Volební komise a výsledek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 07.10.18 20:43
Volební komise a výsledek

Ahoj jsem šéfka naší okrskové volební komise. Vedu spor doma s našima, že volby mohly dopadnout líp, kdybychom nabízeli lidem co ještě nebyli odvolit a jsou starší možnost volební přenosné urny. Např. členovy rodiny, kam nevolič patří jsme měli nabídnout možnost že k nim domů přijdem s přenoskou. My jsme ale zvyklí, že si lidi řeknou sami, možnost přenosné urny jsem na sociální sítě dala. Ale někteří z řad starších nebo pohybově handicapovanějších byli ochotní vyjít i schody k volební místnosti, když chtěli odvolit. Přijde mi ale docela nedemokratické někoho nutit aby šel volit, pokud si vyloženě nevzkáže po svých blízkých. Těm lidem třeba nemusí být dobře, neví koho volit protože už tomu nerozumí atd. Samozřejmě v případě kdy nám kdokoliv řekne, rádi mu vyhovíme a přijdeme.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 07.10.18 20:45

Chápu tě. Ale ty se vlastně na nic neptáš.(?)

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 07.10.18 20:46

Ptám se jestli byste chodili od domu k domu s přenosnou a ptali se, jestli dotyční chtějí odvolit.

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 07.10.18 20:48

ne, to není úkol volební komise.

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 07.10.18 20:48

@Alisa30 ne, kdo chce volit, ten přijde.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 07.10.18 20:49

@Alisa30 ne, pokud by chtěli volit, řeknou si o ní sami :nevim:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 07.10.18 20:50

Řekni vašim, že je to jenom dobře, když staří moc nevolí, protože jen někomu skočí na špek viz Zeman a jeho stop imigrantům, kteří tu stejně žádní nejsou a důchodci kvůli tomu vyšilují dodnes a nebo volí komunisty, nebo nácky, kteří jim něco slíbí a nebo je něčím postraší…

Uživatel je onlinepodaji
Kecalka 463 příspěvků 07.10.18 20:53

To je zvláštní, máme dědu v LDN a volit chtěl. Mysleli jsme si že právě někdo přijde a bylo nám řečeno že máme smůlu že ho musíme vzít přímo ke komisi v okrsku kam spadá :?

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 07.10.18 20:54

Maji si rict sami.

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 07.10.18 20:55
@podaji píše:
To je zvláštní, máme dědu v LDN a volit chtěl. Mysleli jsme si že právě někdo přijde a bylo nám řečeno že máme smůlu že ho musíme vzít přímo ke komisi v okrsku kam spadá :?

No nám stačí, když se ten dotyčný třeba skrze svoje blízké ozve, že by chtěl. Na ten popud vyrážíme

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 07.10.18 20:56
@Alisa30 píše:
No nám stačí, když se ten dotyčný třeba skrze svoje blízké ozve, že by chtěl. Na ten popud vyrážíme

ale v okrsku. Pokud je to v jiném okrsku, asi se to musí řešit předem.

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 07.10.18 20:58
@vokishka píše:
ale v okrsku. Pokud je to v jiném okrsku, asi se to musí řešit předem.

My jsme měli v sobotu případ paní, mimo naši vesnici, která ale celý život u nás žila a teď je u syna mimo naši vesnici. Chtěla moc volit, vzkázala to v sobotu, tak jsme přeci jen za ní vyrazili.

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 07.10.18 21:00

@Alisa30 je otázka, jestli je to podle pravidel.

Alisa30
Kecalka 182 příspěvků 07.10.18 21:03
@vokishka píše:
@Alisa30 je otázka, jestli je to podle pravidel.

asi ne, ale já tu paní znám celý život, tak jsem upřednostnila ji jako člověka před papírovým manuálem

debra.morgan
Závislačka 4200 příspěvků 07.10.18 21:04

@Alisa30 to bych tu moc nepsala teda…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >