Reklama

Vybavení do porodnice - co doporučujete?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 75 příspěvků 18.03.18 19:25
Vybavení do porodnice

Jaké byste doporučily vložky do podprsenky, poporodní kalhotky a vložky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 18.03.18 19:30

Vložky do podprsenky mi vyhovovaly takové ty z Tesca, i když taky žádná hitparáda, kalhotky jsem měla obyč z lékárny a vložky si hlavně kup nějaký ty menší, měla jsem i obří velikost a to byl fakt děs běs :)

podaji
Kecalka 391 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 19:32

Poporodní kalhotky jediné síťované. Vložky do podprsenky jsem měla od Chicco dražší ale pěkně dýchají. A vložky jsem měla ze zdráv potřeb už si nepamatuju ale v dm mají takové fialovo zelené a ty jsou fajn a za mnohem nižší cenu????

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 19:33

@Marffusha vložky do podprsenky jsem potřebovala až později doma a měla jsem bambusové látkové. Kalhotky jsou na uplny začátek dobre ty síťované na jedno použití, pak jsem měla nakoupené levné kalhotky od vietnamcu, ktere jsem planovala po tomto obdobi vyhodit. Vlozky porodnické. Koupila jsem 3 balení a jedno zustalo nepoužité.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 18.03.18 19:34

@dickys vidis a ja zas mela obri a bez nich bych byla ztracena :lol: :lol:

Anne87
Kecalka 184 příspěvků 18.03.18 19:36

@Marffusha Ahoj, na chvíli těsně po porodu vložky Samu od Hartmanna a potom už jen Batist Flower. Kalhotky síťované, resp. z měkké tkaniny, co jdou opakovaně prát, ty seženeš v lékárně; značku si bohužel nepamatuju, vyhnula bych se těm z dm a tak. A vložky do podprsenky se mi osvědčily od Johnsonu. Nicméně bych to nijak nehrotila, těch pár dní v porodnici to zvládneš a doma si když tak obstaráš něco lepšího :)

zudina
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 18.03.18 19:39
@dickys píše:
Vložky do podprsenky mi vyhovovaly takové ty z Tesca, i když taky žádná hitparáda, kalhotky jsem měla obyč z lékárny a vložky si hlavně kup nějaký ty menší, měla jsem i obří velikost a to byl fakt děs běs :)

Me prave vyhovovaly ty obri, ty mensi co byly v porodnici mi hned protekly

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 18.03.18 19:42

Do podprsenky jsem měla to, co jsem zrovna kde potkala, tak nějak v tom nebyl moc rozdíl. Poporodní vložky jsem měla Sama a kalhotky jsem měla podruhý nakoupený bavlněný pack z tesca a bylo mi v nich úplně nejlíp oproti všem síťovkám a jednorázovkám.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 18.03.18 19:52

Podprsenkové nevím, kalhotky jednorázové Abri-net a vložky Samu MIDI.

Cherybery
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 18.03.18 19:56

Kalhotk jsem mela canpol a ty byly desny, ted jsem si koupila chico a ty jsou takovy ty sitovany, takze dobry. Vlozky taky samu midi (jsou dost velky) a pak uz jen batist. Ty vlozkydo podprdy mi prisly tak nejak stejny.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 18.03.18 19:59
@modrasek13 píše:
@dickys vidis a ja zas mela obri a bez nich bych byla ztracena :lol: :lol:

Já taky! :lol:

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 18.03.18 20:01
@zudina píše:
Me prave vyhovovaly ty obri, ty mensi co byly v porodnici mi hned protekly

Tak já jsem si radši vzala 2 menší, ty velký mi byly hrozně nepohodlný :)

luci.no
Kecalka 329 příspěvků 18.03.18 20:07

@Marffusha do podprsenky jsem měla Johnson, poporodní vložky jsem fasovala v porodnici a doma jsem měla Batist. Kalhotky jsem si koupila síťované s nohavičkama a byly super i po sekci ;)

Venceslavka
Kecalka 222 příspěvků 18.03.18 20:17

Vložkek do podprsenky jsem vyzkoušela hodně a doporučuju Chicco, jsou antibakteriální, měla jsem prsa úplně do krve a zánět se mi vyhnul. A jsou moc příjemné na dotek. Poporodní vložky jsem měla Flower.

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 18.03.18 20:18

@Marffusha Ahoj, porodnické vložky Masmi (z organické bavlny) a kalhotky Carriwell. Na vložky do podprsenky si teď nemůžu vzpomenout, možná Natracare jsem měla :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama