Vrácení zboží IKEA

7.3.17 16:38

Vrácení zboží IKEA

Dobré odpoledne, potřebovala bych poradit, kde přesně v IKEA můžu vrátit zboží. Přesně jdu na Černý Most a nevím kam, mám jít přímo k pokladně? Dále by mě zajímaly vaše zkušenosti, zda to proběhlo bez problému a také by mě zajímalo, jak je to s vrácením rozbalených věcí? Někde jsem četla, že to jde, pokud je zboží nepoškozené a čisté. Mám lampičku, mám k ní účtenku, ale nemám už originální krabici a tak by mě zajímalo, zda to vůbec lze vrátit.

Děkuji moc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.3.17 16:44

U pokladny ne, musíš do toho zákaznického oddělení - vezmeš si číslo a čekáš, ale bývá tam prázdno. Za rozbalené věci vrací 70 % ceny - vraceli jsme rám na obraz, bohužel už jsme doma z něho strhli ten igelit. Slečna říkala, že to bohužel jinak nejde - i když jsme s ním jinak nic nedělali.

Příspěvek upraven 07.03.17 v 16:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
7.3.17 16:44

Myslím, že vrátit lze i rozbalené zboží, jen nevrátí původní cenu, ale nějaké procenta z ceny si odečtou. Nastudujte si to tady: http://www.ikea.com/…y/index.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1459
7.3.17 16:47

Mi vrátili původní cenu i za rozbalené zboží. Reklamační pokladny jsou při vstupu úplně vpravo od pokladen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 17:47

@Zimonka Šla bych na zákaznický servis, kde se objednává doprava apod.. Nebo u vstupu je pultík, tak pokud nevíš, kudy tam, tak se tam zeptat.
(Nikdy jsem teda nebyla na Čerňáku, ale postup bude asi stejný, jen třeba umístění se může lišit.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama