já. Co to může znamenat? Na otázku, zda to je špatně, jsem nedostala odpověď. Má s tm někdo zkušenost? Mám se obávat? Člověk má radost, že je to v děloze, pak srdíčko a stejně je tam opět nasazen brouky do hlavy :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Celina
Závislačka 3318 příspěvků 07.09.18 20:57

Srdíčko v 5+5 je myslím abnormálně brzy, nemůžeš být těhotná déle? To by ale měla doktorka poznat :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:02

Nene.Je to prý hraniční.Od této doby to je možné se špičkovým ultrazvukem vidět. A já zrovna docházím do nově vybavené soukromé ordinace.A vím,kdy jsem otěhotněla.Takže by to mělo odpovídat.Ale stáří nijak nekomentovala.Jen teda mimo jiné,že je abnormálně velky g.vacek a to taky řekla spíš směrem k sestře než ke nně

Celina
Závislačka 3318 příspěvků 07.09.18 21:06
@Anonymní píše:
Nene.Je to prý hraniční.Od této doby to je možné se špičkovým ultrazvukem vidět. A já zrovna docházím do nově vybavené soukromé ordinace.A vím,kdy jsem otěhotněla.Takže by to mělo odpovídat.Ale stáří nijak nekomentovala.Jen teda mimo jiné,že je abnormálně velky g.vacek a to taky řekla spíš směrem k sestře než ke nně

To je hezké, že má paní doktorka nově vybavenou soukromou ordinaci, včetně špičkového utz, když tě vystraší a nic nevysvětlí :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:11

Co si budeme povídat,taky jsem čekala víc informací.Doufám,že příští týden to bude lepší a hlavně v pořádku.Asi to bere tak,že je to brzo a není na tom moc co řešit.Každopádně týden je hrozně dlouhá doba a do té doby samozřejmě nebudu myslet na nic jiného

Celina
Závislačka 3318 příspěvků 07.09.18 21:21
@Anonymní píše:
Co si budeme povídat,taky jsem čekala víc informací.Doufám,že příští týden to bude lepší a hlavně v pořádku.Asi to bere tak,že je to brzo a není na tom moc co řešit.Každopádně týden je hrozně dlouhá doba a do té doby samozřejmě nebudu myslet na nic jiného

Chápu tvoje obavy…teď mě napadlo, že ve zprávě bys měla mít i velikost vačku i potvrzenou srdeční akcí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:24
@Celina píše:
Chápu tvoje obavy…teď mě napadlo, že ve zprávě bys měla mít i velikost vačku i potvrzenou srdeční akcí

No,to je právě to.Já žádnou nedostala.Přes­těhovala jsem se z jinéhi města a ani u přdchozí gynekoložky jsem nikdy nedostávala zprávu.Proto samozřejmě teď vznikají tyhle snad zbytečný obavy :think:

Celina
Závislačka 3318 příspěvků 07.09.18 21:28
@Anonymní píše:
No,to je právě to.Já žádnou nedostala.Přes­těhovala jsem se z jinéhi města a ani u přdchozí gynekoložky jsem nikdy nedostávala zprávu.Proto samozřejmě teď vznikají tyhle snad zbytečný obavy :think:

ani zprávu, ani fotku?? Ty jo ta by ve mě teda nebudila důvěru, to je snad povinnost, dát ti zprávu :nevim: nejsem zdravotnik

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:32
@Celina píše:
ani zprávu, ani fotku?? Ty jo ta by ve mě teda nebudila důvěru, to je snad povinnost, dát ti zprávu :nevim: nejsem zdravotnik

Tak teď jsem nervozní snad ještě víc :lol: příští týden si to nechám vysvětlit a bude!Jsem poprvé těhotná,tak jsem samozřejmě vyjukaná.Fotku jsem prosila,na to je prý vážně brzy.protože by nebylo nic vidět.srdíčko problikávalo ale je to asi fakt mini.příští návštěvu už prý pořídíme.

Celina
Závislačka 3318 příspěvků 07.09.18 21:40
@Anonymní píše:
Tak teď jsem nervozní snad ještě víc :lol: příští týden si to nechám vysvětlit a bude!Jsem poprvé těhotná,tak jsem samozřejmě vyjukaná.Fotku jsem prosila,na to je prý vážně brzy.protože by nebylo nic vidět.srdíčko problikávalo ale je to asi fakt mini.příští návštěvu už prý pořídíme.

promiň, já tě samozřejmě nechci nervovat, ale upřímně, tohle jsou kecy, od paní doktorky…proč by bylo brzy? Na fotku? Vždyť ti potvrdila i srdeční akci, tak jaké brzy? Spíš ale nechápu, že ti nedala vůbec žádnou zprávu, řekla bych si o ní příště. Týden není tak dlouhá doba, nenech se odbýt. A přeju, ať je všechno v pořádku :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:45
@Celina píše:
promiň, já tě samozřejmě nechci nervovat, ale upřímně, tohle jsou kecy, od paní doktorky…proč by bylo brzy? Na fotku? Vždyť ti potvrdila i srdeční akci, tak jaké brzy? Spíš ale nechápu, že ti nedala vůbec žádnou zprávu, řekla bych si o ní příště. Týden není tak dlouhá doba, nenech se odbýt. A přeju, ať je všechno v pořádku :mavam:

To se neomlouvej :)Moc děkuju za odpovědi a snad to bude tak jak má být.Tzn.ano, v pořádku! :mavam:

Celina
Závislačka 3318 příspěvků 07.09.18 21:53
@Anonymní píše:
To se neomlouvej :)Moc děkuju za odpovědi a snad to bude tak jak má být.Tzn.ano, v pořádku! :mavam:

Dej vědět, držím palec :mavam:

nika1988
Kecalka 499 příspěvků 07.09.18 22:10

pokud ma byt vsecko v poradku,tak bude.Hod se do pohody a mysli pozitivne.Doktorky se na pristi kontrole poradne zeptej

ladai
Závislačka 3662 příspěvků 08.09.18 00:13
:hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 06:21

Budu se snažit.Čtvrtek tu bude za chvíli.Jsem zvědavá.Snad to nic neznamená.Beru to tak,že teď tam srdíčko je.Předpokládám,že v případě problému by snad něco řekla,abych se třeba moc netěšila.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >