Veřejná sbírka na Ríšu s SMA

346
21.2.20 22:33

Veřejná sbírka na Ríšu s SMA

Holky, teď jsem narazila na příběh tohoto chlapečka. Nemám FB abych to sdílela, tak dávám link sem, a doufám, že se stihne vybrat potřebná suma, i když je šíleně vysoká.
https://www.riskodychaj.sk/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

928
21.2.20 22:36

@Micilin určitě přispěju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4128
21.2.20 22:37

Teď jsem to četla :,(
Už jsem poslala peníze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
21.2.20 22:37

@kavenka To je skvělé, taky posíláme. Snad to všechno klapne. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
21.2.20 22:48

@Micilin doufám, že se potřebná částka vybere :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14989
21.2.20 22:55

A jses si jista, ze to neni nejaky podvod? JInak bych ais taky prispela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 23:01

@warita Já bych řekla že není. Už jsem na to taky narazila.Tam jde hlavně o čas no. Je to smutne tyhle dětičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 23:03

Krasne to nabývá. Ještě snad předevčírem tam byla pulka. Kéž by se dostalo na všechny deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 23:05

Prispela jsem. A doufam, ze mu to skutecne pomuze, je to moc krasny chlapecek a je mi lito rodicu…
Ale na druhou stranu mi vadi, ze pojistovny (at jiz v CR nebo v SR) nejsou schopni se postarat o svoje pojistence. Proc se davaji miliony na lecbu alkoholiku, fetaku, gambleru a kuraku??? Leci se pacienti, kteri sve zdravi vedome poskozuji a jsou opakovane leceny za penize, ktere by mohly pomoci jinde… kazdy takovyhle pripad zavazne nemoci by mel byt individualne posuzovan a pojistovna by ho mela hradit v plne vysi! A uvadeni, ze pojistovny nehradi leciva schvalene danym statem jsou jen alibismus… a doufam, ze tem urednikum, kteri si hraji na “Boha” s razitkem v ruce o schvaleni ci zamitnuti lecby se dobre spi… :poblion:
Fuj! Ulevila jsem si! Otru slzy, dam pusu svym dve detem a jdu spat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13227
21.2.20 23:13

@warita mě se to taky zdá nějaký podivný. Nikde jsem nezaregistrovala, že by se na tuhle nemoc našel lék, který by ji zázračně vyléčil jednou provždy. Můžu jen doufat, že se mýlím a není to podvod, ale já jsem skeptická…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 23:19
@Janli píše:
@warita mě se to taky zdá nějaký podivný. Nikde jsem nezaregistrovala, že by se na tuhle nemoc našel lék, který by ji zázračně vyléčil jednou provždy. Můžu jen doufat, že se mýlím a není to podvod, ale já jsem skeptická…

Staci zadat do vyhledavace zolgensma, je tam popis toho co to je za latku, jak funguje a meni bunku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
21.2.20 23:19

@Janli já ano. Byla reportáž v televizi, kde právě mluvili o tom, že pokud se lék aplikuje včas, tj v co nejmladším možném věku, uzdraví se.

Určitě jsem četla i článek, může to být tak půl roku?

Taky jsme přispěli, snad se zvládne vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13227
21.2.20 23:22

@LadyHeather díky, kouknu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1336
21.2.20 23:22

Trochu jsem si to před přispěním progooglila a zdá se, že na Slovensku je to velký případ. ;)

Vždycky mi ale zatrne za všechny ty rodiny, kterým se nepodaří svou věc takhle efektivně zmedializovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14989
21.2.20 23:27
@Janli píše:

ja ten lek googlovala. Pokud neni wiki page taky zfakovana, tak lek asi existuje.

Ponekud suspektni se mi zda ta stranka, co oroduje za prispevek. Je to takove stroze napsane a nedovedu si predstavit, ze je mozne vysbirat 2mio euro. Obzvlaste divne je podle mne to, ze v madarsku to zvladli za 6 dnu?

Vim, ze kdyz se obcas delaji nejake ty sbirky pro nemocne deti, tak casto nedokazou vysbirat ani nizsi castky a tady uz zvladly 1,6mio euro. Ne korun, euro?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama