Voda v zahrádkářské kolonii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bblackcat
Nováček 6 příspěvků 07.06.19 09:06
Voda v zahrádkářské kolonii

Dobrý den, mám možnost pořídit si zahrádku v zahrádkářské kolonii. Máte někdo pronajatý pozemek od zahrádkářského svazu? Na co si je třeba dát pozor? Např. u vody je poznámka, že je na hranici pozemku, nevím co to znamená…
Zítra jdu na prohlídku a musím se rychle rozhodnout.
Děkuji za odpovědi

Reakce:
Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 07.06.19 09:39

Tak se musite podivat, kde ta voda presne je. Znamena to presne to co je tam napsane. Je na hranici pozemku. A nevim co u pronajmu zahrady cekate za podraz. Bud se vam bude libit a berete nebo ne. Zase o takovou castku nejde.

bblackcat
Nováček 6 příspěvků 07.06.19 10:29
@Cenarius píše:
Tak se musite podivat, kde ta voda presne je. Znamena to presne to co je tam napsane. Je na hranici pozemku. A nevim co u pronajmu zahrady cekate za podraz. Bud se vam bude libit a berete nebo ne. Zase o takovou castku nejde.

Jde o Prahu, castky jsou vyšší. Nečekám podraz, jen jestli je tu někdo kdo na podobnou zkušenost, zda např. si tam můžeme dát malý bazen.

Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 07.06.19 10:52

To vam tady nikdo nerekne. Nikdo nemuze vedet jestli tam je voda z radu nebo studny apod. To se ptejte na miste jich.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 12 inzerátů 07.06.19 11:14

Uvidíš na prohlídce. Jestli je voda přístupná pro všechny nájemníky. U nás je pár studen, ale každá na pronajaté zahrádce, tak je jasné, že tu mají k dispozici jen ti nájemníci. Ostatní mají jen dešťovku.

Váš příspěvek
Reklama