Větší mimi podle UTZ

39
20.7.05 13:29

Větší mimi dle UTZ

Ahoj holky,

jsem 11+6 a právě jsem přisla od doktorky a ta mi zjistila, že mimi je odpovídá 13+2. Jsem z toho trochu vyplašená, protoze o prvni miminko jsem přisla v 22. týdnu kvůli VVV (to bylo zase pro změnu menší). Takže teď se bojím snad úplně všeho. Měla jste taky některá větší mimi podle UTZ než podle poslední menstruace a jak to nakonec dopadlo?
Zítra jdu ješte na genetiku, tak uvidím co mi řeknou tam.
Díky
Hatlina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
20.7.05 13:37

Ahoj,
já jsem měla také rozdílné hodnoty poslední MS a měření na UTZ. Pozvali si mě za týden na přeměření a bylo všechno v pořádku, jinak by mě prý hnali na genetiku. Takže neboj!
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
20.7.05 13:40

Hatlino,
já myslím, že se nemáš čeho bát. ovulace mohla proběhnou o týden dřív, než si myslíš a proto je mimi větší a odpovídá velikostí o týden víc.
Přeju pohodové těhu, hlavně se nestresuj!
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
20.7.05 15:24

Ahoj!

Já jsem teď byla taky na UTZ a mimi bylo naopak menší, a to dokonce až o tři týdny, než podle MS. Takže jsi mě trošku vystrašila.
Naštěstí jsme se pak s doktorem shodli, že se ovulace zřejmě opozdila. Byla to totiž první MS po asi devíti měsíci kojení.
Navíc jediný nechráněný styk proběhl právě až potom, co jsem to nedostala. Takže mi to stejně vrtalo hlavou, kde jsem k tomu přišla. :) Ale spíš mě napadlo, že to bylo dřív před tou první MS, tak jsem byla docela překvapená.

Já si myslím, že si mohla klidně počít dřív. Zkus popřemýšlet, jestli je to možné a uvidíš.
Každopádně držím palce, ať ti to dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.7.05 15:56

Ahoj,

diky za odpovedi.
Zizalko nechtela jsem Te vystrasit. Ja doufam, ze to bude v pohode. Ovulaci jsem mela podle baz. teploty 15 den, takze driv by to poceti asi byt nemelo, no nevim. Proste se jim asi nevejdu do tabulek a budu mit obra :D , jenom doufam, ze to zase neni priznak nejake VVV.

Hatlina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
20.7.05 17:20

Hatlino,
vůbec se neboj..já měla celé těhotenství rozdílné hodnoty dle MS a UTZ, mimi bylo vždy napřed :) Nikdo z toho nedělal problém.Naopak to byla nakonec výhoda, protože dcerka se narodila o 3 týdny dřív, ale měla normální míru a váhu. Pa,
Zuzina + Baruška(6m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
20.7.05 19:51

ahojky

Michal byl už od začátku menší než a asi od 10 tt o 1 týden starší a pak o dva… vůbec mě nenapadlo, že by mohlo bejt něco špatně, obzvlášť, když i dr. říkají že 2 týdny nehrají roli …

hrůzu jsem jen měla abych nerodila 4 a více kilové dítě… nakonec musel jít dřív - v 38 tt a po snaze o normální porod šel sekcí a měl 3,5 kg takže by možná, kdyby mohl počkat do toho 42 tt ty 4 kilča měl…

takže přeji pohodové těhu

Markéta a Michal 5 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5888
14.6.12 15:12

Obnovuji diskuzi.
Také mám miminko dle UTZ větší než dle MS.
Podle MS bych měla být dnes 12+5 a podle UTZ odpovídáme 14+2…
Takže mi to vychází, že jsem otěhotněla druhý den MS, což je blbost, kór když přesně vím, kdy jsem ovulovala. Vím dle OVU testů a také díky tomu, že jsem měla předepsaný clostilbegyt a díky němu jsem vaječníky opravdu cítila a OVU byla vážně tak, jak vyznačovali testy… Jde toto nějak vysvětlit?? Dnes jsme byli na genetice, ale bohužel miminko je již moc velké, takže již nešlo změřit NT atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
14.6.12 15:43

@Janča1212 Já mám zase problém s tím, že pokaždé co příjdu jde miminko napřed. Tzn. jdu první pondělí v měsíci a má např. 12tt. a když příjdu druhé pondělí tak 13tt a 4 dny a třetí týden už 15tt…nějak rychle roste…snad to nebude nějaký obr :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama