Reklama

Vrátit plenky na dovolenou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LE.nova
Kecalka 227 příspěvků 1 inzerát 06.08.18 08:25
Vrátit plenky na dovolenou?

Ahoj, dcera (22 mesicu) se sama v těch horkách odplenkovala. Doma to zvládá stoprocentně, venku tak na sedmdesát procent. Za týden jedeme na dovolenou na hory, budeme ji částečně nosit v krosně, předpokládám že budeme na výletě vždy tak 5-6 hodin. Resim jak to s dcerou udělat, zda ji na ty výlety zase plenky vrátit, nebo ne. Náhradní oblečení bych ji klidně vzala, ale mám obavu, aby si třeba nepocurala tu krosnu a nemusela v tom pak sedět.

Jak byste to řešily vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7608 příspěvků 06.08.18 08:27

Rozhodně bych nevracela spíš bych trénovala chození ven, aby si zvykla i venku zvládat a do krosny můžete dát jednorázové podložky :)
Spíš bych zvážila zda se chcete „tahat“ s krosnou a nechcete raději ergo nosítko :)

Kacka2
Závislačka 4265 příspěvků 06.08.18 08:33

Koupila bych takové ty plenkové kalhotky co se nezapínají na bocích, ale oblékají jako kalhotky. A malé vysvětlila,že jsou to v podstatě kalhotky. Protože když v klidné třeba nečekaně usně a počůrala se, tak potom fakt bude sedět v mokrém.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 06.08.18 08:35

@LE.nova Ja dávala klukovi ná výlety A do auta ty natahovaci plenky, dokud na něj nebylo opravdu spolehnutí.

@Kristyna.Vechto­va Do ergo nositka uz nenarves svačinu a další potřebné krámy, navíc se budeš potit s dítětem tělo na tělo.

LE.nova
Kecalka 227 příspěvků 1 inzerát 06.08.18 08:39

@Kristyna.Vechto­va s nositkem jsme si nějak nesedly, takže jsem místo něj koupila právě tu krosnu, je mi to pohodlnější. Máme ještě 4 letého syna, takže vzdálenosti budou malé a tempo pomalé, počítám že tak polovinu cesty ujde i dcera…

@Kacka2 myslíš něco ve stylu pampers pants? To je dobrej napad…Toho že usne a pocura se se obávám nejvíc, protože doma po spaní má plenku vždycky procuranou

vertunka
Závislačka 4552 příspěvků 06.08.18 08:43

Dala bych ty pampers pants. I kdyz kecam, ja bych ji nechala jen v kalhotkach. Ale opravdu hrozi, ze se pocura no :nevim: a aby v tom potom sedela je blby..Co nejakou podlozku?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15225 příspěvků 06.08.18 08:43

Pokud ještě nezvládá plenku na odpolední spaní, tak bych ji dala. Ale jen do té krosny, kam půjde spát. Jinak bych nechala dítě bez plenky, tak jak doma. Předpokládám, že nebude problém na chatě, hotelu či kempu oblečení přeprat.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7608 příspěvků 06.08.18 08:44

@Svistice joo mě to je jedno nevím proč potit stačí funkční oblečení ;) nosím už 20m a nikdy jsme nebyli tak zpocení, abychom se nutně museli převlékat nebo z nás teklo. A teda nevím sama nikdy nechodím takže já nebo manžel neseme prcka a druhý má batoh a i když jsem šla minule hodinu sama tak mi stačila taška přes rameno nebo i batoh zepředu.

@LE.nova no ono asi jde o to co jste měli za nosítko, ale chápu, já jen že mě byla i na zkoušku dost nepohodlná tak si neumím představit s ní chodit po horách, ale byl to jen návrh, aby tady pak nevznikla diskuze, že jsem „eko, bio matka“ :)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 2 inzeráty 06.08.18 08:54

Dala bych ji pod zadek do krosny takovovou tu jednorazovou prebalovaci podlozku. Trochu saje a vespod ma igelit, tak by to nejhorsi nepustila dal..

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 06.08.18 09:22

asi bych jí tu plenku dala vždycky jen do tý krosny, jinak pokud půjde sama tak ji nechala chodit bez.

Markéta80
Hvězda diskuse 39249 příspěvků 06.08.18 09:29

@LE.nova malá jak se odplenkovala tak už plenu na sobě nesnesla. Budeš muset se často ptát a dělat po určité době pauzy na čůrání ;) Max bych dala ty natahovací, trénovací ale malá řvala že ty hnusný pleny nechce :mrgreen: . Problém byl že se malá odplenkovala když venku byla zima :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 66492 příspěvků 06.08.18 09:35

@Kristyna.Vechto­va no hlavně se to na to nikdo neptal mají krosnu, takže yyprávění o ergonosítkách je mimo.

Zakladatelko, taky bych zkusila doma, jestli nepůjde do krosny ta podložka, aby kdyžtak nepročůrala krosnu.

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 06.08.18 09:38

Dcera se odplenkovala den před dovolenou, jeli jsme autem cca 12 hodin, plenu dostala, stejně jako vždy, když byla někde, kde by bylo nežádoucí, když by se počůrala. Ani jednou do pleny nečůrala, nijak jí to v odplenkování neuškodilo.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33058 příspěvků 1 inzerát 06.08.18 09:38

já po odplenkování na dovolenou s krosnou plenky vzala. Byly pro jistotu-v krosně děcko často spalo. Fakt už si nepamatuju, jestli se kluk počůral.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 06.08.18 10:06

Podlozka se bude v krosne ruzne krabatit a tlacit, navic se bude dite vic potit…radeji komunikovat s ditetem, kdyz bude na spani, zastavite a date jeste vycurat, par pants s sebou vzit, kdyby to bez plinky neslo… a kdyz se vic napijemusite to vic hlidat ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama