Vrácení auta do AAA auto, dnes kupované

69
16.2.20 23:22

Vrácení auta do AAA auto dnes kupovane

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s vrácením auta do aaa auto. Koupili jsme si dnes unáhleně auto a moc jsme se nerozmysleli. Bohužel jsme zaplatili akontaci 30000 a zbytek vzali na splátky přes home credit. Myslít, že když ho tam zítra závezeme že ho chceme vrátit tak si ho vezmou a vrátí nám peníze? Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2483
16.2.20 23:23

Přečti si obchodní podmínky co máte ve smlouvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
16.2.20 23:28

Silně pochybuji, se vám vysmějí. Vrátit těžko pokud nemá skrytou vadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
16.2.20 23:34

Pochopím unáhlenou koupi bot, ale auta? Nejspíš si budou klepat na čelo a pošlou Vás domů :person_shrugging:

Příspěvek upraven 16.02.20 v 23:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
16.2.20 23:36

@Knedlinka děkuji.. No s přítelem jsme byli nadšení že nám vše vyšlo a že si můžeme vzít auto domů. Jenže po přepočítání toho co všechno platíme plus splátky na auto mi došlo že jsme se docela unahlili a nebudeme jej zřejmě jak mít platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5478
16.2.20 23:38

Vrátit sotva, vyměnit za jiné do 7 dnů ano: https://www.aaaauto.cz/…zu/text.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
16.2.20 23:40

Tak nevím, co je větší blbost. Jestli se unáhlit s koupí auta, nebo ho koupit v áčkách. Hodně štěstí s těmito podvodníky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
16.2.20 23:44

@arventis2 Tak tohle je docela zásadní, vědět, jestli si můžu dovolit něco splácet, ale stalo se. Co jsem slyšela, tak zrovna Áčka nemají pro kupující zrovna výhodné podmínky, napadá mě, jestli by jste nenašli někoho, na koho auto přepsat. Samozřejmě, že zkusit vrátit ho můžete, ale opravdu bych to neviděla zrovna nadějně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
16.2.20 23:49
@arventis2 píše:
@Knedlinka děkuji.. No s přítelem jsme byli nadšení že nám vše vyšlo a že si můžeme vzít auto domů. Jenže po přepočítání toho co všechno platíme plus splátky na auto mi došlo že jsme se docela unahlili a nebudeme jej zřejmě jak mít platit.

A to ti došlo fakt až doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
16.2.20 23:50

@Russet ano až doma. Byla jsem šťastná že máme auto a teď tu už jenom brecim že nepůjde zřejmě vrátit zpět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
16.2.20 23:52
@arventis2 píše:
@Russet ano až doma. Byla jsem šťastná že máme auto a teď tu už jenom brecim že nepůjde zřejmě vrátit zpět

My, když něco kupujem, tak se doma dopředu bez svědků dohodnem, kolik jsme za to ochotní dát. Víme maximální částku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5478
16.2.20 23:52

@arventis2 Tak raději mysli na to, jak jej nejlépe využít a jak vydělat na splátky, než ztrácet energii zbytečnými pokusy o vrácení vozu zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
16.2.20 23:56
@arventis2 píše:
@Russet ano až doma. Byla jsem šťastná že máme auto a teď tu už jenom brecim že nepůjde zřejmě vrátit zpět

Prosim te kolik vas to mesicne bude stat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
16.2.20 23:57

@jege máte pravdu. Jen jsem se tady zeptala zda je nějaká naděje že by si vzali auto zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13622
16.2.20 23:58

Jediný co můžeš udělat, je dojít si do banky, tam si dojednat nějaký smysluplný úvěr na delší dobu a home credit zrušit. Musíš ale počítat s tím, že zřejmě dojde k navýšení ceny vozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama