Vhodná pohádka pro 3leté dítě

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10905
6.8.14 07:42

Studio Ghibli - Můj soused Totoro, Království koček, Ponyo z útesu nad mořem.

Večerníčky - Víla Amálka, Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček.

Velmi ji uchvátila Kletba měsíčního údolí, což je hrané a taky myšlené pro větší, takže neustále řeší Měsíční princezny a perly :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
846
6.8.14 07:50

Ještě přidám k výše napsaným- O človíčkovi, vílu Amálku, maxipes Fík, pošťák Pat, požárník Sam ( nevím, jak se to píše), jo a ještě Bolek a Lolek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
6.8.14 08:03

U nás jsou v oblině Krteček, Mašinka Tomáš, Mrňousci (byli jsme na nich i v kině), Beránek Timmy, Bořek Stavitel, Mouk, Matýsku namaluj mi, Angelina balerina, Hádej hádej s kocourkem.

  • Citovat
  • Upravit
17595
6.8.14 08:05

Krtek a kalhotky, O modrém kocourkovi, Mach a Šebestová, Víla Amálka, Pes Baryk, O pejskovi a kočičce, O cvrčkovi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5064
6.8.14 08:08

Naše děti teď ujíždí na Hádej, hádej s kocourkem ( popravdě se to líbí i mě :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
6.8.14 08:13

Ve 2 letech začínal kluk na Krtkovi. Jeden stejný díl pořád dokola. Potom se přidal Pošťák Pat a následně následovalo období, kdy frčel Mašinka Tomáš. Teď ve 3 letech střídá dokola Prasátko Peppu, Pingu a Matýska a Jáju. Na „Déčku“ koukal na Lauru a její hvězdičku, Dráčka a Mouka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2422
6.8.14 08:35

Zapomínáte napsat šmoulové :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10032
6.8.14 11:34

U nás jedou hlavně šmoulové, jak kreslení, tak i film, princezna ze mléjna a i Arabela, ale i pingu, krteček, broučci a nesmí chybět mrňousci :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.14 13:16

Jo! Pejsek a kočička, ti jsou super. Hezky pomalu vyprávěný, žádný rychlý střihy, jasný obrázky, pěkná hudba. Navíc tříletý dítě už pochopí i ten vtip -že se do dortu nedává buřtík, ani špeková kůže. A dá se pak pěkně navázat na knížku.
No zkrátka sáhnout po české produkci, tak člověk moc neudělá chybu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.14 13:16

Šmoulové mi přijdou uřvaní, to jen dítě zděšeně sleduje obrázek za obrázkem a děj mu v té rychlosti musí unikat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
6.8.14 18:31

Ještě je u nác v oblibě Garfield… toho můžu i já. A včera si hodně odřel koleno, tak jsem mu pustila Byl jednou jeden život a teď to chce pouštět pořád.

  • Citovat
  • Upravit
8518
7.8.14 20:55

U nás momentálně Angry Birds. Jedno DVD pořád dokola :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
7.8.14 20:58

@Hanula1212 ještěže kluk neumí číst :D

  • Citovat
  • Upravit
65
7.8.14 21:00

Napadá mě Mickeyho Klubík, Krteček, Bořek Stavitel, Mašinka Tomáš ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
219
11.8.14 20:02

Holky u nás nejvíc frčí jako knížka „ošklivé káčátko“ anebi " příručka mladých svištů " :D

ale jinak i krteček a mickey.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek