Vybavení do porodnice - co doporučujete?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 18.03.18 19:25
Vybavení do porodnice

Jaké byste doporučily vložky do podprsenky, poporodní kalhotky a vložky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 18.03.18 19:30

Vložky do podprsenky mi vyhovovaly takové ty z Tesca, i když taky žádná hitparáda, kalhotky jsem měla obyč z lékárny a vložky si hlavně kup nějaký ty menší, měla jsem i obří velikost a to byl fakt děs běs :)

podaji
Kecalka 437 příspěvků 18.03.18 19:32

Poporodní kalhotky jediné síťované. Vložky do podprsenky jsem měla od Chicco dražší ale pěkně dýchají. A vložky jsem měla ze zdráv potřeb už si nepamatuju ale v dm mají takové fialovo zelené a ty jsou fajn a za mnohem nižší cenu????

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 19:33

@Marffusha vložky do podprsenky jsem potřebovala až později doma a měla jsem bambusové látkové. Kalhotky jsou na uplny začátek dobre ty síťované na jedno použití, pak jsem měla nakoupené levné kalhotky od vietnamcu, ktere jsem planovala po tomto obdobi vyhodit. Vlozky porodnické. Koupila jsem 3 balení a jedno zustalo nepoužité.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 18.03.18 19:34

@dickys vidis a ja zas mela obri a bez nich bych byla ztracena :lol: :lol:

Anne87
Kecalka 185 příspěvků 18.03.18 19:36

@Marffusha Ahoj, na chvíli těsně po porodu vložky Samu od Hartmanna a potom už jen Batist Flower. Kalhotky síťované, resp. z měkké tkaniny, co jdou opakovaně prát, ty seženeš v lékárně; značku si bohužel nepamatuju, vyhnula bych se těm z dm a tak. A vložky do podprsenky se mi osvědčily od Johnsonu. Nicméně bych to nijak nehrotila, těch pár dní v porodnici to zvládneš a doma si když tak obstaráš něco lepšího :)

zudina
Ukecaná baba ;) 2175 příspěvků 18.03.18 19:39
@dickys píše:
Vložky do podprsenky mi vyhovovaly takové ty z Tesca, i když taky žádná hitparáda, kalhotky jsem měla obyč z lékárny a vložky si hlavně kup nějaký ty menší, měla jsem i obří velikost a to byl fakt děs běs :)

Me prave vyhovovaly ty obri, ty mensi co byly v porodnici mi hned protekly

Tunrida
Hvězda diskuse 47866 příspěvků 18.03.18 19:42

Do podprsenky jsem měla to, co jsem zrovna kde potkala, tak nějak v tom nebyl moc rozdíl. Poporodní vložky jsem měla Sama a kalhotky jsem měla podruhý nakoupený bavlněný pack z tesca a bylo mi v nich úplně nejlíp oproti všem síťovkám a jednorázovkám.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 18.03.18 19:52

Podprsenkové nevím, kalhotky jednorázové Abri-net a vložky Samu MIDI.

Cherybery
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 4 inzeráty 18.03.18 19:56

Kalhotk jsem mela canpol a ty byly desny, ted jsem si koupila chico a ty jsou takovy ty sitovany, takze dobry. Vlozky taky samu midi (jsou dost velky) a pak uz jen batist. Ty vlozkydo podprdy mi prisly tak nejak stejny.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 18.03.18 19:59
@modrasek13 píše:
@dickys vidis a ja zas mela obri a bez nich bych byla ztracena :lol: :lol:

Já taky! :lol:

dickys
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 18.03.18 20:01
@zudina píše:
Me prave vyhovovaly ty obri, ty mensi co byly v porodnici mi hned protekly

Tak já jsem si radši vzala 2 menší, ty velký mi byly hrozně nepohodlný :)

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 18.03.18 20:07

@Marffusha do podprsenky jsem měla Johnson, poporodní vložky jsem fasovala v porodnici a doma jsem měla Batist. Kalhotky jsem si koupila síťované s nohavičkama a byly super i po sekci ;)

Venceslavka
Kecalka 239 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 20:17

Vložkek do podprsenky jsem vyzkoušela hodně a doporučuju Chicco, jsou antibakteriální, měla jsem prsa úplně do krve a zánět se mi vyhnul. A jsou moc příjemné na dotek. Poporodní vložky jsem měla Flower.

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3146 příspěvků 18.03.18 20:18

@Marffusha Ahoj, porodnické vložky Masmi (z organické bavlny) a kalhotky Carriwell. Na vložky do podprsenky si teď nemůžu vzpomenout, možná Natracare jsem měla :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >