Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@SoyMaru píše:
@unuděná budou to narozeniny jeho mamky..tak co radíte abych si vzala?
Něco delšího a méně vyzývavého ![]()
Na beznou rodinnou oslavu v restauraci bych sla v necem takovem.
Nemáš nějaké černé úzké kalhoty a k tomu hezký svetřík? Pokud bych si musela vybrat z toho, co jsi poslala, tak beru ty červené a nízké boty a pokusím se to zjemnit doplňky. Ty druhé šaty jsou vyloženě letní a volnočasové.
@Ernais píše:
Na beznou rodinnou oslavu v restauraci bych sla v necem takovem.
Ona působí, že je to velmi mladá holka i podle těch dotazů a těch kusů oblečení od Vietnamců, které sem dala. Co dáváš ty. Je moc hezké. Ale to je spíš pro nás usedlé 30+.
@SoyMaru píše:
@unuděná budou to narozeniny jeho mamky..tak co radíte abych si vzala?
Ani jedny
Červený jsou do restaurace moc. Ty černý, tomu chybí spodek ![]()
Boty se hodí k úzkým kalhotám, k šatům vždycky kozačky. V balerínách budeš v lednu vypadat divně.
@SoyMaru píše:
Ahojky. Čeká mě rodinná oslava a netuším co si na sebe obléct v zimě. Oslava bude v restauraci. Poraďte jaké šaty, popřípadě sukni a hlavně jaké boty k tomu. Jsme ztracená
no a zvládneš tam vůbec jít? jestli má smysl vybírat oblečení vůbec?
@Kelsey píše:
Ona působí, že je to velmi mladá holka i podle těch dotazů a těch kusů oblečení od Vietnamců, které sem dala. Co dáváš ty. Je moc hezké. Ale to je spíš pro nás usedlé 30+.
v jiné diskusi píše, že nemůže před lidmi jíst a možná vůbec nezvládne na tu oslavu jít
@Ernais píše:
Na beznou rodinnou oslavu v restauraci bych sla v necem takovem.
moc hezké věci, ale obávám se, že běžná 18-20 tohle ani nemá ve svém šatníku
@stinga píše:
v jiné diskusi píše, že nemůže před lidmi jíst a možná vůbec nezvládne na tu oslavu jít
Aha. To jsem četla. Nespojila jsem si Nick s tou minulou diskusí.
@Kelsey píše:
Aha. To jsem četla. Nespojila jsem si Nick s tou minulou diskusí.
je to ona
@stinga ano, komentovala jsem jeden příspěvek jedné slečny, že mám podobný problém a obavy z těchto oslav. ale určitě to zvládnu. jde o to, ze většina oslav na kterých jsem byla byla v létě, takže nevím jak to úplně chodí v zimním období. a je mi 24 ![]()
@SoyMaru píše:
@stinga ano, komentovala jsem jeden příspěvek jedné slečny, že mám podobný problém a obavy z těchto oslav. ale určitě to zvládnu. jde o to, ze většina oslav na kterých jsem byla byla v létě, takže nevím jak to úplně chodí v zimním období. a je mi 24
no to je jedno, kolik ti je, jsi to ty, tak snad to zvládneš a oslavu si užiješ,
obleč se hlavně tak, aby ses cítila příjemně
Oboje šaty zcela nevhodné. Vzala bych nějaké s delším rukávem (3/4 nebo dlouhý), po kolena, k tomu klidně ty kozačky. Nebo slušné kalhoty a halenku, svetřík.
@stinga @Kelsey vek zakladatelky mi unikl a prispevek jsem zacala tvorit driv, nez pridala fotky sveho obleceni. Jsem usedla tricitka, takze je tim muj vyber samozrejme ovlivnen ![]()
Saty ty červené a boty jsou asi jedno, stejně v restauraci většinou na oslavě celou dobu sedíš a nohy mas pod stolem ![]()