Vstávej obludo - urazilo by vás to?

Anonymní
16.9.20 07:20

Vstávej obludo

Prosím anonym nebo případně smazat. Včera jsem se setkala s bývalým přítelem. Blbli jsme v autě a pak u mě. Pak jsme chvíli usli a on mě vzbudil se slovy: vstávej obludo.Jako jo, on je vtipálek, často si dělá srandu.Ale…no, nevím, furt si říkám, jestli jako vypadám jako obluda nebo co? trochu mě to zarazilo, přemýšlým, jak to myslel, proč to řekl atd. Urazilo by vás to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1417
16.9.20 07:25

Ne :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4727
16.9.20 07:28

Ne neurazilo, proto by byl byvalej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
16.9.20 07:30

S partnerem jsme si obludo říkali normálně. On byl zelená obluda, já byla fialová obluda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
16.9.20 07:32

Já tak říkám dceři :nevim: samozřejmě s láskou. A ona mě občas taky. I přítel mi to někdy říká. Neřeš kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12651
16.9.20 07:34

Tvoje starosti bych chtela mit :lol: Je to byvaly…teda, jestli jim po tom „blbnuti“ porad je, neres to :mrgreen: Ja si od sveho byvaleho vyslechla o dost horsi veci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5952
16.9.20 07:38

Připomínás mi tu, co tu několikrát resila sms, co ji pritel psal. Nikdy nechápala nadsázku a vse ji uráželo, nejsi to ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
16.9.20 07:40
@Anonymní píše:
Prosím anonym nebo případně smazat. Včera jsem se setkala s bývalým přítelem. Blbli jsme v autě a pak u mě. Pak jsme chvíli usli a on mě vzbudil se slovy: vstávej obludo.Jako jo, on je vtipálek, často si dělá srandu.Ale…no, nevím, furt si říkám, jestli jako vypadám jako obluda nebo co? trochu mě to zarazilo, přemýšlým, jak to myslel, proč to řekl atd. Urazilo by vás to?

Ty už máš v jedenácti letech expřítele? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26559
16.9.20 07:52

Vubec, obludo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
16.9.20 07:57

Ukaž foto. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
16.9.20 08:00

S tebou musí být děsná legrace :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
16.9.20 08:03
@Anonymní píše:
Prosím anonym nebo případně smazat. Včera jsem se setkala s bývalým přítelem. Blbli jsme v autě a pak u mě. Pak jsme chvíli usli a on mě vzbudil se slovy: vstávej obludo.Jako jo, on je vtipálek, často si dělá srandu.Ale…no, nevím, furt si říkám, jestli jako vypadám jako obluda nebo co? trochu mě to zarazilo, přemýšlým, jak to myslel, proč to řekl atd. Urazilo by vás to?

Vůbec ne, je to vtip a nadsázka. Ale samozřejmě záleží na kontextu. Budit mě tak můj partner po prošustěný noci, jsem v poho a zasměju se. Případně dodám, že. Jsem ale jeho obluda. Říct mi tak, chlap po propařený noci, u kterého mám ráno pocit, že. Ho vidím prvně, tak je mi jasný, že to nadsázka nebude a už ho v životě neuvidím.
Ve tvém případě mi to přijde v pohodě, i když to bylo od ex, ale po techtle mechtle. Prostě vtípek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 08:05
@Anonymní píše:

A kolik vam je? :D

• Citovat
  • Nahlásit
635
16.9.20 08:07

Teda ty máš starosti. Taky si tak doma říkáme, no a co, je to nadsázka, vtip… jestli teda tušíš, co ta slova znamenají. Ale jinak jsi teda dobrej suchar…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45564
16.9.20 08:12

To vysvětluje, proč jsi jeho bývalá. S člověkem, co všechno bere tak vážně a řeší každou blbost, se musí dost těžko žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama