Vybavení do porodnice - co doporučujete?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 18.03.18 19:25
Vybavení do porodnice

Jaké byste doporučily vložky do podprsenky, poporodní kalhotky a vložky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 18.03.18 19:30

Vložky do podprsenky mi vyhovovaly takové ty z Tesca, i když taky žádná hitparáda, kalhotky jsem měla obyč z lékárny a vložky si hlavně kup nějaký ty menší, měla jsem i obří velikost a to byl fakt děs běs :)

podaji
Kecalka 269 příspěvků 14 inzerátů 18.03.18 19:32

Poporodní kalhotky jediné síťované. Vložky do podprsenky jsem měla od Chicco dražší ale pěkně dýchají. A vložky jsem měla ze zdráv potřeb už si nepamatuju ale v dm mají takové fialovo zelené a ty jsou fajn a za mnohem nižší cenu????

Lu1234
Kecalka 174 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 19:33

@Marffusha vložky do podprsenky jsem potřebovala až později doma a měla jsem bambusové látkové. Kalhotky jsou na uplny začátek dobre ty síťované na jedno použití, pak jsem měla nakoupené levné kalhotky od vietnamcu, ktere jsem planovala po tomto obdobi vyhodit. Vlozky porodnické. Koupila jsem 3 balení a jedno zustalo nepoužité.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 18.03.18 19:34

@dickys vidis a ja zas mela obri a bez nich bych byla ztracena :lol: :lol:

Anne87
Kecalka 150 příspěvků 18.03.18 19:36

@Marffusha Ahoj, na chvíli těsně po porodu vložky Samu od Hartmanna a potom už jen Batist Flower. Kalhotky síťované, resp. z měkké tkaniny, co jdou opakovaně prát, ty seženeš v lékárně; značku si bohužel nepamatuju, vyhnula bych se těm z dm a tak. A vložky do podprsenky se mi osvědčily od Johnsonu. Nicméně bych to nijak nehrotila, těch pár dní v porodnici to zvládneš a doma si když tak obstaráš něco lepšího :)

zudina
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 19:39
@dickys píše:
Vložky do podprsenky mi vyhovovaly takové ty z Tesca, i když taky žádná hitparáda, kalhotky jsem měla obyč z lékárny a vložky si hlavně kup nějaký ty menší, měla jsem i obří velikost a to byl fakt děs běs :)

Me prave vyhovovaly ty obri, ty mensi co byly v porodnici mi hned protekly

Tunrida
Hvězda diskuse 45141 příspěvků 18.03.18 19:42

Do podprsenky jsem měla to, co jsem zrovna kde potkala, tak nějak v tom nebyl moc rozdíl. Poporodní vložky jsem měla Sama a kalhotky jsem měla podruhý nakoupený bavlněný pack z tesca a bylo mi v nich úplně nejlíp oproti všem síťovkám a jednorázovkám.

fragola
Generální žvanilka 24637 příspěvků 18.03.18 19:52

Podprsenkové nevím, kalhotky jednorázové Abri-net a vložky Samu MIDI.

Cherybery
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 18.03.18 19:56

Kalhotk jsem mela canpol a ty byly desny, ted jsem si koupila chico a ty jsou takovy ty sitovany, takze dobry. Vlozky taky samu midi (jsou dost velky) a pak uz jen batist. Ty vlozkydo podprdy mi prisly tak nejak stejny.

Nell2
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 18.03.18 19:59
@modrasek13 píše:
@dickys vidis a ja zas mela obri a bez nich bych byla ztracena :lol: :lol:

Já taky! :lol:

dickys
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 18.03.18 20:01
@zudina píše:
Me prave vyhovovaly ty obri, ty mensi co byly v porodnici mi hned protekly

Tak já jsem si radši vzala 2 menší, ty velký mi byly hrozně nepohodlný :)

luci.no
Kecalka 250 příspěvků 18.03.18 20:07

@Marffusha do podprsenky jsem měla Johnson, poporodní vložky jsem fasovala v porodnici a doma jsem měla Batist. Kalhotky jsem si koupila síťované s nohavičkama a byly super i po sekci ;)

Venceslavka
Kecalka 181 příspěvků 18.03.18 20:17

Vložkek do podprsenky jsem vyzkoušela hodně a doporučuju Chicco, jsou antibakteriální, měla jsem prsa úplně do krve a zánět se mi vyhnul. A jsou moc příjemné na dotek. Poporodní vložky jsem měla Flower.

vjerunqa
Závislačka 2657 příspěvků 18.03.18 20:18

@Marffusha Ahoj, porodnické vložky Masmi (z organické bavlny) a kalhotky Carriwell. Na vložky do podprsenky si teď nemůžu vzpomenout, možná Natracare jsem měla :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama