Vrátil se s dítětem

Anonymní
14.4.20 22:46

Vrátil se s dítětem

Anonym :oops: s partnerem jsme spolu byli 6let, máme spolu klučinu..ovšem ve většině názorů a pohledů na život jsme se začali rozcházet, tak jsme si v klidu řekli, že bude lepší jít od sebe, aby byl kluk v klidu, bude mít klidnou mámu a supr tátu, jen ne pod jednou střechou.. celou tu dobu jsem ho ale milovala, i když jsme se odloučili a žili si své životy.. no a teď po dvou letech se mi vyznal, že by nás jako rodinu chtěl zpět, ovšem.. mezi tím si udělal dítě s nekou jinou, která se ho hned po porodu vzdala a v podstatě od nich utekla.. no a teď co. Já ho pořád miluju, vždy tomu tak bylo.. vím že on mě taky nebere jen jako matku svýho dítěte.. ale jsem tak nějak zasekla a nevím co dělat.. vzít ho zpět, i s dítětem které si udelal jinde? Jak to bude brát náš syn? Jestli to nespadne do starých kolejí? Prostě nevím..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78139
14.4.20 22:51

No, je otázkou zda se chce vracet, protože mu chybíš nebo jen potřebuje chůvu k dítěti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3729
14.4.20 22:52

Tak zkuste začít nejdřív randit a uvidíte… Určitě bych si ho hned nenastěhovala domů. Zjistíš, jestli jen nechce chůvu pro mimino…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 22:53

V tomhle případě si jsem naprosto jistá že v tom není jen hlídání, nebo chůva, tohle cítím prostě.. jen jsem na vážkách :think:

• Citovat
  • Nahlásit
53885
14.4.20 22:54

A vrací se kvůli komu? Jen jestli nehledá jen chůvu pro dítě. Asi malé :? A ty se chceš starat o jeho dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
14.4.20 22:57

Pribeh skoro jak z nějakýho romantickyho filmu :think: ale teď vážně - nevím jestli bych to zkousla. Co se zatím zkusit vidat pokud možno bez děti a uvidíš jestli z toho neco bude.

Příspěvek upraven 14.04.20 v 22:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
14.4.20 22:57

Tak je zásadní, jestli ty rozpory byly tak důležité, že to kvůli nim nepůjde. Protože ty jen tak nezmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 23:32

Těžko říct je v tom dost úsklalí..když si to opravdu představím na mém manželovi, bylo by mi po něm hrozný smutno, že bych ho chtěla zpátky. Blbý je to dítko, protože když ho vezmeš zpět, budeš ho muset přijmout za své a to nevím jestli bych dala :( ale jak to člověk nezkusí, neví, lituje..netuším :( já bych to asi nezvládla a to dítě bych jaksi nezvládla.

• Citovat
  • Nahlásit
9417
14.4.20 23:54

Ja bych dite dala. Nedala bych jeho matku, ktera se muze kdykoliv vratit a zacat delat peklo.
Obzvlast jestli je to male miminko, coz asi je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
15.4.20 00:15

Já ti nevím hele. Hlavně bych si ujasnila jestli dokážeš být o dítěti mamkou, z nějaké nenávisti. Protože mit zlou macechu opravdu nepotřebuje, jisté že by se na tebe navázalo.

A tak jaké byly ty problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
15.4.20 09:00

Nevím, ale je zvláštní, že jste 2 roky od sebe, a to že vás chce zpět zjistí až s dítětem v náručí… to by pro mě bylo varování. A ty jsi nevěděla, že je s jinou a čekají dítě? Nestýkali jste se? Asi tomu nerozumím.
Já to prostě takhle z tvého popisu chápu, že mu bylo na hrb hozeno dítě a co s ním, že? jít na mateřskou? utáhne byt? volba 2: co takhle zkusit bývalou, a já si budu chodit do práce a žít si dál v pohodě..a ona se postará… :nevim:
Na to bych prostě hned nepřistoupila, chtělo by to zase se spolu jen tak scházet jakoby s novou známostí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15081
15.4.20 09:45

Pokud jste se rozcházeli ve většině názorů a pohledů na život, tak to se nijak nezmění.
Myslím si, že ty (jelikož jsi do něj celou tu dobu zamilovaná) chceš strašně noc věřit tomu, že se změnil, dítě si pořídil omylem a chce zpátky z lásky k tobě.
Já na to mám, podle toho co píšeš, názor jiný. Zatímco tys jej milovala a doufala, on si Pořídil jinou partnerku a rodinu a když mu partnerka utekla od mimina, vzal by zavděk tebou, aby se o mimco nemusel starat sám. Tobě tohle samozřejmě povídat nebude, když tě potřebuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
15.4.20 09:51
@Anonymní píše:
Anonym :oops: s partnerem jsme spolu byli 6let, máme spolu klučinu..ovšem ve většině názorů a pohledů na život jsme se začali rozcházet, tak jsme si v klidu řekli, že bude lepší jít od sebe, aby byl kluk v klidu, bude mít klidnou mámu a supr tátu, jen ne pod jednou střechou.. celou tu dobu jsem ho ale milovala, i když jsme se odloučili a žili si své životy.. no a teď po dvou letech se mi vyznal, že by nás jako rodinu chtěl zpět, ovšem.. mezi tím si udělal dítě s nekou jinou, která se ho hned po porodu vzdala a v podstatě od nich utekla.. no a teď co. Já ho pořád miluju, vždy tomu tak bylo.. vím že on mě taky nebere jen jako matku svýho dítěte.. ale jsem tak nějak zasekla a nevím co dělat.. vzít ho zpět, i s dítětem které si udelal jinde? Jak to bude brát náš syn? Jestli to nespadne do starých kolejí? Prostě nevím..

nonym :oops: s partnerem jsme spolu byli 6let, máme spolu klučinu..ovšem ve většině názorů a pohledů na život jsme se začali rozcházet, tak jsme si v klidu řekli, že bude lepší jít od sebe,…
A na tom se něco změnilo? Z toho jak to popisuješ o tom docela pochybuji…
Za mě- jestli si chceš zbytečně komplikovat život tak do toho jdi.Jako zavázat se k denodenní péči o cizí dítě, jehož matka se Vám kdykoliv může začít plést do života a dost šeredně ho znepříjemňovat…no nevím :? Navíc když se zřekla dítěte, tak to asi nebude Bůh ví jaká charakterová perla, takže geny…
Ty musíš vědět, jak se věci mají…já bych teda hodně váhala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4159
15.4.20 09:52

Také se mi to zdá trochu podezřelé. Na můj vkus za 2 roky toho stihl tedy dost. Kdyby tě měl aspoň rád, tak bych se hned nehrnul za druhou a ještě si nepořídil dítě. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2117
15.4.20 09:54
@káťa píše:
Pokud jste se rozcházeli ve většině názorů a pohledů na život, tak to se nijak nezmění.
Myslím si, že ty (jelikož jsi do něj celou tu dobu zamilovaná) chceš strašně noc věřit tomu, že se změnil, dítě si pořídil omylem a chce zpátky z lásky k tobě.
Já na to mám, podle toho co píšeš, názor jiný. Zatímco tys jej milovala a doufala, on si Pořídil jinou partnerku a rodinu a když mu partnerka utekla od mimina, vzal by zavděk tebou, aby se o mimco nemusel starat sám. Tobě tohle samozřejmě povídat nebude, když tě potřebuje…

Lépe to nikdo napsat nemohl :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat