Vlasy - jak dlouho budou ještě padat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6336
24.10.10 00:16

mam ten samy problem … od 3. mesice male … :zed: :zed: :zed: :zed: ale fakt jako huste, co myti vlasu to ucpany odpad, jak pise spoony jsou ty vlasy absolutne vsude … sileny, bylo mi doporuceno koupit si zinek, jeste ale nemam vyzkouseno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8647
1.11.10 08:02

Já beru druhým měsícem biosil,zatím to významně nepomáhá :roll: . Trošku pomohlo to,že jsem si dost zkrátila vlasy,ale to je spíš optický klam,padají kratší,tak toho asi není tolik :lol: :-?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.