Reklama

Vtočené nožičky PEQ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 18.02.18 18:52
Vtočené nožičky PEQ

Ahoj narodil se mi syn s vtočenýma nožičkama PEQ, po kontrole u ortopeda nám řekli že se budou nožičky sádrovat na 6 týdnů a poté budeme posláni do Prahy na kontrolu odborníky a tak se dozvíme jestli už jen rehabilitace a nebo operace. Je to naše první dítě a nikdy jsme se s tímto nesetkali. Prosím vás máte s tím někdo zkušenost? Mám z toho velký strach. Děkuji za odpovědi. :,( :(

Reklama

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2776 příspěvků 18.02.18 18:57

Je tady velka diskuze Pes equinovarus vrozená vada nohy, tam ti určitě poradí :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 18.02.18 19:02

Přidávám ještě odkaz na tuto diskuzi: https://www.emimino.cz/…varus-33187/. A snad potěšující informaci, že znám pár dětí s touto vadou a ve školním věku už bych na pohled nepoznala, že s nožičkami mají nějaký problém. Tak držím palce, aby se i vašemu malému nožičky co nejlíp spravily. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >