Voda - do kdy vyúčtování

2685
10.6.20 11:35

Voda-do kdy vyúčtování

Zdravim, včera u nás byl pan na odečet vody. Zapomněla jsem se ho zeptat do kdy zhruba přijde faktura.. A zda přeplatky posílají automaticky zpátky, nebo se to dá do dalšího období. Nevíte někdo jak to chodí? Díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15347
10.6.20 11:42

Musíš si zavolat na svého dodavatele. Není to univerzální a každý to má nastaveno jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
10.6.20 11:46

To záleží na firmě, co vám zpracovává vyúčtování.
Nám třeba dělají vodu i radiátory vždy na začátku prosince. A vyúčtování máme do konce března hotové. V dubnu jej rozesílají - mám osobně nastaveno přeplatky vyplatit na účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2685
10.6.20 11:52
@FraDeu píše:
To záleží na firmě, co vám zpracovává vyúčtování.
Nám třeba dělají vodu i radiátory vždy na začátku prosince. A vyúčtování máme do konce března hotové. V dubnu jej rozesílají - mám osobně nastaveno přeplatky vyplatit na účet.

Joo takhle :think: nám chodil každý půl rok na vodu, a vždycky jsme vesměs doplaceli pár stovek.. Teď bych měla mít pěkný přeplatek, tak by mě zajímalo do kdy to chodí potom co přišel to odečíst :) tak to vyzjistim díky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1433
10.6.20 12:28

U nás je vždy vyúčtování na vodu, elektřinu i plyn do týdne od odečtu.. Ale třeba u vody zálohy neplatíme, takže nám vždy přijde faktura za předešlé 3 měsíce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4193
10.6.20 14:18

@mackA159 tohle vám opravdu řeknou jen u společnosti, co vám tu vodu vyúčtovává. Co firma a co člověk tak jiný termín. Někdy to může být za pár dní, někdy za 14 dní někdy za 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
11.6.20 08:05

Já jsem hlásila stav vody v sobotu a v pondělí přišla faktura.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama