Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@MamkaDouDou píše:
Kupodivu to funguje. Není to teda ultra komfortní, protože to má tenoučký ramínka.
Jasně, že ti slušet budou, ale na svatbu přece neeeeee
@MamkaDouDou píše:
Bílé nejsou. To bych si samozřejmě nevzala. Jsou pudrově růžové. Blbě se to fotí.
Tohle ale není pastelově růžová. Nemůžeš se poradit s nevěstou?
Hele jaká je teda pastelová růžová? Já si dala do Googlu a přijde mi to podobné, možná světlejší.
Přijdou mi střihem, provedením i barvou jako svatební. Nevzala bych si je. Tedy i kvůli většímu poprsí…
@MamkaDouDou píše:
Hele jaká je teda pastelová růžová? Já si dala do Googlu a přijde mi to podobné, možná světlejší.
Prostě růžovější. Tohle mi nejvíc přijde jako starorůžová. Pokud tam bude víc dam v klasických pastelových (veselých) odstínech, budeš vedle nich vypadat ušmudlaně.. ![]()
@MamkaDouDou píše:
Hele jaká je teda pastelová růžová? Já si dala do Googlu a přijde mi to podobné, možná světlejší.
Za mě taky ne. Samozřejmě záleží co na to nevěsta. Jinak si v tom ty velká prsa neumím představit
sháním taky šaty - kojení, velká prsa a toto by u mě vypadalo blbě. Samozřejmě záleží o jaké velikosti prsou se bavíme.
Jak levná nevěsta co se přis..ala na jinou svatbu
pokud se ti líbí, nech si je na zimu na plesy…
@Silverine247 píše:
Ale vzdyt ony nejsou bile, jsou svetlounce ruzove.
Světle růžové, champagne, smetanové, jakkoliv světlé, které by mohly zastínit nevěstu za mě ne. Navíc tyhle svou délkou evokují svatební, takže tuplem ne. Za vhodné považuji jakékoliv pouzdrove.
Příspěvek upraven 09.08.23 v 15:05
Ne. Tohle neni semi formal ani pastelova barva a jsou moc „nevestovske.“ Zjevne mas sama pochyby, jinak by ses neptala, a v tomhle jsou opravnene.
Holky, jen technická….. to je normální, aby si nevěsta takhle diktovala? Já bych se jí na to vykvákla a vzkázala jí, ať si kompars zaplatí a nedělá si ho ze mě…..
Za mě… já bych ty šaty ustřihla pod kolena a vzala si k nim bolerko nebo sáčko.
@Bubla Bůčková píše:
Jasně, že ti slušet budou, ale na svatbu přece neeeeee
Slušet mi nebudou žádný šaty. Jsem mikinovej typ s krátkýma vlasama
Jako mně to taky přijde moc, muž říká že jo, máma taky. Proto se ptám nestranně. Blbý je, že jsem zatím nic jinýho, kam se mi vejdou prsa a zároveň mi to není obří v pase, nesehnala. Nevím, kde to lidi berou.
@Janli píše:
Holky, jen technická….. to je normální, aby si nevěsta takhle diktovala? Já bych se jí na to vykvákla a vzkázala jí, ať si kompars zaplatí a nedělá si ho ze mě…..
Za mě… já bych ty šaty ustřihla pod kolena a vzala si k nim bolerko nebo sáčko.
Já to nikdy nezažila. Jen když byla svatba v přírodě, tak nevěsta vzkazovala ať si vezmeme teplé oblečení a boty do bláta. ![]()
@Janli píše:
Holky, jen technická….. to je normální, aby si nevěsta takhle diktovala? Já bych se jí na to vykvákla a vzkázala jí, ať si kompars zaplatí a nedělá si ho ze mě…..
Za mě… já bych ty šaty ustřihla pod kolena a vzala si k nim bolerko nebo sáčko.
Tak diktovala.. třeba jen poprosila. Dnes je celkem běžné ladit si svatbu do určité barvy, dala aspoň docela na výběr. Už jsem byla i na svatbě, kde novomanželé prosili o jednu konkrétní barvu (baby blue), to mě trochu krkalo, protože mi neskutečně nesluší a musela jsem to vyřešit tmavými šaty s těmito doplňky, jinak bych ven nevylezla ![]()
@Karinkas píše:
Jo tak bílé nejsou. Ale pastelové růžové také ne. Tohle je spíše starorůžová. Navíc si klidně dovedu představit, že by se v nich nějaká nevěsta vdávala.
Jako host bych určitě volila jednodušší šaty, bez zdobení a tylu.
Koupila bych jiné.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat