Vrátí mi peníze? Lékařská prohlídka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.9.21 11:03

Vrátí mi peníze? Lékařská prohlídka

Dobrý den, byla jsem na lékařské prohlídce, kvůli zaměstnání, platila jsem 500kč a řekli mi, že by mi to měl zaměstnavatel proplatit zpátky. Jenže to jsem ještě netušila, že nenastoupím, protože mě vzali ještě na lepší pracovní místo o které mám vážně zájem. Myslíte že nemám právo na vrácení peněz, když tam nezačnu pracovat?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27561
27.9.21 11:04

Ne. A nechápu, jak tě to vůbec může napadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
27.9.21 11:05

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
27.9.21 11:05

Nemáš. Je to tvůj problém, že sis to rozmyslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
27.9.21 11:08

Vraceli mi to až po zkušební době, takže asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985

No to fakt ne…já musím pro výpis z karty každý rok kvůli práci (noční směny) a pokaždý za to solim 300kc..až asi poslední 3 roky mi to zaměstnavatel proplácí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17072
27.9.21 11:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, byla jsem na lékařské prohlídce, kvůli zaměstnání, platila jsem 500kč a řekli mi, že by mi to měl zaměstnavatel proplatit zpátky. Jenže to jsem ještě netušila, že nenastoupím, protože mě vzali ještě na lepší pracovní místo o které mám vážně zájem. Myslíte že nemám právo na vrácení peněz, když tam nezačnu pracovat?
Děkuji

To je svou naivitou až vtipný dotaz :roll: :mrgreen:

Samozřejmě, že nemáš - to je přece Tvůj problém, dohodu s budoucím zaměstnavatelem jsi zrušila Ty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
27.9.21 11:15

Nevrátí a ani se jich neptej, mysleli by si, že ses zbláznila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
27.9.21 11:19

Určitě ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27048
27.9.21 11:27
@BohunkaP píše:
To je svou naivitou až vtipný dotaz :roll: :mrgreen:Samozřejmě, že nemáš - to je přece Tvůj problém, dohodu s budoucím zaměstnavatelem jsi zrušila Ty :nevim:

Zaměstnanec za všechny prachy. :mrgreen: Ten odmítnutý zaměstnacatel si možná může lízat všech deset, že něco jako zakladatelka mu nepřistálo ve stavu personálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
27.9.21 11:34
@Svistice píše:
Zaměstnanec za všechny prachy. :mrgreen: Ten odmítnutý zaměstnacatel si možná může lízat všech deset, že něco jako zakladatelka mu nepřistálo ve stavu personálu.
:lol: přesně tak
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
27.9.21 11:50

Nemáš na to právo. Proč by ti měli platit prohlídku, když nenasotoupis a nebudeš jejich zaměstnanec. Na prohlídku tě poslali, protože stebou počítali, to, že sis to rozmyslela je přece tvůj problém. Si vem, že by jim to udělalo deset lidí měsíčně, to by ročně zaplatili 60 tisíc jen za lidi co si rozmyslí, že chtějí pracovat jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
3741
27.9.21 11:54

Nemáš 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
27.9.21 11:59
@Vladusxx píše:
No to fakt ne…já musím pro výpis z karty každý rok kvůli práci (noční směny) a pokaždý za to solim 300kc..až asi poslední 3 roky mi to zaměstnavatel proplácí…

kvůli nočním směnám tě posílají každý rok na vyšetření? já dělám noční a na pracovní prohlídce jsem byla pouze před nástupem do práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat