Video 3D/4D

3384
21.5.08 13:22

Video 3D/4D

Holky pokud tu ta diskuse je tak se omlouvam.

Měla bych dotaz jak dlouhé to video je. Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Fik
21.5.08 16:45

Hola,
tak my mame DVD s 3D/4D ultrazvukem trva cele asi 20 minut a jsou tam zabery i z 2D plus monitor srdicka.

Fik

• Nahlásit
  • Citovat
363
22.5.08 17:48

Také by mě to moc zajímalo, jdu do pražského Gennetu..díky;o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
22.5.08 17:51

Ahoj,

v Gennetu ale video nedělají, to dělají v Podolí, v Gennetu dělají fotky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
22.5.08 19:06

Aha, ale tam je napsáno:
4D bez fota 360,–
4D s fotem 900,–
4D +foto + datové CD 1200,–

A 4D znamená pohyb, ne? ..mě zajímá především to datové CD- tam by snad mělo být video, ne?..moc doufám!!, napište někdo, kdo tuhle možnost za 1200,– využil…díky;o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
22.5.08 19:40

janah taky jsem tam objednaná a dostaneš to na dvd ptala jsem se na ale, jak to dlouho trvá nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
23.5.08 09:21

Ahoj holky, my byli na 4D ultrazvuku v Kolíně a hodně záleží na tom jak miminko spolupracuje. My máme na DVD vypálenej záznam asi 5 minut a skoro celé DVD je plné v jakém vysokém rozlišení to je. Jinak zhruba 20 minut nám ukazovali miminko ale záznam máme dost zkrácenej :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
24.5.08 02:02

Dasko..díky;o), jdu tam v po (26.5), tak dám vědět co a jak;o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
24.5.08 08:13

určitě dej já jdu 18.6. a už se moc těším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.5.08 17:02

Gennet

Ahoj holciny, ja jdu do Gennetu az 12.7. ale ted taky nevim - pocitala jsem, ze na tom datovem CD je prave video…neni? Nedelaji to v Gennetu???? Byl jste tam nekdo? Diky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.5.08 17:06

jeste k ultrazvuku

Ted jsem jeste cetla toto.....

V případě nejasností u klasického ultrazvuku nebo na vlastní žádost můžete absolvovat také tzv. 3D ultrazvuk. Princip je takový, že se na klasickém ultrazvuku zastaví obraz, projdou se všechny vrstvy a spočítá se 3D obraz. V případě 4D ultrazvuku jde o pohyblivý 3D záznam.
Takze pocitam, kdyz nabizeji v Gennetu 4D ultrazvuk (http://www.gennet.cz/…ltrazvuk.htm), kde ten čtvrtý rozměr je čas…tak by to podle me melo byt video. 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
363
27.5.08 03:10

V GENNETU VIDEO URČITĚ DĚLAJÍ!! (nevím kde se vzala ta mylná informace výše)..vždyť už název 4D UZ značí pohyb v reálném čase ;o)

Byla jsem včera, a bylo to úžasný;o)…,krásný prostředí- budova i okolí (Letná), Dr. byla taky příjemná…akorát ta Naše kočička se zase předvádělas, i když trochu „nesprávně“..nejdřív spala, a byla líná se přetočit..budili jsme..pak se velmi líně pohybovala a krásně zívala (zívla si minimálně 20× ;o)))..ALE pořád si strkala ručičky do obličeje!!..někdy i nožičky;o))..ALE bylo to úžasný, i slza ukápla, je nádherný vidět mimi v reálném čase, a jak na Vás reaguje…díky tomu, že trošku „zlobila“, tak máme na DVD prý půl hodinový záznam (ještě jsem ho doma nezkoukla), a foto..dám jí do alba (asi do srpen/září..), za 1200,– ALE STOJÍ TO ZA TO !!! :D
akorát je třeba si uvědomit, že to nelze srovnávat s 2D UZ, - jednak je tohle mnohem lepší, když chcete vidět svoje mimi- to nelze srovnávat;o)… ..ale je třeba vzít v potaz, že 4D UZ není diagnostický (žádné měření,vvv,..nic)..ale když poprosíte, že chcete něco ukázat- tak Vám vše ukáží, a vy sami uvidíte jak mimčo vypadá (..že má všech 5 prstíků :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
27.5.08 07:18

Ježís to je krásný,už se strašně těším,až uvidím i naše miminko chci sebou vzít děti,tak doufám,že tam taky něco uvidí :lol: :lol: janah a platila jsi teda těch 1200??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
27.5.08 20:26

dasko..jj..platila..1190,– přesně.. máš v tom to CD (je to cca půl hodinový záznam..vše co vidíš tam, si pak můžeš pustit doma;o)..a v ceně je i jedno foto- dle výběru…ani jsem tomu nevěřila, že to bude tak skvělý, ale je to zážitek..teď jí vnímám mnohem víc, a víc se těším.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
27.5.08 22:19

janah kam jsi vložila tu fotku chtěla bych se podívat,ale nějak ji nemužu najít :oops: jinak díky za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama