Vlas v oku novorozence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.4.22 17:52

Vlas v oku novorozence

Jak byste vytáhli z oka miminka vlas? Miminko ještě neslzí, jen trochu a kapky na proplach nepomáhají, vlas je moc dlouhý, má to tam už asi týden.. zkoušela jsem už vytáhnout kapesníčkem, že jsem jím otřela přímo otevřené oko a nic - doufám, že jsem miminku tím nic nemohla udělat, z toho mám největší strach, ale muž mi pořád říká jak to musíme dostat ven. :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26252
9.4.22 17:52

Došla bych s ním k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
9.4.22 17:56

Normálně dojeďte na oční, ne? Taky jsem se synem byla. Vzali mě tenkrát hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9324
9.4.22 18:09

A co tak jít k očnímu? Místo vypisování na emiminu? :roll:

Ty bys chodila tejden s vlasem v oku? Asi ne, že?
Tak se seber a val k doktorovi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26708
9.4.22 18:13

Dítě má týden v oku vlas a ty vypisuješ sem? 8o Už druhý den jste měli být na očním..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58710
9.4.22 18:25

Proč nejdeš s dítětem na oční?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
9.4.22 18:38

Děláš si pr.del??? Miminko má v oku týden cízi těleso a ty to nechávám tak..!!??? Oční proboha!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.22 18:50

Muž mě přemluvil, že na oční ne, že to vytáhne, tak jsem to raději zkusila vytáhnout já.. ale nešlo to, tak snad jsem tím kapesníkem to oko nemohla poškodit když jsem to udělala jemně :( slyšela jsem, že se to takto vytahuje a četla jsem nějaké diskuze kde právě nadávali, že miminku někdo neumí něco vytáhnout z oka, tak nevím :nevim: Hned v pondělí si zavolám, doufám že se nic nestalo :(

• Citovat
  • Nahlásit
26252
9.4.22 18:52
@Anonymní píše:
Muž mě přemluvil, že na oční ne, že to vytáhne, tak jsem to raději zkusila vytáhnout já.. ale nešlo to, tak snad jsem tím kapesníkem to oko nemohla poškodit když jsem to udělala jemně :( slyšela jsem, že se to takto vytahuje a četla jsem nějaké diskuze kde právě nadávali, že miminku někdo neumí něco vytáhnout z oka, tak nevím :nevim: Hned v pondělí si zavolám, doufám že se nic nestalo :(

Muž je lékař?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58710
9.4.22 18:55
@Anonymní píše:
Muž mě přemluvil, že na oční ne, že to vytáhne, tak jsem to raději zkusila vytáhnout já.. ale nešlo to, tak snad jsem tím kapesníkem to oko nemohla poškodit když jsem to udělala jemně :( slyšela jsem, že se to takto vytahuje a četla jsem nějaké diskuze kde právě nadávali, že miminku někdo neumí něco vytáhnout z oka, tak nevím :nevim: Hned v pondělí si zavolám, doufám že se nic nestalo :(

On ti řekne vyskoč oknem. A to taky poslechneš?
Příště použij vlastní mozek a intuici. Muže mozek se moc neosvědčil 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.22 18:56
:think:

Příspěvek upraven 09.04.22 v 18:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9324
9.4.22 18:57
@Kelsey píše:
On ti řekne vyskoč oknem. A to taky poslechneš?
Příště použij vlastní mozek a intuici. Muže mozek se moc neosvědčil 8).

A zakladatelky mozek se osvědčil? Evidentně jsou na tom oba úplně stejně …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9324
9.4.22 18:57
@Sedmikráskakrásná píše:
@lleennttiillkkaa lékař není, ale studoval přírodní obor..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58710
9.4.22 19:00
@Šmoulice píše:
A zakladatelky mozek se osvědčil? Evidentně jsou na tom oba úplně stejně …

To asi jo. Když vidím, jak odpověděla v citovaném příspěvku. Jsem doufala, že příště by ten mozek použít mohla. Ale naděje zmizela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2093
9.4.22 19:13

@Sedmikráskakrásná A to to tyden fakt neresite s panem biologem jinak, nez ze jste to zkusili vytáhnout kapesnikem? A kdyz vam to neslo, proc jste nezavolali doktorce? Fakt si dej facku, at se vzpamatujes a příště se rad hned a u lekare a ne po tydnu na emiminu :roll:
Pokud si to dite snazi ocicko mnout a pomoci si, muze si ho poskodit. Zkus to jeste jednou s tycinkou do ucha namocenou do vlazne vody ci ocnich kapek. Jednou rukou diteti rozevrit vicka, druhou ten vlas podublat, aby se zachytil. Dite mit zavinuty a at ho ten tvuj prirodovedec drzi. Hlavne netlacit, vse jemne s citem a klidem. Pokud to nepujde nebo si na to netroufate, dite si oko nemne, nema ho zarudle nebo jinak očividně problematicke, hned v pondeli rano bych se cpala na oční. Pokud oko vypada podrazdene, zavolala bych si hned na detske do nemocnice a poradila se tam. Ale to bych delala asi sest dni zpátky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat