Vrácení zboží IKEA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zimonka
Nováček 5 příspěvků 07.03.17 16:38
Vrácení zboží IKEA

Dobré odpoledne, potřebovala bych poradit, kde přesně v IKEA můžu vrátit zboží. Přesně jdu na Černý Most a nevím kam, mám jít přímo k pokladně? Dále by mě zajímaly vaše zkušenosti, zda to proběhlo bez problému a také by mě zajímalo, jak je to s vrácením rozbalených věcí? Někde jsem četla, že to jde, pokud je zboží nepoškozené a čisté. Mám lampičku, mám k ní účtenku, ale nemám už originální krabici a tak by mě zajímalo, zda to vůbec lze vrátit.

Děkuji moc ;)

Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.03.17 16:44

U pokladny ne, musíš do toho zákaznického oddělení - vezmeš si číslo a čekáš, ale bývá tam prázdno. Za rozbalené věci vrací 70 % ceny - vraceli jsme rám na obraz, bohužel už jsme doma z něho strhli ten igelit. Slečna říkala, že to bohužel jinak nejde - i když jsme s ním jinak nic nedělali.

Příspěvek upraven 07.03.17 v 16:44

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 07.03.17 16:44

Myslím, že vrátit lze i rozbalené zboží, jen nevrátí původní cenu, ale nějaké procenta z ceny si odečtou. Nastudujte si to tady: http://www.ikea.com/…y/index.html

KimL
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 07.03.17 16:47

Mi vrátili původní cenu i za rozbalené zboží. Reklamační pokladny jsou při vstupu úplně vpravo od pokladen.

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 07.03.17 17:47

@Zimonka Šla bych na zákaznický servis, kde se objednává doprava apod.. Nebo u vstupu je pultík, tak pokud nevíš, kudy tam, tak se tam zeptat.
(Nikdy jsem teda nebyla na Čerňáku, ale postup bude asi stejný, jen třeba umístění se může lišit.)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >