Vy a vaši ex

Anonymní
22.1.21 17:07

Vy a vaši ex

Holky,

jak to mate se svými ex, co vám zlomili srdce?

Jak dlouho jste se z toho dostávaly? Co vám nejvíc pomohlo? A chtěli se oni pak někdy vrátit?

Dekuju :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3257
22.1.21 17:15
@Anonymní píše:
Holky,

Jak dlouho jste se z toho dostávaly? Co vám nejvíc pomohlo? A chtěli se oni pak někdy vrátit?

Takového ex nemám. Vlastně jo, exmanzel mi zlomil srdce. Po narození dětí se z něj stal takovej z.mrd, že mi to bolelo hodně dlouho. A do dneška je mi líto, že jsem ho jako otce pořídila svým dětem.
No stal se, on byl takovej asi vždycky, ale trocha přetvářky a růžové brýle udělali své. A vrátit se chtěl ještě dlouho po rozvodu. Teď už je naštěstí ženatý a dal relativně pokoj.

Ale ty asi doufáš v návrat tvého ex, viď? S chlapama jsem se rozcházela většinou já a jinak se současným jedeme druhé kolo, ale tam byl rozchod po dohodě a v tu chvíli jsem cítila úlevu spíš než zlomené srdce. S návratem přišel on a teď jsme čerstvě zasnoubeni.
Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 17:17

Říká se, že zotavit se po rozchodu trvá tak polovinu doby, co jste byli spolu. My spolu byli 4 roky a trvalo mi to tak 4 roky, než jsem na něj přestala víc myslet. I teď po 15 letech si na něj občas vzpomenu - ale v tom smyslu, že je dobře, že spolu nejsme a že jsme se k sobě nehodili a jsem ráda, že mám současného chlapa :-)
Chce to prostě čas, někdo ho potřebuje víc a někdo míň. A možná s odstupem času to taky uvidíš tak, že jste se k sobě vlastně nehodili.

• Citovat
  • Nahlásit
1078
22.1.21 17:18

První ex = již rozveden, alimenty na krku.
Druhý ex = již rozveden, alimenty za 2 děti na krku (z toho jedno adoptoval), další dítě s jinou ženou.
Třetí ex = sice nerozveden, ale šťastný není.
Ten druhý mi psal na messenger, že byl hloupý, že se se mnou rozešel přes ICQ. A vše se mu prý vrátilo a strašně toho lituje. Ale zpět bych ho s 2 dětmi fakt nebrala.
S nynějším mužem žiji již 6 rokem - ex z něj zatím není :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
22.1.21 17:19
@Anonymní píše: Říká se, že zotavit se po rozchodu trvá tak polovinu doby, co jste byli spolu. My spolu byli 4 roky a trvalo mi to tak 4 roky, než jsem na něj přestala víc myslet. I teď po 15 letech si na něj občas vzpomenu - ale v tom smyslu, že je dobře, že spolu nejsme a že jsme se k sobě nehodili a jsem ráda, že mám současného chlapa :-)
Chce to prostě čas, někdo ho potřebuje víc a někdo míň. A možná s odstupem času to taky uvidíš tak, že jste se k sobě vlastně nehodili.

Mě to také trvalo tak dlouho. Z toho třetího rozchodu jsem se dostávala skoro 4 roky, každý den jsem si na něj vzpoměla, než si mozek uvědomil, že není třeba na něj myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20151
22.1.21 17:25

Mě to vždycky trvalo dlouho, polovina te doby, co jsme byli spolu docela sedí. Mohli kamarádi, sport a hlavně samota, ale ta mě dobíjela vždycky. A makat na sobě. Vrátit se občas někdo chtěl, ale nikdy ne vážně a pak už jsem tomu nedávala šanci. Konec, vymazat číslo a sbohem. Ve všech případech jsem ráda, že to skončilo, ani jednoho rozchodu nelituji a jsem šťastná za svého muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 17:58

První ex se stal exem z mojí strany, teď se občas tlucu do hlavy. Asi bych teď žila trochu spokojenější zivot, i když kdo ví, jak by to bylo po x letech, že…
Druhý ex mě totálně zničil, toho jsem fakt milovala. A paradoxně teď jsem ráda, že spolu nejsme. Máme poměrně odlišné životní hodnoty, dlouhodobě (jako v manželství a s detmi) by to nefungovalo. Nicméně oba jsou teď šťastní, já vlastně taky, takže asi je vše, jak má být.

• Citovat
  • Nahlásit
53129
22.1.21 18:11

Ex- jako vztahy, nebo ex- v manželství? Dvě ženy mi zlomily srdce tak, že jsem se z toho dostával. Paradoxně první láska- no, když o tom teď uvažuji, tak vlastně závislost. A pak moje žena, která, bohužel, skončila tragicky. Ale mám po ní alespoň krásnou holčičku. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.1.21 18:14

Po osmi letech tak asi 3 roky, bylo štěstí, že mobily teprve začínaly a byly drahé, jinak bych stalkovala, bylo to strašné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 18:19

Taky jsem byla úplně zlomená, i když jen po necelých dvou letech vztahu…podváděl mě, asi rok jsem se s tím vyrovnávala, pomohl mi hodně sport, něco jsem i zhubla :lol: občas si na něj vzpomenu, ale ve zlém :cert: s odstupem času jsem fakt ráda, že jsem se takového trotla zbavila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 18:47

V poho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33085
22.1.21 19:26

Vsem jsem vsechno odpustila, doufam, ze oni me taky (u nekterych to vubec nevypada), zlobu nedrzim, pokud mi nekdo z nich aktivne neskodi. Pokus o navrat byl jeden a blby, nefungovalo to, po odezneni euforie jsme se dostali do stejne slepe uličky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
22.1.21 19:29

Z moji zkušenosti to sice občas trvá, ale zpět bych nechtěla ani jednoho. U některých zpětně vůbec nechápu, proč jsem tak vyváděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
23.1.21 07:51
@Anonymní píše:
Holky,

Ex byl kre.en jsem rada ze jsem ho zbavila :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
23.1.21 08:00

S prvním ex jsem se rozešla já, chtěla jsem ho pak zpátky, on mě ne a je to dobré pro nás oba.
Druhý ex se se mnou rozešel, pak jsme to dali zase dohromady a rozešla jsem se s ním já. Zjistila jsem, že mě celou dobu podváděl s různými ženami z netu a tvrdil jim, že je osamělý a já jsem jen kamarádka. Když mě podvedl i fyzicky, tak byl konec.
Třetí ex - skončila jsem já, bylo to velmi krátké, teď jsem neskutecne stastna, že takového člověka ve svém životě nemám.
Brzy po rozchodu jsem poznala svého nynějšího partnera, kterým máme dcerku. Jsme ráda, že jsem došla až sem a jsme spolu, s žádným jiným to nebylo ono ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat