Vincentka nosní sprej - znova plnitelný?

8115
26.3.17 11:10

Vincentka nosní sprej - znova plnitelny?

Ahoj holky, mám otázku. Vím, že kdysi byla lahvička znovu plnitelna, je to pořád a nebo už se znovu naplnit nedá? A pokud už nedá, nevíte o nějaké lahvičce ( sprej do nosu ), který se dá znovu naplnit? Nebo neprodávají třeba něco takového v lékárně? Nechci tam přijít a být za blbce :oops:. Na netu jsem koukala a nic nenašla :(. Na ORL mi doporučili stříkat vincetku a nechce se mi pokaždé kupovat nový sprej, když láhev Vincentky je o 2/3 levnější. Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3210
26.3.17 11:49

Nase lahvicla jde rozsroubovat. Ale zda to co ted koupis v lekarne jde take nevim. Musis zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
26.3.17 11:59

@Alyss1 : proto se právě ptám, jestli někdo nemá aktuální zkušenost. To že šla odšroubovat, to vím, ale zajímá mě, jestli to jde i teď, než si to koupím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14230
26.3.17 12:39
@myskalucka píše:
Ahoj holky, mám otázku. Vím, že kdysi byla lahvička znovu plnitelna, je to pořád a nebo už se znovu naplnit nedá? A pokud už nedá, nevíte o nějaké lahvičce ( sprej do nosu ), který se dá znovu naplnit? Nebo neprodávají třeba něco takového v lékárně? Nechci tam přijít a být za blbce :oops:. Na netu jsem koukala a nic nenašla :(. Na ORL mi doporučili stříkat vincetku a nechce se mi pokaždé kupovat nový sprej, když láhev Vincentky je o 2/3 levnější. Děkuji za radu.

Chtěla jsem tohle koupit v lékárně před cca 14 dny, prý se už neprodávají. Místo toho mi nabídli prázdnou lahvičku se stříkacím vrškem za pár korun a do ní jsem pak nalila odstátou Vincentku ze samostatně koupené láhve. (Vincentka v láhvích je jemně perlivá, tak je potřeba ji otevřít a nechat trochu vyprchat.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 12:41

@myskalucka ano je, sama lékárnice mi doporučila, abych si koupila vincentku v lahvi a doplnila si to, že to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
26.3.17 12:46

@alifie : fakt se dá koupit prázdná lahvička? To by bylo super. Můžu se zeptat, co to bylo za lékárnu?
@lleennttiillkkaa : tak se ještě zeptám v lékárně, oni se vlastně můžou podívat dovnitř, jaká je tam lahvička ;) I když prázdná lahvička za pár korun taky není špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14230
26.3.17 12:52
@myskalucka píše:
@alifie : fakt se dá koupit prázdná lahvička? To by bylo super. Můžu se zeptat, co to bylo za lékárnu?

Z mého pohledu normální lékárna. Poliklinika - Halasovo náměstí, Brno. :nevim:

Příspěvek upraven 26.03.17 v 12:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
26.3.17 12:54

@alifie : děkuji, zkusím zjistit, jestli to není nějaký řetězec a stejně asi obejdou lékárny co máme kolem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14230
26.3.17 12:58
@myskalucka píše:
@alifie : děkuji, zkusím zjistit, jestli to není nějaký řetězec a stejně asi obejdou lékárny co máme kolem.

Patří pod tohle:
http://stavovska.cz/lekarny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
26.3.17 13:10

Také jsem koupila v lékárně skleněnou lahvičku s odšroubovatelným vrškem a plním vincentkou. Určitě ji koupíš v každé lékárně, kde i připravují léčiva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
26.3.17 13:20

@alifie : děkuji. Tu tady v Praze nemáme, ale obejdu tu lékárny.
@Verunka.T : děkuji, poptam se u nás v lékárně. Nevěděla jsem, jestli se něco takového vyrábí, nechtěla jsem být za blbce, stejně se většinou snaží prodat ty jednorázové, protože si pak musíš koupit další novou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22456
26.3.17 13:36

Mě teď v lékarně prodali jejich plnitelnou lahvičku. Měla jsem stejné požadavky jako ty, ale buď byl sprej natvrdo nebo se nedalo do krabičky podívat. Nemůžu to najít, ale vypadá to, jak ta od Vincetnky a stát to mohlo kolem 70 kč???
Byl to tuším dr. Max.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
26.3.17 15:40

@Aries6 : díky, zkusím tetu, lékárnu co máme u nás a pak eventuálně dr.max, toho mám po cestě do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
26.3.17 17:16

Taky máme koupenou prázdnou plnitelnou lahvičku z lékárny. Já jsem škudlení upgradovala až tak, že tam ani neliju vincentku, ale normální slanou vodu.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama