Vodafone problémy

Anonymní
24.5.16 17:56

Vodafone problémy

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.

Před měsícem mi rušil přítel paušál. Je to ten rodinný tarif, kde jsou čtyři čísla tedy alespoň v našem případě. Jde o to, že zřušil mojí kartu jakou paušál a zavedl novou kartu do tohohle tarifu. Mě se to mělo v den rušení převést na normalní předplacenou kartu, ale ještě potom jsem volala asi 14 dní. Vždy když chci volat mi to řekne, že jsem překročela nastavený limit a když zadám číslo na zjištění kreditu, tak mi to napíše, že nejsem učastníkem předplaceých služeb :nevim:.Může mi to proím někdo vysvětlit? Nemůžu si nabít kredit a na číslo jsem zvyklá. Zeptat operátora nemůžu. Neznám číselný heslo, které po mě požadují a na prodejnu bych musela vzít přítele sebou, který odmítá. Může mi někdo říct, co se to děje?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

525
24.5.16 18:00

Takže ty neznáš číselný kod a partner odmítá jít s tebou na prodejnu?? A nic divného ti na tom nepřijde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.5.16 18:03

A proc ti pritel teda neda aspon heslo? kdyz teda pomijim fakt, ze by tam zavolal on nebo s tebou na tu prodejnu sel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 18:08

No dělá 16tky v práci a ten volný čas nechce zkrátka trávit řešením karty. A ne, nepříjde mi na tom nic divného :zed: Ptala jsem se uplně na něco jiného, ne na to jak to vypadá…

• Nahlásit
  • Citovat
525
24.5.16 18:11

Telefon je dneska základní komunikační nástroj, kdyby se ti něco stalo a nemohla sis přivolat pomoc, co budeš dělat? Je mu to fakt jedno? A nevyjadřuju se k tomu, že je divný, aby ti rušil paušál. At ti teda řekne to číselné heslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
24.5.16 18:28

Tak jedině zjistit to heslo a zavolat operátora aby ti to vysvětlil, chápu že přítel dělá 16ky a nechce se mu nikde lítat ale říct ti to heslo nezabere žádný čas ne? Proč píšeš jako anonym? To je dneska nějaká moda že na každou blbinu je anonymní dotaz? Snad nejde o nic intimního ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 18:54
@Anonymní píše:
No dělá 16tky v práci a ten volný čas nechce zkrátka trávit řešením karty. A ne, nepříjde mi na tom nic divného :zed: Ptala jsem se uplně na něco jiného, ne na to jak to vypadá…

Vypadá to, že bude pro tebe oporou pro celý život. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4376
24.5.16 19:03

Tak ja pominu vztahovou situaci…
Pokud volas operatora, tak staci vyckat, nedavat heslo nebo zkusit zmacknout 0. Melo by to rovnou prepojit. Stejne tak, jako kdyz si sama dojdes do prodejny, tak by ti k tve simce meli sdelit, jak to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20301
24.5.16 19:27

@Halamka nemusí, po mně taky chtěli (ale jiný operátor) při informacích nebo změnách to heslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
24.5.16 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Před měsícem mi rušil přítel paušál. Je to ten rodinný tarif, kde jsou čtyři čísla tedy alespoň v našem případě. Jde o to, že zřušil mojí kartu jakou paušál a zavedl novou kartu do tohohle tarifu. Mě se to mělo v den rušení převést na normalní předplacenou kartu, ale ještě potom jsem volala asi 14 dní. Vždy když chci volat mi to řekne, že jsem překročela nastavený limit a když zadám číslo na zjištění kreditu, tak mi to napíše, že nejsem učastníkem předplaceých služeb :nevim:.Může mi to proím někdo vysvětlit? Nemůžu si nabít kredit a na číslo jsem zvyklá. Zeptat operátora nemůžu. Neznám číselný heslo, které po mě požadují a na prodejnu bych musela vzít přítele sebou, který odmítá. Může mi někdo říct, co se to děje?

bez toho hesla ti nikdo nic nerekne ani neaktivuje ci nezrusi apokud tam pritel s tebouodmita jit takasi vi proc ono mozna buh vi jak to vlastne je ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama